Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Pozostałe akcesoria

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Cool pack ciepłe lub zimne okłady

25,89 
Zastosowanie Cool Pack ciepłe lub zimne okłady (Opakowanie: 1 szt.)Produkt możesz stosować w przypadku wszelkiego rodzaju obrzęków, stłuczeń, przy ukąszeniach owadów, bólach mięśni, bólu głowy czy bólu zęba. Sposób użyciaZimne okłady: Przed użyciem umieść kompres w zamrażalniku na 2h. Zimny okład doskonale sprawdza się w przypadku ukąszeń, oparzeń, bólu głowy, przy gorączce i urazach sportowych Ciepłe okłady: Przed użyciem umieść okład na 2 minuty w gorącej wodzie(ok. 80°C) bądź na 30sekund w 600W kuchence mikrofalowej. Ciepłe okłady idealnie pomagają w przypadku bólu szyi, siniaków, lumbago, ból mięśni, napięcie mięśni Cool Pack ciepłe lub zimne okłady (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Wellnoise stopery do uszu

23,69 
Zastosowanie Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.)Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) w spoób bezpieczny i pewny tłumią nadmierny hałas. Chronią przed negatywnymi skutkami przebywania w nadmiernym hałasie. nadmierny hałas w miejscu pracy zapewniają spokojny sen odpowiednie w podróżach, na campingu czy szpitalu regulują również ciśnienie (np. lot samolotem) Efekt działania Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.)Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) w sposób bezpieczny zamykają światło kanału słuchowego zewnętrznego dzięki czemu chronią użytkownika przed nadmiernym hałasem, jednocześnie ułatwiając skupienie czy zapobiegając uszkodzeniu słuchu. Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) zostały wykonane z wysokiej jakości miękkiego sylikonu aptecznego. Bezpieczne i higieniczne. Odpowiednie do codziennego, wielokrotnego użytku. SkładWykonane w 100% z silikonu o medycznej jakości Środki ostrożnościOsoby ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników zawartych w preparacie nie powinny go stosować. Sposób użyciaUmieść Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) delikatnie w otworze kanału słuchowego i dociśnij. Aplikacja wyłącznie na uprzednio oczyszczony i osuszony kanał słuchowy. Aby usunąć Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) delikatnie pociągnij i wyjmij stoper. Dodatkowe informacjeprzeznaczone do wielokrotnego użytku dla zachowania maksymalnej higieny po każdym użyciu zaleca się oczyścić stoperWellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Nasanita motylek do nosa

101,09 
Zastosowanie Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.)Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) pomaga tam, gdzie pojawia się problem. Wiele osób cierpi z powodu zaburzeń oddychania - z powodu problemów z przegrodą nosową lub skrzydełkami nosa. W takich przypadkach pomoże ci Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) - po prostu wsadź produkt do nosa, a elastyczny silikon dopasuje się do jego kształtu i ustabilizuje skrzydełka nosa od wewnątrz.Od razu nastąpi poprawa w oddychaniu przez nos. Motylek sprawi, że większa ilość powietrza będzie mogła być wdychana.Efekt działania Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) bezpieczny oraz łatwy w aplikacji może być stosowany przez alergików - wysoka kompatybilność ergonomiczny - dopasuje się do kształtu każdego nosa produkt wielokrotnego użytku (może być noszony co najmniej 6 miesięcy Problemy z oddychaniem dotyczą wielu osób. Niestety często powodem jest kształt nosa, problemy z przegrodą itp. Oddychanie przez usta nie zapewni takiego filtrowania powietrza jak oddychanie przez nos. Na dodatek może prowadzić do podrażnienia błony śluzowej gardła, krtani i oskrzeli, a także prowadzić do zwiększonej ilości infekcji. W nocy zaś trudności z oddychaniem mogą być częściowo odpowiedzialne za chrapanie.Sposób użyciaWystarczy jeden ruch aby założyć motylek - i to ty decydujesz jak długo chcesz go nosić. Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) składa się z wysokiej czystości i jakości materiałów, w związku z tym nie ma przeciwwskazań do długotrwałego noszenia produktu. Przed i po każdym użyciu należy przepłukać produkt w ciepłej wodzie. Produkt po wyschnięciu jest gotowy do użycia.Dodatkowe informacjePrzy problemach z oddychaniem.Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Medi 7 uno dozownik lekarstw – na 7 dni

19,09 
Zastosowanie Medi 7 Uno dozownik lekarstw - na 7 dni (Opakowanie: 1 szt.)Medi 7 Uno dozownik lekarstw - na 7 dni (Opakowanie: 1 szt.) jest nowym na polskim rynku medycznym i farmaceutycznym, bardzo praktycznym w codziennym użyciu dozownikiem do przyjmowania leków w formie kapsułek, pigułek oraz tabletek. Dozownik polecany jest szczególnie tym osobom, które muszą przyjmować leki przez cały tydzień, codziennie i w określonych porach dnia. Dozownik składa się z dużej prowadnicy oraz siedmiu szufladek, z których każda przyporządkowana jest do konkretnego dnia tygodnia. Szufladki podzielone są na pory dnia, w których przyjmować należy konkretne leki. Dozownik ma mały, poręczny i wygodny wymiar oraz kształt, można go używać również w podróży. Medi 7 Uno dozownik lekarstw - na 7 dni (Opakowanie: 1 szt.) jest dostępny w sprzedaży za pośrednictwem apteki internetowej Apo-Discounter. Medi 7 Uno dozownik lekarstw - na 7 dni (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Strzykawka do lewatywy rozmiar 2 1/4

14,99 
Strzykawka do lewatywy rozmiar 2 1/4 (Opakowanie: 85 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Exakt s podziałka na tabletki

26,39 
Exakt S podziałka na tabletki (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Cool pack mini zimny kompres

8,59 
Zastosowanie Cool Pack Mini zimny kompres (Opakowanie: 1 szt.)Cool Pack Mini zimny kompres (Opakowanie: 1 szt.) to nowoczesna forma jednego z najbardziej tradycyjnych – i najbardziej sprawdzonych – środków na ból i stany zapalne. Cool Pack Mini zimny kompres (Opakowanie: 1 szt.) dobrze jest mieć w nagłej potrzebie, gdy przydałby się zimny okład, ale nie wiadomo skąd go wziąć. To cenny element domowej apteczki, jak również przydatny towarzysz podróży. Przyda się wszędzie – pod warunkiem, że znajdzie się zamrażarka, w której dałoby się go umieścić. Stosować w przypadku stanów zapalnych, krwotoków z nosa, opuchlizny, bólu i ukąszeń. Efekt działania Cool Pack Mini zimny kompres (Opakowanie: 1 szt.)Cool Pack Mini zimny kompres (Opakowanie: 1 szt.) działa dokładnie tak jak tradycyjny zimny okład – z tą różnicą, że jest bardziej poręczny i zawsze może być pod ręką. Przezorny zawsze ubezpieczony! To dobra dewiza dla wszystkich, którzy zawczasu zaopatrzą się w produkt Cool Pack Mini zimny kompres (Opakowanie: 1 szt.). Cool Pack Mini zimny kompres (Opakowanie: 1 szt.) koi ból, zmniejsza opuchliznę i łagodzi stany zapalne. Skład1 zimny kompres o wymiarach 13x11 cm. Środki ostrożnościStosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Sposób użyciaPrzed zastosowaniem Cool Pack Mini zimny kompres (Opakowanie: 1 szt.) należy umieścić w zamrażarce na okres ok. 2 godzin. W celu właściwego wykonania okładu Cool Pack Mini zimny kompres (Opakowanie: 1 szt.) owinąć w ręcznik lub ściereczkę. Dodatkowe informacjeKompres nie zawsze da radę zastąpić środki przeciwbólowe i leki przeciwzapalne. Wiele spośród nich znajdą Państwo w ofercie naszej apteki internetowej. Cool Pack Mini zimny kompres (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Exakt podziałka do tabletek

21,79 
Exakt podziałka do tabletek (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Medi 7 dozownik na medykamenty na 7 dni

47,79 
Medi 7 dozownik na medykamenty na 7 dni (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Cool pack maxi, zimny kompres 240x105mm

16,79 
Zastosowanie Cool Pack Maxi, zimny kompres 240x105mm (Opakowanie: 1 szt.)Na pozór można się bez niego obyć, ale wystarczy stłuczenie, czy choćby nagły ból zęba, żeby przekonać się jak bardzo Cool Pack Maxi, zimny kompres 240x105mm (Opakowanie: 1 szt.) jest niezbędny. O nagły, niespodziewany ból mięśni lub kości przecież nie trudno – a co dopiero mówić o stanach zapalnych, czy użądleniu przez pszczołę, osę, czy szerszenia. W każdej z tych sytuacji Cool Pack Maxi, zimny kompres 240x105mm (Opakowanie: 1 szt.) udowodni swoją przydatność. Ból nie wybiera. Poręczny kształt i stosunkowo niewielki rozmiar produktu sprawiają, że Cool Pack Maxi, zimny kompres 240x105mm (Opakowanie: 1 szt.) zawsze pozwala się na niego przygotowywać. Efekt działania Cool Pack Maxi, zimny kompres 240x105mm (Opakowanie: 1 szt.)Przyłożony do miejsca obrzęku, urazu, bądź ukąszenia Cool Pack Maxi, zimny kompres 240x105mm (Opakowanie: 1 szt.) szybko uśmierza ból, w jego miejscu pozostawiając kojący chłód. Cool Pack Maxi, zimny kompres 240x105mm (Opakowanie: 1 szt.) stwarza zbawienne w sytuacji fizycznego bólu złudzenie, że bolący obszar na chwilę przestaje być częścią własnego ciała. Staje się czymś obcym, zamarzniętym, a związany z nim wcześniej ból to już tylko wspomnienie. Cool Pack Maxi, zimny kompres 240x105mm (Opakowanie: 1 szt.) pozwala zapomnieć o obrażeniach, obrzękach i urazach – przynajmniej na czas wykonywania kompresu. Skład1 zimny kompres o rozmiarach 240 x 105 mm. Środki ostrożnościUżywać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Sposób użyciaStosować do wykonywania okładów. Przed użyciem pozostawić w zamrażarce na ok. 2 godziny. Przed przyłożeniem do bolesnego miejsca owinąć cienką ściereczką. Cool Pack Maxi, zimny kompres 240x105mm (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Sea band taśma do akupresury dla dorosłych

50,99 
Sea Band taśma do akupresury dla dorosłych (Opakowanie: 2 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Dosett S Arzneikassette blau 11782 kaseta na lekarstwa niebieska (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Chusteczka relaksująca

10,89 
Zastosowanie Chusteczka relaksująca (Opakowanie: 5 szt.)Czy niemal każdego dnia większość czasu spędzasz poza domem? Czy zdarza ci się, że podczas wykonywania codziennych obowiązków w pracy, odczuwasz przemożną ochotę na zapewnienie sobie chwili relaksu i oddechu? Przestań marzyć o odrobinie luksusu w ciągu pracowitego dnia – zaopatrz się w Chusteczka relaksująca (Opakowanie: 5 szt.)! Są one nasączone naturalnymi ekstraktami roślinnymi, które przede wszystkim ukoją twoją zmęczoną skórę. Jednym ruchem przywrócisz skórze swojej twarzy promienny wygląd, ścierając zebrane na jej powierzchni zanieczyszczenia. Co więcej, chusteczki mają też przyjemny, odprężający zapach – dzięki olejkom eterycznym. Kontakt chusteczki ze skórą twojej twarzy zapewni ci natychmiastowe odprężenie, a zapach rozjaśni twoje myśli. Przekonaj się, że warto mieć pod ręką Chusteczka relaksująca (Opakowanie: 5 szt.)!Chusteczka relaksująca (Opakowanie: 5 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Tick twister haczyki do wykręcania kleszczy

20,89 
Zastosowanie Tick Twister haczyki do wykręcania kleszczy (Opakowanie: 2 szt.)Tick Twister haczyki do wykręcania kleszczy (Opakowanie: 2 szt.) to haczyki do wykręcania kleszczy. Dzięki nim usunięcie insektów będzie łatwe i bezpieczne. Z produktem nie ma ryzyka pozostawienia w skórze otworu gębowego czy wstrzyknięcia śliny z bakteriami. Może być stosowany zarówno do ludzi, jak i zwierząt. Efekt działania Tick Twister haczyki do wykręcania kleszczy (Opakowanie: 2 szt.)Dzięki Tick Twister haczyki do wykręcania kleszczy (Opakowanie: 2 szt.) łatwo i bezpiecznie można usunąć kleszcze ze skóry. Haczyk jest łatwiejszy w użyciu niż pęseta. Nie wywiera również żadnego nacisku na korpus insekta, dzięki czemu podczas wyciągania zapobiega się wstrzyknięciu bakterii odpowiadających za boreliozę, FSM i inne schorzenia. Z powodu złego wyciągnięcia kleszczy, codziennie dochodzi do zachorowań na groźne choroby odkleszczowe, które są groźne dla zdrowia i życia. Konieczne może być dożywotnie przyjmowanie antybiotyków. Takim sytuacjom pomaga zapobiegać Tick Twister haczyki do wykręcania kleszczy (Opakowanie: 2 szt.). Produkt jest niezastąpiony w podróży. Opakowanie może być stosowane jako pudełko transportowe, dzięki czemu haczyki są przechowywane w odpowiedni sposób i zawsze gotowe do użycia. Środki ostrożnościStosować zgodnie z przeznaczeniem. Produkt nie służy do zabawy. Chronić przed dziećmi. W razie komplikacji przy usuwaniu kleszcza należy zapoznać się z opinią lekarza. W razie niedokładnego usunięcia kleszcza (pozostawienia główki w skórze) należy zapoznać się z opinią lekarza. Jeżeli kleszcz został całkowicie i bezpiecznie usunięty, jednak wystąpiły komplikacje zdrowotne, np. objawy grypy i przeziębienia (gorączka, osłabienie, bóle mięśni) i/lub wystąpił rumień wędrujący w miejscu wkłucia, należy niezwłocznie zapoznać się z opinią lekarza.Sposób użyciaWybrać odpowiedni haczyk w zależności od rozmiaru kleszcza. Produkt włożyć bokiem pod kleszcza i zatrzasnąć tak, by insekt został złapany. Lekko podnieść haczyk i obrócić. Kleszcz odpadnie po 2 lub 3 obrotach. Tick Twister haczyki do wykręcania kleszczy (Opakowanie: 2 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Batterien f.hoergeraete power pp 312

14,59 
Batterien f.Hoergeraete Power Pp 312 (Opakowanie: 6 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Titania pumeks

7,69 
Zastosowanie Titania pumeks (Opakowanie: 1 szt.)Dla wszystkich zmagających się z problemem odcisków na stopach i dłoniach, mamy do zaprezentowania Titania pumeks (Opakowanie: 1 szt.)! Produkt w sposób delikatny, aczkolwiek bardzo skuteczny pozwala pozbyć się owych problemów. Przestań cierpieć z powodu bólu związanego z odciskami! Zwalcz je szybko i skutecznie! Miękkość gąbki sprawia, że usuwanie odcisków nie wiąże się praktycznie z żadnymi nieprzyjemnościami. Ergonomiczny kształt Titania pumeks (Opakowanie: 1 szt.) sprawia, że produkt perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu stopy i dłoni. W asortymencie posiadamy gąbki w wielu kolorach, co pozwoli bez żadnych problemów odróżnić nasz produkt od tych, które posiadają pozostali użytkownicy. Do wyboru, do koloru! Zacznij dbać o swoje dłonie i stopy razem z Titania pumeks (Opakowanie: 1 szt.)!Titania pumeks (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy