Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Plastry i bandaże

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Leukoplast plaster 5m x 1,25cm (1521)

15,89 
Zastosowanie Leukoplast plaster 5m x 1,25cm (1521) (Opakowanie: 1 szt.)Plaster Leukoplast służy do utrwalania wszelkiego rodzaju opatrunków i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Nawet przy dużych obciążeniach spełnia on swoją rolę niezawodnie zapewniając bezpieczną ochronę i utrzymując opatrunek w nienaruszonym stanie. Charakteryzuje się przepuszczalnością powietrza i pary wodnej, ma wodoodporne wykończenia i jest wysoce wytrzymały na rozciąganie - dzięki czemu służy niezawodnie w każdej sytuacji. Opakowanie zawiera plaster długości 5m i szerokości 1,25cm.Środki ostrożnościLeukoplast plaster 5m x 1,25cm (1521) (Opakowanie: 1 szt.) zawiera naturalny lateks, który jest środkiem mogącym wywoływać reakcje alergiczne. W przypadku nadwrażliwości na lateks produkt nie powinien być stosowany.Sposób użyciaPlaster należy stosować w ramach zapotrzebowania, zgodnie z przeznaczeniem. Mniejsze kawałki można odcinać lub odrywać ręcznie.Leukoplast plaster 5m x 1,25cm (1521) (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Leukoplast plaster 5m x 2,5cm (1522)

23,69 
Zastosowanie Leukoplast plaster 5m x 2,5cm (1522) (Opakowanie: 1 szt.)Plaster Leukoplast służy do utrwalania wszelkiego rodzaju opatrunków i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Nawet przy dużych obciążeniach spełnia on swoją rolę niezawodnie zapewniając bezpieczną ochronę i utrzymując opatrunek w nienaruszonym stanie. Charakteryzuje się przepuszczalnością powietrza i pary wodnej, ma wodoodporne wykończenia i jest wysoce wytrzymały na rozciąganie - dzięki czemu służy niezawodnie w każdej sytuacji. Opakowanie zawiera plaster długości 5m i szerokości 2,5cm.Środki ostrożnościLeukoplast plaster 5m x 2,5cm (1522) (Opakowanie: 1 szt.) zawiera naturalny lateks, który jest środkiem mogącym wywoływać reakcje alergiczne. W przypadku nadwrażliwości na lateks produkt nie powinien być stosowany.Sposób użyciaPlaster należy stosować w ramach zapotrzebowania, zgodnie z przeznaczeniem. Mniejsze kawałki można odcinać lub odrywać ręcznie.Leukoplast plaster 5m x 2,5cm (1522) (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Leukosilk plaster 5m x 1,25cm, rolka

17,29 
Zastosowanie Leukosilk plaster 5m x 1,25cm, rolka (Opakowanie: 1 szt.)Leukosilk plaster 5m x 1,25cm, rolka (Opakowanie: 1 szt.) służy do mocowania wszelkiego rodzaju opatrunków a także można ją wykorzystać do zabezpieczenia cewników, sondy lub wenflonu. Leukosilk plaster 5m x 1,25cm, rolka (Opakowanie: 1 szt.) jest produktem uniwersalnym i jest szczególnie odpowiedni dla osób o wyjątkowo wrażliwej skórze. Efekt działania Leukosilk plaster 5m x 1,25cm, rolka (Opakowanie: 1 szt.)Leukosilk plaster 5m x 1,25cm, rolka (Opakowanie: 1 szt.) posiada dobrą przyczepność i jest przyjazny dla wrażliwej skóry - moża go bezpiecznie usunąć bez pozostawienia śladów. Przeznaczony w celu zabezpieczenia oraz mocowania cewników, rurek, wenflonów.SkładMateriał Leukosilk plaster 5m x 1,25cm, rolka (Opakowanie: 1 szt.) składa się z etylu i kleju poliakrylanowego. Nie zawiera lateksu.Środki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek składnik zawarty w produkcie nie powinien być on stosowany. Sposób użyciaCzęśtotliwość jego stosowania zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Leukosilk plaster 5m x 1,25cm, rolka (Opakowanie: 1 szt.) można łatwo wyciąć - także w kierunku poprzecznym jak i podłużnym. Leukosilk plaster 5m x 1,25cm, rolka (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Leukosilk plaster 5m x 2,50cm

29,59 
Zastosowanie Leukosilk plaster 5m x 2,50cm (Opakowanie: 1 szt.)Skaleczyłeś się, zraniłeś? Musisz szybko założyć opatrunek, który uchroni Cię od dostania się bakterii i zarazków do Twojej rany. Leukosilk plaster 5m x 2,50cm (Opakowanie: 1 szt.) to plaster, który pomoże Ci wykonać opatrunek, przede wszystkim zabezpieczy go, dzięki czemu nie będzie on się odwijał czy deformował. Kiedy jesteś zraniony musisz reagować szybko, dlatego zawsze miej pod ręką apteczkę, a w niej Leukosilk plaster 5m x 2,50cm (Opakowanie: 1 szt.). Plaster jest długi oraz w miarę szeroki, co umożliwi Ci dobre zabezpieczenie opatrunku, dodatkowo świetnie się utrzymuje, a dzięki dużej przyczepności nie odkleja się. Miej go zawsze pod ręką w kryzysowych sytuacjach. Wygodny w użyciu. Pomoże Ci zabezpieczyć Twoją ranę. Miej Leukosilk plaster 5m x 2,50cm (Opakowanie: 1 szt.) w domu – uratuje Cię on podczas zranieni czy skaleczenia. Leukosilk plaster 5m x 2,50cm (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Kompresy gazowe 10×10 – nie sterylne

25,89 
Zastosowanie Kompresy gazowe 10x10 - nie sterylne (Opakowanie: 100 szt.)Profesjonalne produkty medyczne niosą ze sobą gwarancję bezpieczeństwa i pewności, że nasze zdrowie jest pod najlepszą opieką. Do takich produktów należą Kompresy gazowe 10x10 - nie sterylne (Opakowanie: 100 szt.). Doskonale przepuszczające powietrze opatrunki gazowe dostarczą Twojemu ciału optymalne warunki gojenia. Produkt jest łatwy w użyciu dzięki podwiniętym do strony wewnętrznej krawędziom. Znacznie ułatwi to użycie opatrunku. Jest on przeznaczony do każdego rodzaju urazów mechanicznych skóry. Ponadto jest bezpieczny pod względem dermatologicznym. Jako produkt medyczny, może znaleźć swoje zastosowanie w specjalistycznych klinikach. Służy również do użytku domowego. Nie stanowi absolutnie przeszkody dla swobodnego gojenia się ran. Skutecznie zadba o Twoje zdrowie.Kompresy gazowe 10x10 - nie sterylne (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Compeed plastry na pęcherze – średnie

30,49 
Zastosowanie Compeed plastry na pęcherze - średnie (Opakowanie: 5 szt.)Nowe buty na nogach już obcierają, a dzień dopiero się zaczyna? A może zapowiada się długa piesza wędrówka, podczas której zawsze łatwo o obtarcia stóp? W tych i w innych tego typu przypadkach warto zawczasu zaopatrzyć się w Compeed plastry na pęcherze - średnie (Opakowanie: 5 szt.). Stanowią one najlepszą gwarancję tego, że bolesne pęcherze na nogach nie pokrzyżują nikomu planów. Compeed plastry na pęcherze - średnie (Opakowanie: 5 szt.) pozwolą zniwelować ból z jakim wiąże się obecność pęcherzy, a tym samym przywrócą normalną możliwość chodzenia. No i przyśpieszą i ułatwią gojenie. Efekt działania Compeed plastry na pęcherze - średnie (Opakowanie: 5 szt.)Compeed plastry na pęcherze - średnie (Opakowanie: 5 szt.) działają w oparciu o specjalną technologię Hydro Cure System. Za jej sprawą Compeed plastry na pęcherze - średnie (Opakowanie: 5 szt.) wyciągają wilgoć z pęcherza skórnego, prowadząc do jego szybszego zaniku. Stanowiąc szczelną osłonę przed wodą, brudem i bakteriami Compeed plastry na pęcherze - średnie (Opakowanie: 5 szt.) osłaniają pęcherze także przed dalszymi fizycznymi podrażnieniami, dzięki czemu dalsze chodzenie nie wywołuje bólu. Compeed plastry na pęcherze - średnie (Opakowanie: 5 szt.) przywracają więc właściwą mobilność – a pośrednio ułatwiają odzyskanie dobrego samopoczucia. Compeed plastry na pęcherze - średnie (Opakowanie: 5 szt.) pozwalają znów cieszyć się chodzeniem! SkładOpakowanie zawiera 5 plastrów wykonanych z hipoalergicznego tworzywa. Środki ostrożnościUżywać tylko zgodnie z przeznaczeniem, wyłącznie w obszarze stóp. Stosowanie produktu przez diabetyków dopuszczalne jest tylko za zgodą lekarza. Sposób użyciaPlaster przykleić w miejscu otarcia, w celu zapobiegnięcia powstaniu pęcherza. W sytuacji już obecnych pęcherzy plastry należy przyklejać bezpośrednio na nie, w celu zapobiegnięcia uczuciu bólu, oraz dla przyspieszenia gojenia. Plaster odkleić dopiero po zagojeniu się otarcia lub pęcherza. Dodatkowe informacjeNatychmiastowa ulga w bólu i ochrona przed uciskiem. Chroni przed wodą, brudem i bakteriami. Pozostaje na miejscu do 2-3 dni.Compeed plastry na pęcherze - średnie (Opakowanie: 5 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Compeed plastry na pęcherze – małe

32,79 
Zastosowanie Compeed plastry na pęcherze - małe (Opakowanie: 6 szt.)Compeed plastry na pęcherze - małe (Opakowanie: 6 szt.) służą szybkiemu i bezbolesnemu zwalczaniu otarć i odcisków. Mały rozmiar czyni produkt wskazanym przede wszystkim w przypadku niewielkich pęcherzy. Compeed plastry na pęcherze - małe (Opakowanie: 6 szt.) złagodzą ból wywoływany przez pęcherze i otarcia, oraz przyczynią się do ich szybszej regeneracji lub zaniku. W Compeed plastry na pęcherze - małe (Opakowanie: 6 szt.) warto zaopatrzyć się zwłaszcza wtedy, gdy na nogach ma się nowe buty, a przed sobą cały dzień do spędzenia „na nogach”. Efekt działania Compeed plastry na pęcherze - małe (Opakowanie: 6 szt.)Opatentowana technologia Hydro Cure System powoduje, że Compeed plastry na pęcherze - małe (Opakowanie: 6 szt.) dosłownie wyciągają z pęcherza skórnego nagromadzony w nim płyn, prowadząc ostatecznie do zaniku obrażenia – a wraz z nim: źródła bólu i niedogodności. Compeed plastry na pęcherze - małe (Opakowanie: 6 szt.) stanowią przy tym szczelną osłonę wodą, brudem i bakteriami, dzięki czemu gojenie postępuje w sposób niezakłócony. Stosując Compeed plastry na pęcherze - małe (Opakowanie: 6 szt.) można wręcz odnieść wrażenie, że bolesne pęcherze i otarcia pokryły się drugą warstwą skóry. Łatwo zapomnieć wtedy o tym, że tak naprawdę jeszcze się nie zagoiły – ale z Compeed plastry na pęcherze - małe (Opakowanie: 6 szt.) to tylko kwestia czasu. SkładOpakowanie zawiera 6 plastrów wykonanych z hipoalergicznego tworzywa. Środki ostrożnościUżywać tylko zgodnie z przeznaczeniem, wyłącznie w obszarze stóp. Stosowanie produktu przez diabetyków dopuszczalne jest tylko za zgodą lekarza. Sposób użyciaPlaster przykleić bezpośrednio w miejscu otarcia, w celu zapobiegnięcia powstaniu pęcherza. W sytuacji już obecnych pęcherzy plastry należy przyklejać bezpośrednio na nie – dla uśmierzenia bólu, zabezpieczenia pęcherzy przed pęknięciem, oraz, dla przyśpieszenia gojenia. Plaster odkleić dopiero po zagojeniu się otarcia lub pęcherza. Compeed plastry na pęcherze - małe (Opakowanie: 6 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Gothaplast zestaw plastrów

25,89 
Zastosowanie Gothaplast zestaw plastrów (Opakowanie: 1 szt.)Anwendungsgebiete von Gothaplast zestaw plastrów (Opakowanie: 1 szt.)Die Gothaplast zestaw plastrów (Opakowanie: 1 szt.) enthält insgesamt 30 Pflasterstrips in 5 verschiedenen Größen, zur Versorgung oberflächlicher Verletzungen.Die Pflasterstrips sind sowohl für die normale als auch für die empfindliche Haut geeignet. Die praktische Box ist der ideale Begleiter für das Auto, den Urlaub oder für unterwegs.Das Gothaplast Wundpflaster standard eignet sich vor allem für Schürf-, Kratz- und kleine Schnittwunden und ist somit ein vielseitig anwendbares Textilpflaster. Aufgrund des eingearbeiteten Viskosegewebes und der Perforation kann Luft ungehindert durchdringen und die Haut kann atmen.Das Gothaplast Wundpflaster wasserabweisend zeichnet sich durch seine wasser- und schmutzabweisende Polyethylen-Trägerfolie aus. Dieses hautverträgliche, luftdurchlässige Pflaster haftet zuverlässig, auch wenn die Verletzung feuchter Umgebung ausgesetzt ist. Das Gothaplast Wundpflaster sensitiv ist vor allem für empfindliche Haut geeignet, da es sich durch sein querelastisches, besonders weiches und luftdurchlässiges Polyester-Vliesmaterial sanft anschmiegt. Durch die Synthesekautschuk-Klebemasse ist dieses Pflaster besonders hautfreundlich.Gothaplast Wundpflaster transparent sind hauchdünn und decken somit Wunden im sichtbaren Bereich unauffällig ab.Größen:8 Wundpflaster standard (72 mm x 20 mm)8 Wundpflaster wasserabweisend (72 mm x 20 mm)4 Wundpflaster wasserabweisend (72 mm x 25 mm)4 Wundpflaster wasserabweisend (38 mm x 19 mm)1 Wundpflaster wasserabweisend (60 mm x 25 mm)4 Wundpflaster transparent (72 mm x 20 mm)1 Wundpflaster sensitiv (60 mm x 60 mm) Gothaplast zestaw plastrów (Opakowanie: 1 szt.) können Sie in Ihrer Versandapotheke Apo-Discounter.de erwerben. Gothaplast zestaw plastrów (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Opaska gipsowa temedia 2m x 10 cm

13,19 
Zastosowanie Opaska gipsowa Temedia 2m x 10 cm (Opakowanie: 1 szt.)Anwendungsgebiete der Opaska gipsowa Temedia 2m x 10 cm (Opakowanie: 1 szt.)mDie Opaska gipsowa Temedia 2m x 10 cm (Opakowanie: 1 szt.)m dient zur Immobilisation nach Frakturen, Operationen sowie orthopädischen Korrekturen und wird auchbei der äußeren Fixierung bei Gelenk- und Knochenerkrankungen eingesetzt.Die Abbindezeit beträgt ca. 2-4 Minuten.BeschreibungDiese Gipsbinde besteht aus hochwertigem synthetischem Gips, welcher auf Baumwollgewebe fixiert ist. Der Gips ist besonders feincremig und lässt sich somit sehr gut anmodellieren. Bereits nach 30 Minuten ist er belastbar bzw. transportsicher. Nach der völligen Aushärtung (nach ca. 24 Stunden) zeichnet er sich durch eine hohe Festigkeit und Belastbarkeit aus.Die Gipsbinde Teme Spez kann in Ihrer Versandapotheke Apo-Discounter.de erworben werden.Opaska gipsowa Temedia 2m x 10 cm (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Opsite post op opatrunki 6,5×5 cm

39,99 
Zastosowanie Opsite Post Op Opatrunki 6,5x5 cm (Opakowanie: 5 szt.)Opsite Post Op Opatrunki 6,5x5 cm (Opakowanie: 5 szt.) sprawdzają się zarówno w przypadku otarć i skaleczeń, jak również w charakterze zabezpieczenia szwów po odbytej operacji. Stosować dla zatamowania krwawienia i zabezpieczenia rany, otarcia bądź wrażliwego miejsca. Przydatne w domu i w podróży – przezorny zawsze ubezpieczony! Efekt działania Opsite Post Op Opatrunki 6,5x5 cm (Opakowanie: 5 szt.)Opsite Post Op Opatrunki 6,5x5 cm (Opakowanie: 5 szt.) nie tylko zabezpieczają ranę lub wrażliwe miejsce po odbytej operacji, ale dają także pewien higieniczny komfort – ze względu na swoją wodoodporność i przepuszczalność powietrza. Z nim skaleczona lub zoperowana osoba może bez przeszkód zażywać kąpieli, a także zyskuje pewność, że opatrunek nie ogranicza dostępu powietrza do rany – i nie spowalnia tym samym jej procesu gojenia. Ponadto Opsite Post Op Opatrunki 6,5x5 cm (Opakowanie: 5 szt.) są gładkie i miłe w dotyku, a ich samoprzylepność czyni je gotowymi do użycia właściwie od razu – gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Skład5 plastrów samoprzylepnych o wymiarach 6,5x5 cm. Środki ostrożnościStosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Przed naklejeniem opatrunku ranę należy oczyścić i odkazić – w przeciwnym wypadku może dojść do infekcji. Sposób użyciaOpsite Post Op Opatrunki 6,5x5 cm (Opakowanie: 5 szt.) naklejać bezpośrednio w miejscach skaleczeń lub na bliznach pooperacyjnych bezpośrednio po przygotowaniu tychże miejsc do nałożenia opatrunku zgodnie z zasadami higieny. Opsite Post Op Opatrunki 6,5x5 cm (Opakowanie: 5 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Gelaspon strip 4x1x1 cm paski żelowe

44,09 
Gelaspon Strip 4x1x1 cm paski żelowe (Opakowanie: 5 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Compeed plastry na popękane palce

33,49 
Zastosowanie Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.)Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) należy do grupy produktów przeznaczonych do ochrony i wspomagania leczenia pękających czubków palców oraz skóry wokół paznokci. Zaleca się stosowanie tego rodzaju plastrów w celu przyspieszenia procesu gojenia się oraz zapewnienia najlepszych możliwych warunków dla rany. Można również stosować w przypadku wystąpienia pęcherzy. Efekt działania Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.)Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) wykorzystuje naturalne właściwości poliuretanu, który tworzy jednostronną, przepuszczalną warstwę ochronną, odporną na wodę, brud i bakterie. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania nadmiar wilgoci może się wydostać na zewnątrz. Zastosowanie Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) przynosi szybką ulgę i ochronę, a także wpływa kojąco na ranę i zabezpiecza przed bólem spowodowanym otarciami lub naciskiem. Zapewnione zostają odpowiednie warunki do gojenia się, zwłaszcza pod względem pH i temperatury, dzięki czemu proces zostaje przyspieszony. Regeneracja skóry przebiega szybciej i przeważnie nie dochodzi do powstawania blizn.SkładCompeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) zawiera: Hydrokoloid Polyurethan Środki ostrożnościProdukt nie powinien być stosowany u osób ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników. Ze względu na specyfikę gojenia się ran u diabetyków, należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.). W przypadku zauważenia pogorszenia się stanu rany lub pojawienia się stanu zapalnego należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.Sposób użyciaCompeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) należy stosować wyłącznie na suchą i oczyszczoną skórę. Usuń papier ochronny bez dotykania powierzchni klejącej. Przyciśnij środek plastra do czubka palca. Przytrzymaj zaokrąglony koniec plastra i ostrożnie przyklej pasek wzdłuż paznokcia. Oderwij zaokrąglony koniec. Następnie przyklej drugą część plastra i oderwij drugi zaokrąglony koniec. Końce plastra powinny na siebie zachodzić. Plaster należy odkleić w celu wymiany w momencie zauważenia poluzowania, utraty przyczepności. Jeden plaster można nosić przez kilka dni. Dodatkowe informacjePlaster wodoodporny. Rozmiar: 6 x 1 cm.Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Gota por pu wundfilm 72x5cm jałowy opatrunek

26,79 
Gota Por Pu Wundfilm 72x5cm jałowy opatrunek (Opakowanie: 5 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Compeed plaster na palce stóp

34,59 
Compeed plaster na palce stóp (Opakowanie: 5 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Hansaplast plaster na zrogowacenia

21,39 
Zastosowanie Hansaplast plaster na zrogowacenia (Opakowanie: 3 szt.)Hansaplast plaster na zrogowacenia (Opakowanie: 3 szt.) to plaster przeznaczony do usuwania zrogowaceń naskórka, modzeli, nagniotków na stopach. Zawiera kwas salicylowy i dzięki temu rozpuszcza nawet silne zrogowacenia. Dla elastycznego zastosowania plastry na stopy można przycinać na wymiar.Efekt działania Hansaplast plaster na zrogowacenia (Opakowanie: 3 szt.)Dzięki Hansaplast plaster na zrogowacenia (Opakowanie: 3 szt.) rozpuszcza się substancja międzykomórkowa pomiędzy poszczególnymi komórkami rogowymi. W ten sposób górne warstwy skóry mogą wchłonąć więcej wilgoci, zmięknąć i w końcu zacząć się odrywać. Następnie zmiękczony modzel można bez wysiłku usunąć po 4 dniach w ciepłej kąpieli z mydłem lub solą fizjologiczną.Skład1 plaster zawiera: 570 mg kwasu salicylowego, substancje pomocnicze: guma, kalafonia, żywica terpenowo-fenolowa, wosk wełniany, 2,2'-metylenobis(6-tert-butylo-p-krezol), perubalsam, sztuczny, talk, N,N-bis(2-hydroksyfenylometylo)propano-1,3-diamina. Środki ostrożnościJeśli znana jest jakakolwiek alergia na którykolwiek ze składników produktu, nie wolno go stosować. Sposób użyciaNajpierw należy przyciąć plaster na modzel do rozmiaru odpowiadającego dotkniętemu zmianą obszarowi skóry, a następnie, po usunięciu papieru ochronnego, przykleić go do czystego i suchego miejsca (w razie potrzeby przymocować go dodatkowo, np. za pomocą plastra mocującego). Plastrem należy pokryć tylko zrogowaciałe obszary skóry, a zdrowa skóra dookoła nich powinna być przykryta tylko w celu ochrony (np. plastrem mocującym). Plaster należy wymienić po 2 dniach. Zmiękczone zrogowacenie może być usunięte po około 4 dniach w ciepłej kąpieli z mydłem lub solą fizjologiczną. W uporczywych przypadkach zabieg należy powtórzyć. Dodatkowe informacje Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Hansaplast plaster na zrogowacenia (Opakowanie: 3 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.)Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.) to kolorowe plastry z zabawnymi motywami zwierząt. Chronią drobne urazy i zapewniają optymalne gojenie się ran. Dostępne są w dwóch rozmiarach, dzięki czemu sprawdzą się na każdy rodzaj zranienia. Efekt działania Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.)Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.) to plastry przeznaczone specjalnie dla dzieci. Są odpowiednie do każdego rodzaju skóry – nawet tej wrażliwej u najmłodszych. Produkt jest wodoodporny i oddychający. Umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Został przebadany dermatologicznie. Jego skuteczność została potwierdzona dermatologicznie. Kolorowe motywy zwierząt z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Dzięki temu żaden maluch nie będzie wkrótce pamiętał o bólu, który wywołało zranienie. Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.) wykonane są z naturalnych materiałów, całkowicie bezpiecznych dla skóry. SkładW opakowaniu znajduje się 10 sztuk plastrów w dwóch wielkościach. Środki ostrożnościWyłącznie do użytku zewnętrznego. Sposób użyciaDokładnie oczyścić i osuszyć obszar rany. Oderwać papier zabezpieczający i nakleić na ranę tak, by warstwa kleju nie dotykała zranienia. Docisnąć i wygładzić.Zoo plaster dla dzieci w dwóch wielkościach (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy