Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Oczyszczanie

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Absolute Greenway do kuchni
Rozdać
2 lata temu

ABSOLUTNY. ZESTAW KUCHENNY

246,40 

Ciesz się absolutną czystością! Wybierając ekologiczne produkty ABSOLUTE z linii AQUAmagic, zapewniłeś komfort, przytulność i czystość w kuchni, dbałeś o własne zdrowie i zdrowie ludzi wokół ciebie.

Obecnie brak na stanie
0 z 5
0
Dodaj do porównania
ściereczka do mycia naczyń Greenway
Rozdać

Połączony materiał tkaniny, jego bardziej miękka strona składa się z ultracienkiej mikrofibry AQUAmagic, a sztywna strona składa się z nici szorującej, która wzmacnia zdolność produktu do spełnienia swoich celów.

0
Dodaj do porównania
do demakijażu gąbka
Rozdać
2 lata temu

LASKA GĄBKA DO USUWANIA MAKIJAŻU

43,20 

Delikatnie traktuj swoją skórę! Wybierając ekologiczne produkty LASKA z linii AQUAmagic, zapewniłeś doskonałą pielęgnację SPA w domu, aby zachować młodość w skórze.

0
Dodaj do porównania
N202C-1 - ozonator
Rozdać

Skuteczny ozonator do oczyszczania powietrza, wody i żywności N202C

  Wyposażony w programator czasu, dzięki któremu można łatwo ustawić wybraną powierzchnię lub produkt bez konserwacji. Wydajność 500 mg ozonu na godzinę gwarantuje efektywne działanie urządzenia. Ozonator pozwala ustawić pracę w zakresie od 1 do 40 minut, a przerwy od 30 do 360 minut. Instrukcja obsługi i instrukcja ozonowania w języku polskim.
0
Dodaj do porównania
oczyszczacz powietrza Xiaomi
Rozdać

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi 2H

Zupełnie nowy, pakowany oczyszczacz z oficjalnej polskiej dystrybucji Skuteczny system filtracji Inteligentna kontrola aplikacji Czujnik temperatury i wilgotności Czyste powietrze w każdym domu Nowy oczyszczacz powietrza Xiaomi jest wyposażony w szereg czujników, które stale monitorują jakość powietrza w domu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym Mi Air Purifier 2H jest w stanie wykrywać w czasie rzeczywistym cząsteczki zanieczyszczeń powietrza, których wielkość wynosi nawet 0,3 mikrona.

0
Dodaj do porównania
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H PL
Rozdać
2 lata temu

Oczyszczacz powietrza Xiaomi

462,00 

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H w wersji EU / PL

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H to najnowsze urządzenie chińskiego producenta, stworzone w celu poprawy jakości powietrza w domu. Dzięki świetnemu projektowi i małym gabarytom oczyszczacz powietrza Xiaomi świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu!

Obecnie brak na stanie
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Samochodowy Oczyszczacz Powietrza na USB53
Rozdać

Zadbaj o świeżość i czystość swojego otoczenia dzięki oczyszczaczowi powietrza USB z filtrem HEPA12. Dzięki wbudowanej funkcji jonizacji urządzenie usuwa bakterie, wirusy i grzyby wokół nas w powietrzu.

Obecnie brak na stanie
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Hu Gan Pian
Promocja
1 rok temu

HU GAN PIAN – LIVER AID

26,00  -45%

Oczyszczanie organizmu, zdrowa wątroba

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
pozitron plus-living-space-20-m
Rozdać

Pozitron Plus harmonizuje energię organizmu, zwiększa przepływ energii przez wszystkie narządy, ułatwia samoobronę organizmu przed patogennym promieniowaniem z urządzeń technicznych i technologii bezprzewodowych ...

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy