Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Oczy

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

1
Dodaj do porównania
SIWEI ZHENCENG BINGPENG DIYANYE
Rozdać
 Nowoczesny, naturalny preparat, sporządzony na bazie substancji aktywnych  zawartych w perłach morskich. likwiduje uczucie gorące, pieczenia, napięcia w  naczyniu i nerwach ocznych, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne oczu,  wspiera funkcje widzenia i adaptacji w ciemności, w tym funkcję ekspozycji na  nagły błysk, nawilża gałkę oczną i spojówki, stabilizuje warstwę lipidową filmu  łzowego, reguluje uwodnienie powierzchni oka i powiek.
Sklep:  Nat
0 z 5
52 sztuk w magazynie
0
Dodaj do porównania
MING_MU_DI_HUANG_WAN
Rozdać
1 rok temu

MING MU DI HUANG WAN

59,00 

Działanie: wzmacnia wątrobę i nerki, odżywia „Yin” nerek i chroni wątrobę, uzupełnia „yin” wątroby, uspokaja ogień wątroby i odżywia krew, wzmacnia śledzionę, wspomaga wydalanie moczu, poprawia wzrok.

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
ZHANGYANMING
Rozdać
1 rok temu

ZHANGYANMING

Produktu nie będzie. Zamiast niego mamy Ten produkt na oczy

Nowoczesny preparat medycyny chińskiej oparty na recepturze słynnego starożytnego lekarza Sun Simiao (581-682). Przepis z jego pracy „Delikatne oleje ze srebrnego morza”, opublikowanej u schyłku dynastii Yuan (1271-1368), która nadal ma wielki wpływ na chińską okulistę.

Tabletki Zhang Yan Ming są wynikiem badań przeprowadzonych przez Instytut Nauki i Technologii w Guangdong. Preparat otrzymał w 1983 roku pierwszą nagrodę Komisji Ekonomiczno-Technologicznej jako wybitny produkt w dziedzinie kurowania zaćmy.
1
Dodaj do porównania
SIWEI ZHENCENG BINGPENG DIYANYE
Rozdać
1 rok temu

SIWEI ZHENCENG BINGPENG DIYANYE

43,00 

Nowoczesny, naturalny preparat oparty na substancjach aktywnych zawartych w perłach morskich.

Perłowe krople do oczu
(cztery warstwy lodu)

Sklep:  Potantila
0 z 5
14 sztuk w magazynie
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Hylo comod krople do oczu

64,59 
Zastosowanie Hylo Comod krople do oczu (Opakowanie: 10 ml)Preparat Hylo Comod poprawia nawilżenie gałki ocznej przy jej suchości, wywoła- nej negatywnym wpływem otaczającego środowiska, powodującego zaburzenia typu suche oko, odczucie obecności ciała obcego w oku, pieczenie oczu. Jeżeli oczy swędzą, pieką, szybko się męczą, odczuwamy obecność jakby piasku pod powiekami, przyczyną może być miewystarczające nawilżenie powierzchni oka. Przy dłuższym przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach lub intensywnej pracy przed ekranem komputera następuje szybsze przerwanie filmu łzowego. Tymczasem w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania oczu niezbędne jest ich ciągłe nawilżanie przez łzy. Efekt działania Hylo Comod krople do oczu (Opakowanie: 10 ml)Hylo Comod zawiera hialuronian sodu, naturalną fizjologiczną substancję występującą w oku jak i w innych częściach organizmu człowieka. Hialuronian sodu posiada szczególne fizyczne właściwości tworzenia równomiernego, nawilżającego, stabilnego, trudno zmywalnego l długo utrzymującego się na powierzchni oka filmu, chroniącego przed podrażnieniami i suchością. Właściwości te są szczególnie ważne dla osób używających soczewek kontaktowych, ponieważ soczewki te są dobrze tolerowane tylko wówczas, kiedy pływają w wystarczającej ilości wydzielanych łez.Hylo Comod uprzyjemnia i ułatwia noszenie twardych l miękkich soczewek kontaktowych, przy czym nie tworzą się na nich osady i złogiSkładSubstancja czynna: lek jest sterylnym roztworem hialuronianu sodu o stężeniu 1 mg/ml. substancje pomocnicze: sorbitol, bufor cytrynianowy i wodaSposób użyciaZwykle zakrapla się 3 razy dziennie 1 kroplę preparatu do worka spojówkowego każdego oka. Przy większych dolegliwościach lek może być bez obaw zakraplany częściej. Hylo Comod krople do oczu (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Cellufresh krople do oczu

80,49 
Zastosowanie Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml)Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml) szybko łagodzą podrażnienia oczu, pomagają pozbyć się uczucia piasku/ciała obcego pod powiekami, odświeżają. Dzięki nim pozbędziesz się pieczenia, swędzenia i zaczerwienień. Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml) przynoszą ulgę także przy podrażnieniach wywołanych ze względu na kurz, pyłki czy też zbyt intensywne światło. Koją suche i zmęczone w wyniku wysiłku lub przepracowania oczy. Idealnie nadają się dla osób noszących soczewki kontaktowe. Formuła kropli o składzie podobnym do ludzkich łez.Efekt działania Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml)Produkt usuwa uczucie dyskomfortu i podrażnienia oczu, zapewniając im długotrwałe dobre samopoczucie. Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml) nie zawierają środków konserwujących.Składkarboksymetyloceluloza sodowa (0,5%), Purite (0,005%)Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nadaje się do zastosowania przez okres 60 dni od daty otwarcia.Sposób użyciaJeżeli nie zalecono inaczej: zakraplać 1-2 krople do worka spojówkowego. Czynność powtarzać w miarę zapotrzebowania. Dodatkowe informacjeProdukt odpowiedni również dla osób noszących soczewki kontaktowe - aby zwiększyć komfort ich noszenia, można zakropić oczy bez zdejmowania soczewek lub tuż przed ich założeniem - zaaplikować 1 kroplę bezpośrednio na soczewkę. Przechowywać w temperaturze pokojowej.Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Lenscare kombiloesung płyn do soczewek

25,49 
Zastosowanie Lenscare Kombiloesung płyn do soczewek (Opakowanie: 380 ml)Pielęgnacja soczewek – wygodny, stopniowy system czyszczenia, dezynfekcji, płukania i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Dokładnie oczyszcza soczewki, a jednocześnie jest łagodny dla oczu – pH 7,2 jest dostosowane do płynu łzowego, co gwarantuje najwyższą możliwą zgodność. SkładSkładniki aktywne: - 0,00005% Poliesametilenbiguanide - 0,1% roztwór EDTA Sposób użyciaDokładnie umytymi rękami wyjąć soczewkę z oka, umieścić na dłoni i dokładnie zwilżyć polewając płynem Lenscare. Przez ok. 30 sekund przecierać soczewkę w płynie palcem po obu stronach - od centrum do krawędzi - w celu dokładnego oczyszczenia. Należy przy tym uważać aby jej nie uszkodzić. Tak wyczyszczoną soczewkę opłukać ponownie płynem Lenscare a następnie napełnić nim pojemnik do przechowywania soczewek i umieścić ją w środku. Powtórzyć powyższe czynności dla drugiej soczewki. W celu zapewnienia pełnej dezynfekcji należy pozostawić soczewki w płynie na co najmniej 4 godziny. Przed włożeniem do oka przepłukać soczewki płynem po wyjęciu z pojemnika. Lenscare Kombiloesung płyn do soczewek (Opakowanie: 380 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Lenscare ClearSept płyn do soczewek 380ml + pojemnik (Opakowanie: 1 op.)Lenscare ClearSept płyn do soczewek zawiera system z katalizatorem 3% roztworu nadtlenku wodoru o silnych właściwościach dezynfekujących. W zestawie znajduje się specjalny pojemnik na soczewki zawierający katalizator neutralizujący nadtlenek wodoru. Przeznaczony do pielęgnacji wszystkich soczewek miękkich z wyjątkiem kolorowych.Środki ostrożnościNie wkrapiać nie zneutralizowanego płynu bezpośrednio do oka. W przypadku założenia niezneutralizowanej soczewki należy natychmiast ją wyjąć i opłukać oko dużą ilością sterylnej wody lub solą fizjologiczną.Sposób użyciaUmieścić soczewki w koszyczku, nalać płynu do pojemnika i zanurzyć w nim koszyczek z soczewkami. Pozostawić na co najmniej 6 godzin celem neutralizacji nadtlenku wodoruLenscare ClearSept płyn do soczewek 380ml + pojemnik (Opakowanie: 1 op.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Genteal krople do oczu 3 x 10ml

54,09 
Zastosowanie Genteal krople do oczu 3 x 10ml (Opakowanie: 3X10 ml)Nawilżające krople do oczu dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Produkt odpowiedni do wszystkich typów soczewek kontaktowych.Skład3 mg/ml hydroksypropylocelulozy , chlorek sodu, chlorek potasu, kwas borny i nadboran sodu. Środki ostrożnościUczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.Sposób użyciaWkroplić 1 lub 2 krople preparatu do każdego oka, unikając dotknięcia końcówką zakraplacza do oka. Zamknąć i otworzyć oko kilka razy lub nanieść kilka kropli preparatu na soczewkę kontaktową przed jej założeniem.Genteal krople do oczu 3 x 10ml (Opakowanie: 3X10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Optive krople do oczu

71,39 
Zastosowanie Optive krople do oczu (Opakowanie: 10 ml)Optive ma unikalne podwójne działanie, które zapewnia długotrwały komfort dla oczu. Optive smaruje powierzchnię oka i nawilża komórki powierzchni oka poprzez przywrócenie naturalnej równowagi osmotycznej. Optive jest jałowym wielodawkowym roztworem, zawierającym sól sodową karboksymetylocelulozy i glicerynę oraz substancje konserwującą o nazwie PURITE, która rozkłada się do naturalnych składników łez na powierzchni oka. Sposób użyciaWkroplić 1 lub 2 krople do oka (oczu). Stosować w razie potrzeby.Optive krople do oczu (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Systane krople do oczu

62,29 
Zastosowanie Systane krople do oczu (Opakowanie: 10 ml)Systane krople do oczu (Opakowanie: 10 ml) to preparat do nawilżania oka w postaci kropli, który po zastosowaniu, tworzy cienką w pełni przezroczystą i równomiernie pokrywającą powierzchnię rogówki, warstwę żelu. Nie zaburza ostrości widzenia, a czas jego działania jest dłuższy od preparatów w formie kropli. Sposób użyciaStosuje się po kropli do każdego oka w miarę potrzeby, niezależnie od pory dnia. Dodatkowe informacjeChoroby oczu. Krople SYSTANE, wskazane przy odczuwaniu suchości, podrażnienia, palenia, kłucia, chropowatości lub obecności ciała obcego, spowodowane przez takie czynniki środowiskowe jak: kurz, dym, ozon, promienie UV, ciepło (kaloryfer, sauna), klimatyzacja, wiatr, przeciągi, kosmetyki lub obniżoną częstość mrugania spowodowaną długotrwającym oglądaniem telewizji lub wytężoną pracą związaną z patrzeniem w ekran monitora. Systane krople do oczu (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Vismed light krople do oczu

30,89 
Zastosowanie Vismed Light krople do oczu (Opakowanie: 15 ml)Vismed Light zawiera hialuronian sodowy, naturalny polimer, który jest także składnikiem struktur oka. Właściwości fizyczne hialuronianu sodowego nadają preparatowi Vismed Light właściwości wiskoelastyczne oraz właściwości zatrzymywania wody. Vismed Light tworzy stabilną warstwę na powierzchni oka, która jest wolno usuwana w czasie mrugania. Dlatego Vismed Light powoduje długotrwałą ulgę przy zachowaniu maksimum komfortu. Preparat jest dobrze tolerowanySkład1 ml roztworu zawiera: 1 mg hialuronianu sodu, chlorek sodowy, wodorofosforan dwusodowy, dwuwodorofosforan sodowy, wodę oczyszczoną, wersenian dwusodowy i polyheksanid jako konserwantySposób użyciaJeśli nie zostało inaczej zalecone wkroplić jedną lub dwie krople do worka spojówkowego oka tak często, jak to potrzebne. Po kilkukrotnym mrugnięciu roztwór zostanie rozprowadzony i uformuje przeźroczystą, długo utrzymującą się warstwę na powierzchni oka. VISMED Light może być także używany w trakcie noszenia soczewek kontaktowych (twardych lub miękkich). Roztwór z otwartego pojemnika może być używany do trzech miesięcy.Dodatkowe informacjeDo nawilżania oczu w przypadku uczucia suchego oka, pieczenia, zmęczenia oczu oraz innych drobnych dolegliwości nie związanych ze zmianami patologicznymi, wywołanymi na przykład przez kurz, dym, suche powietrze, klimatyzację, wiatr, zimno, intensywną pracą przy komputerze, używanie szkieł kontaktowych. Vismed Light krople do oczu (Opakowanie: 15 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Tears again spray do oczu z lipidami

55,99 
Zastosowanie Tears Again spray do oczu z lipidami (Opakowanie: 10 ml)Tears Again stabilizuje warstwę lipidową filmu łzowego, reguluje i zwiększa uwodnienie powierzchni oka i powiek. Jako jedyny uzupełnia zewnętrzną warstwę filmu łzowego w fosfolipidy. Aktywne działanie Tears Again związane jest z zawartością maleńkich liposomów, których miliardy uwalniane są na powieki po jednym rozpyleniu. Powodują one, że skóra staje się wilgotna, delikatna i jędrna. Temperatura powiek zostaje obniżona, a dolegliwości spowodowane np. zbyt długą pracą przy komputerze, klimatyzacją, przeciągami, suchym powietrzem, długimi podróżami samochodem lub samolotem, ustępująSposób użyciaZazwyczaj zaleca się stosowanie Tears Again 3-4 razy dziennie. W cięższych przypadkach można stosować częściej. Należy rozpylić spray Tears Again 1-2 razy na zamknięte oczy z odległości około 10 cm na każdą powiekę osobno. Nie rozpylać na otwarte oczy. Nie dotykać końcówką aerozolu do oczu w trakcie rozpylania. Dodatkowe informacjeLeczenie, łagodzenie i kompensacja w podrażnieniach związanych z zespołem "suchego oka" i związane z nim objawy takie jak: kłucie, swędzenie, pieczenie, uczucie piasku pod powiekami, uczucie ucisku w oczach, zaczerwienienie oka, obrzęk powiek, nadwrażliwość na światło. Tears Again spray do oczu z lipidami (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Oxyal krople do oczu

61,39 
Zastosowanie Oxyal krople do oczu (Opakowanie: 10 ml)Nawilża i chroni powierzchnię oka.Składkwas hialuronowySposób użyciaMiejscowo, do worka spojówkoego. Zakroplić 1-2 krople do każdego oka lub ściśle według zaleceń lekarza. Po użyciu roztworu należy szczelnie zamknąć butelkę.Dodatkowe informacjeWysuszenie, podrażnienie i zmęczenie oczu spowodowane przez czynniki zewnętrzne takie jak zbyt długotrwała ekspozycja na promieniowanie telewizora lub monitora, klimatyzacja, kurz, zanieczyszczenia powietrza, dym.Oxyal krople do oczu (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Hylo care krople do oczu

68,29 
Zastosowanie Hylo Care krople do oczu (Opakowanie: 10 ml)Preparat zawiera sól sodową kwasu hialuronowego - naturalnej substancji występującej w strukturach oka. Hialuronian sodu posiada właściwości tworzenia równomiernego, stabilnego, długo utrzymującego się na powierzchni oka filmu łzowego. Zawarty w preparacie dekspantenol, należący do grupy witamin B, stymuluje procesy warunkujące odnowę nabłonka rogówki. Efekt działania Hylo Care krople do oczu (Opakowanie: 10 ml)Preparat stosuje się w celu przywrócenia naturalnej równowagi nawilżenia oka - w prewencji dolegliwości związanych z upośledzeniem wydzielania łez, do których dochodzi m.in. w wyniku przebywania w suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach, na słońcu lub wietrze.Skład1 ml roztworu zawiera 1 mg hialuronianu sodu, dekspantenol, bufor cytrynianowy, woda Sposób użyciaZwykle: 3x dziennie po 1 kropli do worka spojówkowego każdego oka. W przypadku silniejszych dolegliwości - może być stosowany częściejHylo Care krople do oczu (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Vitalux plus 10 mg z luteiną – 84 szt.

197,89 
Zastosowanie Vitalux Plus 10 mg z luteiną - 84 szt. (Opakowanie: 84 szt.)Zwyrodnienie plamki żółtej (AMD) jest chorobą narządu wzroku powodującą stopniowe obniżenie sprawności widzenia - nieleczone może doprowadzić nawet do całkowitej lub znacznej ślepoty. W większości przypadków dotyka osoby powyżej 60 roku życia. Jest utożsamiane z naturalną konsekwencją procesu starzenia się organizmu przez co pierwsze objawy AMD są zwykle bagatelizowane a leczenie niepodejmowane. Zwyrodnienie plamki żółtej występuje w dwóch postaciach: suchej i mokrej (wysięgowej). W początkowej fazie objawia się trudnościami w czytaniu, stopniowym zniekształcaniem obrazu czy pojawianiem się czarnych punktów lub "pływających muszek" w polu naszego widzenia. Czynnikami zwiększającymi ryzyko wystąpienia AMD: starszy wiek płeć - w większości przypadków choroba dotyka kobiety palenie częste narażanie oczu na działanie intensywnego światła słonecznego czynnik genetyczny otyłość, podwyższony poziom lipidów* *90% przypadków AMD jest spowodowane gromadzeniem się pod plamką żółtą cholesterolu Efekt działania Vitalux Plus 10 mg z luteiną - 84 szt. (Opakowanie: 84 szt.)Vitalux Plus 10 mg z luteiną - 84 szt. (Opakowanie: 84 szt.) jest wykorzystywana w pierwszych fazach leczenia oraz w zapobieganiu rozwoju zwyrodnień plamki żółtej oczu. Jest specjalistycznym produktem dietetycznym specjalnie dostosowanym do zwiększonych potrzeb żywieniowych osób cierpiących na AMD wspierając naturalne funkcje ochronne oczu. Vitalux Plus 10 mg z luteiną - 84 szt. (Opakowanie: 84 szt.) zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA i EPA), które naturalnie występują w siatkówce oka. Wspierają prawidłowe funkcjonowanie siatkówki oka oraz mają działanie przeciwzapalne. Chroni przed negatywnym działaniem oraz rozwojem wolnych rodników, które przyczyniają się do uszkodzeń komórek i wspierają rozwój degradacji wzroku. Wysoka dawka luteiny oraz obecność zeaksantyny wspierają i stabilizują widzenie. Dzięki swoim naturalnym właściwością stanowią skuteczną ochronę oczu przed działaniem promieni słonecznych (promieniowaniem UV) oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Ponadto Vitalux Plus 10 mg z luteiną - 84 szt. (Opakowanie: 84 szt.) zawiera witaminę C i E oraz pierwiastki śladowe w postaci cynku i miedzi, które naturalnie chronią organizm przed nieszczącym działaniem wolnych rodników. Składluteina, zeaksantyna, kwasy tłuszczowe omega-3 (w tym kwas dokozaheksaenowy i kwas eikozapentaenowy), kwas askorbinowy, witamina E, witamina C (askorbian wapnia), cynk, miedź, żelatyna Wartości odżywcze w 1 kapsułce / % RWS: karotenoidy (FloraGLO - luteina) luteina 10 mg / * zeaksantyna 1 mg / * kwasy tłuszczowe Omega-3 (skoncentrowany olej z ryby) 160 mg / * w tym kwasy DHA 100 mg / * w tym kwasy EPA 30 mg / * witamina C 60 mg / 75% witamina E 20 mg / 167% cynk 10 mg / 100% miedź 250 / 25% * brak RWS masa netto: 84 kapsułek = 54 gŚrodki ostrożnościPrzy stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników Vitalux Plus 10 mg z luteiną - 84 szt. (Opakowanie: 84 szt.) nie powinien być on stosowany. W okresie ciąży lub karmienia piersią przed użyciem Vitalux Plus 10 mg z luteiną - 84 szt. (Opakowanie: 84 szt.) należy skonsultować się z lekarzem.Sposób użyciaJeżeli lekarz nie zaleci inaczej należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie po lub podczas posiłku popijając płynem. Zalecana dawka dzienna może zostać zwiększona wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Dodatkowe informacje1 kapsułka Vitalux Plus 10 mg z luteiną - 84 szt. (Opakowanie: 84 szt.) odpowiada 0,005 BE. Produkt nie zawiera glutenu. Suplementy diety powinny być przechowywane w chłodnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Vitalux Plus 10 mg z luteiną - 84 szt. (Opakowanie: 84 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy