Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Maski

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
0
Dodaj do porównania
maska ANTYWIRUSOWA KORONAWIRUS mask MASECZKA med
Rozdać
Zobacz na Ceneo   Wyszukaj spośród 1 miliarda ofert

MASKA ANTYWIRUSOWA (ANTYBAKTERYJNA, ANTYWIRUSOWA, Z JONEM SREBRNYM)

0
Dodaj do porównania
maseczka-antywirusowa-antysmogowa-sportowa-maska-z-filtrem
Rozdać
Zobacz na Ceneo  

MASKA TOKYO MASKA ANTYDYMOWA Z WYMIENNYMI FILTRAMI HEPA N99.

Konstrukcja maski antysmogowej uwzględniała wszystkie potrzeby osób mieszkających w zanieczyszczonych miastach. Maska została stworzona, aby zagwarantować pełną swobodę oddychania i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Produkt wykonany jest z elastycznego neoprenu, który zapewnia idealne dopasowanie do twarzy i ucisk nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej. Maska z filtrem antysmogowym przyda się nie tylko sportowcom, ale także alergikom. Poszczególne warstwy filtra zatrzymują brud i pyłki, łagodząc alergie wiosenne i letnie. Aby zapewnić bezpieczeństwo, należy regularnie wymieniać filtr przeciwsmogowy w masce. W zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza w środowisku może trwać od 12 do 48 godzin. Po tym czasie filtr traci swoje właściwości i nie gwarantuje już ochrony przed kurzem. Filtr antysmogowy otrzymasz w zestawie z wybraną maską sportową. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również filtry do wymiany. UNIWERSALNY ROZMIAR Marka: TOKYO MASK [button link="https://tabelazdrowia.pl/?_szukaj=N99&_magazyn=1" type="big" newwindow="yes"] Zobacz inne produkty z filtrem N99[/button]
0
Dodaj do porównania
MASKA WIELOKROTNEGO UŻYTKU, 2-WARSTWOWA BAWEŁNA32
Rozdać
Zobacz na Ceneo   Wyszukaj spośród 1 miliarda ofert

MASKA WIELU ZASTOSOWAŃ, 2-WARSTWOWA POLIPROPYLEN / BAWEŁNA

Polecamy też tę maseczkę bawełnianą
0
Dodaj do porównania
MASKA na TWARZ, NOS i BRODĘ
Rozdać
Zobacz na Ceneo   Wyszukaj spośród 1 miliarda ofert

Streetwear maska ​​na twarz, nos i podbródek.

Materiał ; dwie warstwy 100% bawełny

0
Dodaj do porównania
mini przyłbica1
Rozdać
Zobacz na Ceneo   Wyszukaj spośród 1 miliarda ofert

EXTERYA COVER SOFT – zapewnia komfort każdego dnia

COVER SOFT to rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w dzisiejsze życie codzienne. Od teraz możesz mieć ochronę, która łączy w sobie bezpieczeństwo z wygodą użytkowania.

0
Dodaj do porównania
Maseczka dziecięca mini przyłbica na nos i usta dzieci
Rozdać

Innowacyjna maska ​​ochronna wielokrotnego użytku Cool Mask v 2 KIDS

Stworzony specjalnie dla DZIECI !!! 100% WYGODNE 100% PRZEŹROCZYSTE! BEZPIECZNIE!

0
Dodaj do porównania
maska z filtrem Hepa
Rozdać
Zobacz na Ceneo

Maska z filtrem hepa - N99 HEPA Sportowa maska ​​antysmogowa z wymiennym filtrem HEPA N99 to doskonały produkt dla osób aktywnych, chcących szczególnie zadbać o swoje zdrowie. Świetnie sprawdzi się np. Podczas biegania po mieście, ale także podczas innych treningów. Dzięki tej masce zapewniasz najwyższy poziom ochrony przed smogiem czy kurzem bez utraty komfortu.

Maska jest trwała i nieprzepuszczalna dla smogu, kurzu i innych cząstek kurzu! Dodatkowo dzięki filtrom o czułości PM 2,5 jest również odporny na bakterie i mikroorganizmy. Maska sprawdza się zwłaszcza w większych miastach - gdzie zanieczyszczenie powietrza jest duże. Załączone zdjęcie pokazuje, jak maska ​​idealnie dopasowuje się do twarzy i doskonale zakrywa usta i nos. W połączeniu z okularami mamy 100% ochronę;)
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy