Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Katar, zatoki

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Rhinodoron spray do nosa z aloesem

37,79 
Zastosowanie Rhinodoron spray do nosa z Aloesem (Opakowanie: 20 ml)Rhinodoron spray do nosa z Aloesem (Opakowanie: 20 ml) nawilża błony śluzowe nosa dzięki zawartości ekstraktu z Aloe Vera a także łagodzi podrażnienia.. Jest idealny w przypadku wysuszonej błony śluzowej nosa, przy przeziębieniu i katarze siennym.Skład1g aerozolu zawiera: 5 mg chlorku potasu chlorek sodu w dawce 5 mg 5 mg żelu z Aloe Vera woda do wstrzykiwań Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.Rhinodoron spray do nosa z Aloesem (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Nisita maść do nosa

40,99 
Zastosowanie Nisita maść do nosa (Opakowanie: 20 g)Nisita maść do nosa (Opakowanie: 20 g) łagodzi podrażnienia błony śluzowej nosa, nawilża ją i oczyszcza. Jest odpowiednia dla dorosłych, dzieci i niemowląt. Efekt działania Nisita maść do nosa (Opakowanie: 20 g)W błonie śluzowej nosa znajdują się komórki nabłonka migawkowego zaopatrzone w specjalne rzęski, chroniące przed dostaniem się zanieczyszczeń - pyłków, drobnoustrojów itp. do układu oddechowego. Niestety często przesuszona błona śluzowa uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie rzęsek. Nie dość że drobnoustroje mogą wtedy łatwiej przedostawać się do naszego organizmu co może prowadzić do infekcji, podrażnień. Zatkany nos powoduje też zmniejszenie jakości wrażeń smakowych i zapachowych np. podczas jedzenia. Zbyt suche błony śluzowe utrudniają też oddychanie przez nos. Żeby tego uniknąć stosuj Nisita maść do nosa (Opakowanie: 20 g)Skład100g maści zawiera: 2,8 g chlorku sodu 7,2 g wodorowęglanu sodu Pozostałe składniki: Lanolina olej cytrynowy wazelina biała triglicerydy parafina cieka alkohol cetostearylowy Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku.Sposób użyciaKilka razy dziennie (a w szczególności przed snem) ok.1cm maści umieścić w każdym otworze nosowym. W razie potrzeby maść można stosować przez dłuższy okres czasu. Jeśli po 14 dniach stosowania nie nastąpi żadna poprawa należy skontaktować się z lekarzem. Dodatkowe informacjeprzeziębienie, przesuszona błona śluzowa nosaNisita maść do nosa (Opakowanie: 20 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Wick spray do nosa

46,39 
Zastosowanie Wick spray do nosa (Opakowanie: 15 ml)Wick spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) pomoże ci zwalczyć pierwsze objawy przeziębienia i grypy. Mikro-żel pomoże pozbyć się kataru. Ma niewielkie rozmiary więc możesz go zabrać wszędzie ze sobą. Efekt działania Wick spray do nosa (Opakowanie: 15 ml)Mikro żel na bazie składników roślinnych wspomaga naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz pomaga w naturalny sposób zwalczyć wirusy odpowiedzialne za przeziębienie. Zwalcza pierwsze objawy przeziębienia tam, gdzie one powstają - w gardle i nosie.Składwoda, hydroksypropylometyloceluloza (pochodzenia roślinnego), kwas bursztynowy, bursztynian disodowy, kwas piroglutaminowy, alkohol fenyloetylowy, EDTA cynku, octanu cynku Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.Sposób użyciaDorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2-3 dawki aerozolu do każdego otworu nosowego 4 razy dziennie. Pomiędzy aplikacjami należy pozostawić 4 godziny przerwy. Ze względów higienicznych jeden aerozol powinien być przeznaczony dla jednej osoby. Wick spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Emser naturalna sól emska do sporz. roztworu do nosa (Opakowanie: 100 szt.)Idealnie oczyszczają i ochraniają błony śluzowe nosa. Sprawdzona i potwierdzona skuteczność stosowanej od lat formuły leku, jest stosowana do dziś w celu złagodzenia nieżytu górnych dróg oddechowych i umożliwieniu swobodnego oddychania. Zaleca się stosowanie produktu już przy pierwszych objawach przeziębienia w celu ich złagodzenia.Efekt działania Emser naturalna sól emska do sporz. roztworu do nosa (Opakowanie: 100 szt.)Katar występujący przy przeziębieniu Przewlekła suchość w nosie, strupki Częste przebywanie w pomieszczeniach z suchym powietrzem, klimatyzowanych Oczyszczenie błony śluzowej przy nadmiernej ekspozycji na kurz, bród Wrażliwość na pyłki (również w przypadku alergików) Przewlekłe zapalenie nosa i zatok przynosowych Po operacji nosa i zatok przynosowych Saszetki do przyrządzania roztworu zawierają mieszaninę soli mineralnych oraz sól emską. Skład ten zapewnia odpowiednie nawodnienie i nawilżenie powierzchni śluzówki co poprawia mechanizm czyszczenia nosa. Ponadto rozluźniają one nagromadzony śluz, który powoduje powstanie ostrych infekcji oraz neutralizują substancje wydzielane w stanach zapalnych, dzięki czemu nie tylko zapobiegają ale również wspomagają proces leczenia zaburzeń górnych dróg oddechowych.Skład1 saszetka zawiera mieszaninę soli mineralnych, zawierającą 5% naturalnej soli Emser. Mieszanina soli mineralnych zawiera: 890 mg jonów sodu 23 mg jonów potasu 1122,5 mg jonów chlorkowych 432,5 mg jonów wodorowęglanu 28,75 mg jonów siarczanowych Środki ostrożnościProdukt nie powinien być wykorzystywany w przypadku: Nadwrażliwości na sól Emser Uszkodzeń nosa i ściany zatok przynosowych w związku z wyciekiem płynu z nosa Znacznie zwiększonej skłonności do krwawienia z nosa U dzieci poniżej 3 roku życia Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku: Nadwrażliwości dróg oddechowych (np. astmie) Kontrolowaniu spożycia potasu i sodu (proszę zwrócić uwagę na zawartość jonów potasu i jonów sodu w jednej dawce!) Nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań do stosowania w przypadku kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Sposób użyciaDo płukania nosa z wykorzystaniem saszetek zaleca się stosowanie Emser dozownika (PZN 0477624).Emser naturalna sól emska do sporz. roztworu do nosa (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Emser maść do nosa z solą emską

21,79 
Zastosowanie Emser maść do nosa z solą emską (Opakowanie: 8 g)Emser maść do nosa z solą emską (Opakowanie: 8 g) to preparat, który stosuje się w przypadku przewlekłego zapalenia błony śluzowej nosa, suchej, podrażnionej śluzówki nosa, przy przeziębieniu czy katarze siennym. Suchy lub podrażniony nos może wpływać na pogorszenie samopoczucia, zmuszając do nienaturalnego oddychania przez usta. Produkt pełni rolę filmu ochronnego, który zapewnia optymalną wilgotność nosa. Ponadto skutecznie wspomaga proces regeneracji, gojenia się ran, a także pomaga usunąć zanieczyszczenia gromadzące się w jamie nosowej. Preparat jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Efekt działania Emser maść do nosa z solą emską (Opakowanie: 8 g)Maść do nosa skutecznie łagodzi stany zapalne, długotrwale nawilża błonę śluzową nosa, a także chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Preparat wspomaga proces samoregeneracji błon śluzowych, łagodzi uczucie pieczenia oraz dolegliwości związane z zapaleniem błony śluzowej nosa czy katarem.Skład8 g maści zawiera: 480 mg naturalnej soli Emser Pozostałe składniki preparatu: wazelina biała, parafina płynna, naturalne substancje aromatyczne (eukaliptol, kamfora, octan bornylu, lewomentol, olejek rumiankowy), naturalny barwnik (kompleks chlorofilu i miedzi). Waga netto: 8 gŚrodki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik. Produkt nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 6 roku życia. Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku astmy lub przewlekłych problemów z oskrzelami. Preparatu nie należy stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie laktacji.Sposób użyciaPreparat należy stosować kilka razy dziennie (w zależności od potrzeb), wprowadzając niewielką ilość maści (wielkości ziarnka grochu) do obu otworów nosowych. Rozprowadzanie produktu powinno odbywać się poprzez lekkie pocieranie nozdrzami bądź przy pomocy wacika.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.Emser maść do nosa z solą emską (Opakowanie: 8 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Gelositin spray do nosa

40,49 
Zastosowanie Gelositin spray do nosa (Opakowanie: 15 ml)Przy klimatyzacji i suchym powietrzu łatwo także o przesuszenie błony śluzowej nosa. Gelositin spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) chroni śluzówkę nosa i daje uczucie świeżości. Naturalne oleje rozpuszczają pozostałości kataru, likwidują też pyłki i zanieczyszczenia osiadłe na nabłonku. Preparat zapobiega powstawaniu podrażnień i obecności czynników chorobotwórczych. Zawarty w nim olej sezamowy ma działanie odżywcze. Produkt nie zawiera konserwantów. SkładKwas askorbinowy, Olejek eteryczny (aromat skórki pomarańczowej),Citronellol, Kwas cytrynowy bezwodny, węglan dikaprylu, Etanol, Oleje roślinne askorbinian palmitylu, RRR-alfa-tokoferol, Olej sezamowy rafinowanyŚrodki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Sposób użyciaRozpylać do otworów nosowych kilka razy dziennie w miarę potrzeby. Gelositin spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Bepanthen woda morska w aerozolu

24,09 
Zastosowanie Bepanthen woda morska w aerozolu (Opakowanie: 20 ml)Masz dość wiecznie zatkanego nosa i bezustannie powracającego kataru? Chcesz oczyścić swoje zatoki i sprawić, aby nieżyt dał Ci spokój na dłuższy czas? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Prezentujemy produkt, jakim jest Bepanthen woda morska w aerozolu (Opakowanie: 20 ml), która jest idealnym sposobem na dokładne i bezinwazyjne oczyszczenie śluzówki. Często polecana jest przy przeziębieniach, katarze siennym, czy też alergii. Dzięki niej można skutecznie odetkać czy też oczyścić śluzówkę bez jakiegokolwiek obciążania błony śluzowej. Poza tym produkt ten rewelacyjnie nawilża wnętrze nosa, co jest szczególnie istotne dla osób, które mają wysuszony układ oddechowy ze względu na częste przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach.SkładIzotoniczny roztwór wody morskiejŚrodki ostrożnościNie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C.Sposób użyciaDorośli i dzieci powyżej 2 roku życia: kilka razy dziennie po 1-2 aplikacje do każdego nozdrzaBepanthen woda morska w aerozolu (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Emser sól emska roztwór do inhalacji - ampułki (Opakowanie: 20 szt.)Emser sól emska roztwór do inhalacji - ampułki (Opakowanie: 20 szt.) jest środkiem wykrztuśnym i alkalizującym stosowanym od dawna w leczeniu dolegliwości układu oddechowego. Idealnie nadaje się do leczenia nieżytu oskrzeli i problemów z oddychaniem. Forma leku sprawia że sól emska może dotrzeć do wszystkich obszarów dróg oddechowych. Roztwór ma postać mikroskopijnych kropelek i dzięki temu może bezpośrednio docierać do chorych miejsc, poprzez podrażnianie błony śluzowej dróg oddechowych sol emska pobudza do wydzielania śluzu, po czym alkalizuje i rozrzedza wydzielinę. Skład 58,75 mg soli Emser woda oczyszczona Środki ostrożnościEmser sól emska roztwór do inhalacji - ampułki (Opakowanie: 20 szt.) nie powinien być używany: przez pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników produktu w przypadku ostrej niewydolności oddechowej Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku pacjentów z wyraźną nadwrażliwością dróg oddechowych (np. astma), gdyż wdychanie Emser sól emska roztwór do inhalacji - ampułki (Opakowanie: 20 szt.) do ostrego skurczu oskrzeli i duszności (są to jednak rzadkie przypadki). Sposób użyciaStosować 3-4 razy dziennie. Ilość roztworu do inhalacji zależy od urządzenia inhalacyjnego. Wynosi 5-300 ml, ilość ta powinna być dostosowana tak, aby czas inhalacji wynosił 10-15 minut. Jedna ampułka zawiera 5ml roztworu - można użyć całości lub połowy (ok.2 ml). Roztwór należy przygotować bezpośrednio przed użyciem. Emser sól emska roztwór do inhalacji - ampułki (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Tetesept woda morska aerozol do nosa

31,19 
Zastosowanie Tetesept Woda Morska aerozol do nosa (Opakowanie: 20 ml)Spray nawilża i oczyszcza zatkany, wysuszony nos. Zapewnia długotrwałą pielęgnację dzięki zawartości wody morskiej. Idealny do stosowania przy przeziębieniach, infekcjach nosa - nadaje się do stosowania przez dłuższy okres czasu.Efekt działania Tetesept Woda Morska aerozol do nosa (Opakowanie: 20 ml)Woda morska nawilża i oczyszcza jamę nosową oraz zapobiega wysuszaniu błon śluzowych nosa. Skład1 ml roztworu zawiera izotoniczny roztwór wody morskiej odpowiadający 0,9% roztworowi chlorku sodu.Sposób użyciaStosować w miarę zapotrzebowania; dzieci powyżej 2 roku życia - jedna dawka aerozolu do każdego nozdrza; dorośli i młodzież w wieku szkolnym - po dwie dawki. Podczas stosowania trzymać butelkę pionowo. Nadaje się do codziennego użytku - w razie potrzeby produkt może być stosowany przez dłuższy okres czasu. Jeżeli po 14 dniach nie będzie znacznej poprawy - należy skonsultować się z lekarzem.Dodatkowe informacjeInfekcje górnych dróg oddechowych - przeziębienie, zatkany lub wysuszony nos; do stosowania również przy długotrwałym przebywaniu w pomieszczeniach o niskiej wilgotności, suchym powietrzu, klimatyzowanych itp. Nadaje się do stosowania prze okres 6 miesięcy od pierwszego otwarcia.Tetesept Woda Morska aerozol do nosa (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Ruino-orthim spray do nosa

24,99 
Zastosowanie Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml)Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) to skuteczny środek do pielęgnacji błon śluzowych nosa. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) pozwala dokładnie oczyścić śluzówkę z zalegających na jej powierzchni szkodliwych substancji pochodzenia zewnętrznego. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) pomaga więc na kurz, pyłki i spaliny, które dostając się do nosa mogą spowodować rozwój reakcji alergicznych lub stanów zapalnych. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) to także cenna pomoc dla osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach, lub często wystawionych na działanie suchego powietrza. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) wspomaga też leczenie kataru. Efekt działania Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml)Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) to izotoniczny roztwór soli kuchennej, którego lecznicze właściwości czynią go wyjątkowo skutecznym, a zarazem łagodnym środkiem do pielęgnacji śluzówki. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) nawilża błony śluzowe nosa, łagodząc ich podrażnienia i zmniejszając dolegliwości wywołane przez zanieczyszczenia i związane z suchością powietrza. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) nawet osobom o wrażliwym nosie pozwala wytrzymać cały dzień w klimatyzowanym biurze. SkładSubstancja działająca: izotoniczny roztwór soli kuchennej |(0,9% roztwór chlorku sodu). Substancje pomocnicze: calcium phosphoricum, ferrum phosphoricum, kalium chloratum, kalium sulfuricum, magnesium phosphoricum. Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników, jak również w przypadku występowania urazów mechanicznych obszaru jamy nosowej. Sposób użyciaStosować od 1 do kilku razy razy dziennie, wprowadzając aplikator osobno do każdej dziurki w nosie i naciskając przycisk na aplikaturze 1 raz w przypadku niemowląt i dzieci poniżej 2. roku życia, lub 1-2 razy, w przypadku pacjentów dorosłych i dzieci powyżej 2. roku życia. Nie stosować dłużej niż przez 30 dni z rzędu. W razie braku zauważalnej poprawy po 14 dniach stosowania należy zaprzestać kuracji z użyciem leku i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Stryphnasal n sztyfty do nosa

37,29 
Stryphnasal N sztyfty do nosa (Opakowanie: 5 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Nisita aerozol

22,79 
Zastosowanie Nisita aerozol (Opakowanie: 20 ml)Das Dosierspray wird bei trockener Nasenschleimhaut angewendet:- Zur unterstützenden Behandlung bei verstopfter Nase z.B. bei Schnupfen- Zur Reinigung und Befeuchtung der Nasenschleimhaut, z.B. bei trockener Zimmerluft- Zum Lösen von Borken und KrustenSkład8.3 mg Natrium hydrogencarbonat3.3 mg Natrium chloridWasser, gereinigt Hilfstoff (+)Środki ostrożnościGegen alle Arzneimittel können Überempfindlichkeitsreaktionen auftreten, dann müssen Sie das Medikament sofort absetzen. Wenn schon eine Allergie gegen den Wirkstoff oder einen der sonstigen Bestandteile des Arzneimittels bekannt ist, darf es nicht angewendet werden.Sposób użyciaErwachsene und Kinder ab 2 Jahren:- Je nach Bedarf mehrmals täglich 1-2 Sprühstöße in jede Nasenöffnung einbringen Säuglinge und Kleinkinder bis 2 Jahre:- 1 Sprühstoß in jede Nasenöffnung einbringenEinnahme- Sprühöffnung in eine Nasenöffnung einführen und den Pumpmechanismus bedienen- Flasche senkrecht halten und den Kopf nicht nach hinten beugen- Während des Sprühvorgangs leicht durch die Nase einatmenPatientenhinweise- Bei Bedarf kann das Arzneimittel auch über einen längeren Zeitraum angewendet werden.- Wenn nach 14tägiger Anwendung keine Besserung der Beschwerden eingetreten ist, muss ein Arzt oder Apotheker befragt werden.SchwangerschaftWährend Schwangerschaft und Stillzeit sollten Sie Medikamente möglichst nur nach Absprache mit Ihrem Arzt oder Apotheker anwenden!- Es liegen keine Erfahrungen vor, die gegen eine Anwendung des Arzneimittels während der Schwangerschaft oder Stillzeit sprechen.Nisita aerozol (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Baby luuf mare aerozol do nosa

42,79 
Zastosowanie Baby Luuf Mare aerozol do nosa (Opakowanie: 20 ml)Zatkany nos, łzawiące oczy i do tego te uciążliwe kichanie. Przeziębienie nie jest bardzo ciężką chorobą, jednak potrafi być nadzwyczaj męczące. W przypadku kataru alergicznego nie musisz uciekać się od razu do zaawansowanych medykamentów. #p_name jest skuteczny i łatwy w użyciu. Zawarte substancje aktywne są w pełni naturalne i nie powodują żadnych niepożądanych skutków. Aerozol wspiera leczenie przeziębienia i przekrwienia błony śluzowej nosa. Roztwór jest w pełni izotoniczny i hipoalergiczny. Formuła opiera się na aktywnych solach morskich, prosto z wód Oceanu Atlantyckiego. W nich zawiera się mnóstwo minerałów, które mają zbawienne działanie. Produkt jest w pełni bezpieczny dla osób w różnym wieku. Baby Luuf Mare aerozol do nosa (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Nozoil aerozol do nosa

43,69 
Zastosowanie Nozoil aerozol do nosa (Opakowanie: 10 ml)Jeżeli jesteś zmęczony ciągłym uczuciem zatkanego nosa nie czekaj i wypróbuj jedyny skuteczny lek. Jest nim Nozoil aerozol do nosa (Opakowanie: 10 ml). Zawiera on cenny olej sezamowy. Dzięki temu produkt ten stanowi idealne nawilżenie błony śluzowej kanału nosowego. Dodatkowo natłuszcza ją i umożliwia skuteczne udrażnianie. Dzięki jego leczniczym właściwościom gwarantuje doskonałą ochronę Twojej śluzówki. Już dziś pożegnaj uciążliwe uczucie zatkanego nosa i oddychaj swobodnie. Już po dziesiątym dniu stosowania poczujesz zdecydowaną i trwałą ulgę. Nie daj się zwieść innym środkom i wypróbuj ten, który jest pewny. Pozbądź się na dobre wrażenia nabrzmiałego nosa. Nie czekaj i zainwestuj w swoje zdrowie. Nie pozwól sobie czekać.Nozoil aerozol do nosa (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Soli-chlorophyll-oel s 21 olejek

147,89 
Soli-chlorophyll-oel S 21 olejek (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Lipo nasal aerozol do nosa

45,49 
Lipo Nasal aerozol do nosa (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy