Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Inne

Inne

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
Komfort w przypadłożciach kobiecych - wspomagająca wkładka ziołowa dla kobiet. DZIAŁANIE: oczyszcza gorąco,  rozpuszcza i wydala toksyny, eliminuje swędzenie, wzmacnia "yin", reguluje  menstruację, działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo, powstrzymuje białe upławy,  wzmacnia "yang" i rozgrzewa kanały, łagodzi ból i powstrzymuje nadmierne  krwawienie, zapobiega oworzedniom i marskości sromu. 
Sklep:  Nat
0 z 5
775 sztuk w magazynie
0
Dodaj do porównania
Rozdać
kubek strukturyzujący wodę w ciągu kilkunastu sekund. W ścinkach kubkach znajduje się woda wzorcowa, która sprawia, że napoje wlane do kubka strukturyzują się jak woda w ściankach dzięki działaniu elektro energetycznemu. Taka woda sprawia, że rośliny szybciej rosną i lepiej się rozwijają. Niektóre kwiatki zaczynają ładnie kwitnąć.   Do kubka można wlać płyn o temp. max 60 stopni. Na herbatę wodę można wcześniej zaktywować przed zagotowaniem.   Kubek zmienia strukturę wody na najbardziej dla nas korzystną, strukturę heksagonalną. Natomiast nie filtruje i nie oczyszcza wody. W przypadku zanieczyszczeń mechanicznych można zawsze zastosować dowolny dwu- lub trzy elementowy prosty filtr węglowy i mechaniczny.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Radyjko to jest skuteczne odstrasza wszystkie byty, które nasze zmysły nie odbierają, pasożyty, które na nas żerują. Odstrasza także demony. Jeżeli ktoś przebywa w pobliżu tego urządzenia to w na około 20 m aura czy pole jest całkowicie czyste od wszystkich energetycznych pasożytów. Przenika przez ściany.
1
Dodaj do porównania
Ormus
Rozdać

Suplement diety - zawiera minerały niezbędne do codziennej sprawności organizmu.

ORMUS to "świadomość", proszek, który można uzyskać z tylko 9 pierwiastków. Ma on duży wpływa na układ nerwowy i świadomość, a także regenerację organizmu, relaks, stan umysłu, medytację, spokój. Stanisław Szczepaniak. Najwybitniejszy obecnie Naukowiec mówi, że są to składniki duszy ludzkiej i w czystej postaci ORMUS jest lżejszy niż powietrze dlatego nie można uzyskać w 100% czystego ORMUSA Zobacz inne produkty z ORMUSEM
0
Dodaj do porównania
ORGONIT Yin Yang DYSK DO ENERGTYZACJI WODY
Rozdać

Jest to dysk, na którym można umieścić wodę w każdym naczyniu (najlepiej szklanym) lub żywności zawierającej wodę, aby energetyzować tę wodę, zmienić jej smak i napięcie między cząsteczkami (ujemny REDOX, do -600), ponieważ ma swoje właściwości czystego zdrowia źródło wody żywej.

Obecnie brak na stanie
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Karta energii skalarnej
Rozdać
Karta energii skalarnej rezonuje korzystną zdrowotnie falę światła, która wnika do komórek organizmu. Utlenia krew, poprawia krążenie oraz pomaga w procesie​  zdrowienia i przez pomoc w przywróceniu naturalnej przemiany energetycznej w organizmie i ogólną równowagę.     Jak działa Electric Power Saving Card? Karta energii skalarnej to najnowsze osiągnięcie technologii wielkości karty bankomatowej. Możesz ją nosić w portfelu lub kieszeni​     , dzięki temu zapewnisz​  Sobie stałą ochronę przed smogiem elektromagnetycznym.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
4 lata temu

Energy Saving Chip

Saving Chip Mają 2000 anionów. Neutralizują promieniowania z telefonów komórkowych. W dzisiejszych czasach żyjemy w środowisku przesyconym jonami dodatnimi wytwarzanymi przez szkodliwe promieniowanie fal elektromagnetycznych: wszechobecne WiFi, maszty telefonii komórkowej, żarówki energooszczędne, linie elektryczne, urządzenia elektroniczne - wszystko to emituje duże ilości jonów dodatnich wpływając bardzo negatywnie na samopoczucie i zdrowie człowieka.

0
Dodaj do porównania
quantum science shield - opchrona przed smogiem
Rozdać
4 lata temu

Quantum Shield Tarcza Energii Skalarnej

25,00 150,00 
Tarcza Energii Skalarnej Quantum Shield​    to odpromiennik w nano technologii,​  który chroni mózg i cały organizm przed zabójczym wpływem promieniowania elektromagnetycznego z telefonów, komputerów. Stosowanie tarczy Quantum Shield jest bardzo proste! Wystarczy nakleić ją na telefon, oraz wszystkie elektroniczne urządzenia w domu. Przyniesie Ci mnóstwo korzyści!
  1. Redukuje o 96%​ absorpcję szkodliwego promieniowania przez organizm! Dzięki​  temu ustąpią bóle głowy i brak koncentracji. Będziesz spać dużo lepiej i obudzisz się wypoczęty. 
0
Dodaj do porównania
Rozdać

Aniony niwelują negatywne działanie smogu elektromagnetycznego . Odczujesz szereg zdrowotnych korzyści z wyrównania poziomu kationów i anionów w Twoim otoczeniu. Jony ujemne dążą do równowagi autonomicznego układu nerwowego i poprawy funkcji przewodu pokarmowego. Relaksują ciało i umysł, przywracają głęboki sen, zwiększają metabolizm, stabilizują apetyt i ciśnienie krwi, Zwiększają energię, poprawiają kondycję i przywracają dobre samopoczucie . Jony ujemne są niezbędne dla zachowania doskonałego zdrowia, tak, jak zaplanowała to natura.

Medaliony posiadają od 2000 do 9000 anionów, czyli bardzo nam potrzebnych jonów
ujemnych, które skutecznie przeciwstawiają się szkodliwemu działaniu kationów i dzięki
temu niwelują je i przywracają równowagę.

Sklep:  Harmonic
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Urzadzenie-do-autotrakcji-kregosłupa0
Rozdać

Urządzenie do autotrakcji kręgosłupa, uzdrawianie – dyskopatia i zwyrodnienia

  Urządzenie do autotrakcji kręgosłupa między innymi służy  do jak najszybszego nawodnienia organizmu wodą o czystości 000ppm ,wprowadzenia gazu wodorowego , ujemnych elektronów i wysokiego pH a wszystko po to by nawodnić i naładować najdalsze zakątki kapilarów – naczyń włosowatych naszego organizmu.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Jeśli chcesz mieć max 30% taniej produkty proszę pisać na czacie lub zostawić kontakt Specjalna jogurtownica do sporządzania jogurtu FitLine Pro B4. Najłatwiejsza metoda sporządzania jogurtów. Dzięki zastosowaniu jogurtownicy zachowasz właściwe proporcje składników i temperaturę wytwarzania.
0
Dodaj do porównania
Generator jonów ujemnych ciężkich
Rozdać

Jest to nawilżacz z opatentowanym systemem mechanicznego rozbicia wody. Nie jest to nawilżacz ULTRADŹWIĘKOWY.

Najwłaściwszym aerozolem do nawilżenia górnych dróg oddechowych jest aerozol średniokroplisty (najwłaściwszy dla dzieci i dorosłych), a ten można otrzymać jedynie przez mechaniczne rozbicie wody. polski produkt
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Głównymi składnikami wyrobu są włókno funkcyjne emitujące promieniowanie podczerwone IR i posiadające zdolność jonizacji. Wszystkie materiały z których zrobiony został dany produkt poddane zostały szczegółowym badaniom i testom, są zgodne ze standardami przemysłu tekstylnego, posiadają funkcje prozdrowotne.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

KARTA KWANTOWA

Karta z włókna węglowego wspomagana jest opatentowaną i zastrzeżoną przez AEGEA technologią o nazwie QRT (Quantym Resonance Technology). Ta przełomowa technologia wibracji zakodowana jest tak, by w sposób naturalny skutecznie wpływać poprzez harmoniczny rezonans na produkty, które zawierają w swoim składzie wodę, czyli rośliny i organizmy żywe.

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

NITRO Q u BITS

AEGEA Nitro Qubit to pierwszy na świecie bio-energetyczny hologram do zwiększenia emisji tlenku azotu *. Hologramy z hologramem Nitro QuBits są quantycznym interfejsem dzięki epigenetycznemu wpływowi na częstotliwości energetyczne ludzkiego ciała. System Meridian przenosi energię i informacje w całym ciele ...

1
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

ENERGENTICS RELIEF

Teraz, po raz pierwszy, przeżywamy przełom technologiczny w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, AEGEA'S ENERGENTICS RELIEF - pierwszy w swoim rodzaju - to wyjątkowy, energochłonny system dostarczania leków QuBIT, zaprojektowany z myślą o wspomaganiu krążenia i energii z korzyściami, takimi jak zmniejszenie dyskomfortu, ostrość umysłu, nastrój, energię, wspomaganie krążenia i krążenie.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy