Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Herbaty

Herbata to napój pity przez wiele narodów już od tysiącleci. Mnóstwo różnych rodzajów, jakie znajdziesz w naszym sklepie, może zaskoczyć Cię swoją subtelnością. Każdy, nawet najbardziej wymagający miłośnik tego złocistego napoju znajdzie tu coś dla siebie. Oferujemy zarówno herbaty w tradycyjnej formie liściastej, jak i takie w kostkach czy w torebkach. Znajdziesz tu herbaty z Chin, Indii i innych zakątków świata. Mamy także bardzo rzadkie odmiany dla koneserów. Wszystkie produkty poddawane są starannej selekcji, by zapewnić naszym Klientom doskonały i nieodmiennie zachwycający smak.

O szczegółowych parametrach naszych pysznych herbat przeczytasz w poszczególnych opisach. Podaruj sobie przyjemność intensywnego aromatu i spędź ze znajomymi niezapomniane chwile w dobrym smaku!

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Herbaslim
Rozdać

Jeśli chcesz mieć max 30% taniej produkty proszę pisać na czacie lub zostawić kontakt

FitLine Herbaslim Herbata ziołowa wspomaga organizm w sposób idealny wszystkie funkcje przemiany materii, między innymi, może się to przyczynić do rozbicia tłuszczu w komórkach tłuszczowych.

0
Dodaj do porównania
Rozdać
  Herbata Ning Hong znana jest ze swej jakości w wielu krajach świata, jako składnik tradycyjnych diet wspomagający odpornośćch. Od 1930 roku stanowi stały produkt eksportowy do Anglii, Stanów Zjednoczonych i innych krajów.
0
Dodaj do porównania
Rozdać

Herbata zielona pochodzi z tego samego krzewu /Thea sinensis/ co herbata czarna. Różni się jedynie sposobem produkcji. Nie jest poddawana procesowi fermentacji, przez co zachowane zostają jej wartościowe składniki oraz aromat świeżych liści. Jest wysoko ceniona dzięki licznie udowodnionym właściwościom zdrowotnym, które to wykorzystywane są w medycynie chińskiej i japońskiej już od wieków.

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Herbata zielona prasowana w kostkach

45,00 

Dowiedziono że zielona herbata zawiera m.in. witaminy A, B, B2, C, garbniki oraz wiele minerałów i mikroelementów. Ponadto jest ona źródłem polifenoli mających wielki udział w zwalczaniu wolnych rodników.

0
Dodaj do porównania
Rozdać

Herbata ryżowa w kostkach jest gatunkiem herbaty zielonej wzbogaconym aromatycznym kwiatem ryżowym.

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

MOUNTAINS RED TEA

85,00 

Górska Czerwona Herbata firmy Long Live to wyjątkowy produkt wtytwarzany w wyniku specjalnie opracowanego procesu fermentacji liści i części krzewu herbaty górskiej. Specyficzna metoda uzyskiwania Mountains Red Tea nadaje jej wyjątkowe właściwości odchudzające i zdrowotne

0
Dodaj do porównania
Rozdać
 

Oryginalna Chińska "Herbata Czerwona". Oryginalność i najwyższą jakość gwarantuje paczkowanie bezpośrednio w rejonie uprawy produkcji. Herbata Pu-Erh powstaje z herbaty zielonej poddanej starannemu długotrwałemu procesowi fermentacji wtórnej, dzięki której zostają zwielokrotnione pozytywne właściwości herbaty zielonej. 

0
Dodaj do porównania
Rozdać
 

Puerh to jedna z najwartościowszych herbat zdrowotnych. Pochodzi z liści drzewa Oingmao, którego kolebką uprawy jest prowincja Yunnan. Jej właściwości doceniano już w okresie dynastii Tang (610-907). 

0
Dodaj do porównania
Rozdać

Ten rodzaj herbaty jest obecnie najbardziej znany i rozpowszechniony na świecie. W trakcie procesu wytwarzania surowiec jest poddany całkowitej fermentacji, co nadaje herbacie intensywnej barwy oraz niepowtarzalnego smaku i aromatu. W zależności od regionu w jakim herbata jest produkowana istnieją różnice w metodach obróbki.

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

ZIELONA HERBATA Z SOKIEM Z GRANATÓW

49,00 

Napar zielonej herbaty z żeńszeniem oraz sokiem z granatów. Słodzona miodem. Świetna również na ciepło.

0
Dodaj do porównania
Rozdać

Napar zielonej herbaty z żeńszeniem. Słodzona miodem. Świetna również na ciepło.

0
Dodaj do porównania
Rozdać
  Napar zielonej herbaty z żeńszeniem i dodatkiem ekstraktu pomarańczowego. Słodzona miodem pomarańczowym. Świetna również na ciepło.
0
Dodaj do porównania
Rozdać

Napar zielonej herbaty z żenszeniem oraz sokiem ze śliwek. Słodzona miodem. Świetna również na ciepło.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy