Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Dezynfekcja

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Waciki do odkażania nasączone alkoholem - Braun (Opakowanie: 100 szt.) Nietkane waciki do oczyszczania skóry przed m.in. injekcjami Nasycone 70% roztworem alkoholu izopropylowego Wymiary: 32,5 x 30 mm (złożony); 65,0 x 30 mm (po rozłożeniu) Absorpcyjny, niestrzępiący się materiał Produkt służy do dezynfekcji i oczyszczania skóry.Efekt działania Waciki do odkażania nasączone alkoholem - Braun (Opakowanie: 100 szt.)Każdy wacik został odpowiednio nasączony alkoholem izopropylowym, który zapewnia szybką dezynfekcję skóry, zabezpieczając przed bakteriami. Składwacik nasączone 70% alkoholem izopropylowymŚrodki ostrożnościNadwrażliwość na składniki preparatuSposób użyciaZa pomocą wacika delikatnie oczyścić wybrany obszar, chwilkę dociskając wacik do skóry. Waciki do odkażania nasączone alkoholem - Braun (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Octenisept płyn do odkażania ran

30,89 
Zastosowanie Octenisept płyn do odkażania ran (Opakowanie: 50 ml)Octenisept to bezbarwny antyseptyk do dezynfekcji ran, wspomagający ich leczenie. Zapewnia skuteczną ochronę przed infekcjami ostrych i przewlekłych ran jak również oparzeń na skórze i błonach śluzowych. Octenisept nadaje się również do zastosowania na skórę i powierzchnie błon śluzowych przed procedurami diagnostycznymi i chirurgicznymi. Nie zawiera alkoholu i jego zastosowanie jest zazwyczaj bezbolesne, dzięki czemu idealnie nadaje się również dla niemowląt i dzieci. Jest dobrze tolerowany i nie powoduje podrażnień.Efekt działania Octenisept płyn do odkażania ran (Opakowanie: 50 ml)Octenisept płyn do odkażania ran (Opakowanie: 50 ml) ma szerokie spektrum działania - skutecznie eliminuje bakterie, grzyby i wirusy na skórze i błonach śluzowych.Skład100g Octenisept zawiera: dichlorowodorek octenidyny (Octenidindihydrochlorid) - 0,1 g alkohol fenoksyetylowy (Phenoxyethanol) - 2,0 g substancje pomocnicze: octan dimetyloamoniowy, kwas amidopropylokokosowy, glukonian sodu, chlorek sodu, wodorotlenek sodu, glicerol 85%, woda oczyszczonaŚrodki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany. Nie należy stosować również do płukania w jamie brzusznej, pęcherzu oraz przy błonie bębenkowej.Sposób użyciaOctenisept należy stosować bezpośrednio na pożądane partie skóry w postaci nierozcieńczonej. Pokryć obszar całkowicie i równomiernie i pozostawić na około 1 minutę. Nie spłukiwać!Dodatkowe informacjeNie stosować równocześnie z preparatami zawierającymi PVP-Jod.Octenisept płyn do odkażania ran (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Woda utleniona 3%

17,19 
Zastosowanie Woda utleniona 3% (Opakowanie: 100 ml)3% wodny roztwór nadtlenku wodoru (H2O2). Woda utleniona 3% (Opakowanie: 100 ml) jest przydatna w przypadku lekkich i powierzchownych ran, takich jak skaleczenia i otarcia. Może być również stosowana jako środek do płukania ust w przypadku choroób przyzębia oraz stanów zapalnych kieszonek zębowych (po uprzednim rozcieńczeniu). Efekt działania Woda utleniona 3% (Opakowanie: 100 ml)Woda utleniona, czyli nadtlenek wodoru, wykazuje działanie bakteriobójcze, przeciwgrzybicze, wybielające i regenerujące. Skład100 ml produktu zawiera 3 g nadtlenku wodoru. Substancje pomocnicze: kwas fosforowy, woda.Środki ostrożnościProdukt nie nadaje się do picia. Jeżeli przemywana za pomocą produktu rana ulega dalszemu nadkażeniu, należy zapoznać się z opinią lekarza. Produkt nie nadaje się do przemywania oczu. Nie należy stosować, jeśli stwierdzono u użytkownika uczulenie na nadtlenek wodoru Nie stosować w przypadku ostrego wrzodziejącego zapalenia dziąseł. Produkt ma właściwości wybielające, dlatego może odbarwiać tkaniny i tworzywa sztuczne.Sposób użyciaW przypadku odkażania ran, produkt należy polać bezpośrednio na ranę. Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym oraz niedostępnym dla dzieci miejscu. Woda utleniona 3% (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Sagrotan żel do higieny rąk

12,69 
Zastosowanie Sagrotan żel do higieny rąk (Opakowanie: 50 ml)Sagrotan żel do higieny rąk (Opakowanie: 50 ml) to innowacyjny środek dezynfekujący przeznaczony szczególnie dla osób, które spędzają dużo czasu podróżując. Umożliwia skuteczne usuwanie zarazków i bakterii znajdujących się na drzwiach, uchwytach, instrumentach klawiszowych, w toaletach, a także podczas podróży. Sagrotan żel do higieny rąk (Opakowanie: 50 ml) zapewnia zachowanie higieny rąk bez używania wody! Efekt działania Sagrotan żel do higieny rąk (Opakowanie: 50 ml)W przeciwieństwie do tradycyjnych środków dezynfekujących, Sagrotan żel do higieny rąk (Opakowanie: 50 ml) zawiera również substancje odżywcze, odświeżające i pozostawia na skórze świeży zapach. Żel szybko się wchłania i rozwija swoje działanie antybakteryjne czego rezultatem są higienicznie czyste ręce bez użycia wody.SkładAlkohol etylowy, woda oczyszczona, kopolimer PEG/PPG-17/6, glikol propylenowy, akrylan alkilu, D-limonen; środek perfumowany Środki ostrożnościW przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, produkt nie powinien być stosowany. Sposób użyciaNałożyć niewielką ilość żelu na dłonie i dokładnie wetrzeć w skórę. Tylko do użytku zewnętrznego. Dodatkowe informacjeTestowany dermatologicznie.Sagrotan żel do higieny rąk (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Lenicet maść

45,49 
Lenicet maść (Opakowanie: 62 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Ypsilin mały zestaw do oczyszczania ran

22,79 
Ypsilin mały zestaw do oczyszczania ran (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Isopropanol 70% roztwór

15,89 
Zastosowanie Isopropanol 70% roztwór (Opakowanie: 100 ml)Isopropanol 70% roztwór (Opakowanie: 100 ml) to alkohol izopropylowy (70%), stosowany jako wszechstronny środek dezynfekujący. Służy również do przygotowywania opatrunków i okładów chłodzących. Efekt działania Isopropanol 70% roztwór (Opakowanie: 100 ml)Isopropanol 70% roztwór (Opakowanie: 100 ml) służy do dezynfekcji: higienicznej rąk, skóry przed prostymi zastrzykami, przed nakłuciem naczyń obwodowych, skóry przed operacją, skóry łojowej. W celu schłodzenia opatrunków, należy dodać do nich wodę i Isopropanol 70% roztwór (Opakowanie: 100 ml) w równych częściach. Skład100 g produktu zawiera 63,0 g 2-propanolu jako substancji czynnej. Składnik pomocniczy: woda oczyszczona.Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik kosmetyku. Nie stosować na otwarte rany. Sposób użyciaW celu higienicznej dezynfekcji rąk – roztwór wcierać w dłonie i pozostawić je lekko wilgotne przez 30 sekund. W celu chirurgicznej dezynfekcji rąk – wcierać roztwór w dłonie i przedramiona i pozostawić je w stanie mokrym przez 5 minut. W celu dezynfekcji przed prostymi wstrzyknięciami i nakłuciem naczyń obwodowych – dokładnie wcierać roztwór w skórę i utrzymać ją w stanie wilgotnym przez 15 sekund. W celu dezynfekcji przed zabiegiem i przed nakłuciem – ostrożnie wetrzeć roztwór w skórę na stawach i utrzymać na niej wilgotność przez 1 minutę. Do dezynfekcji skóry łojowej - dokładnie wcierać roztwór w skórę i utrzymać ją w stanie wilgotnym przez 10 minut. W celu schłodzenia kopert roztwór należy rozcieńczyć równymi częściami wody. Dodatkowe informacjeStosować zgodnie z zaleceniami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt bardzo łatwopalny. Isopropanol 70% roztwór (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Sterillium roztwór

8,59 
Zastosowanie Sterillium roztwór (Opakowanie: 50 ml)Higieniczny roztwór Sterillium do dezynfekcji rąk - wystarczy wetrzeć odrobinę w skórę rąk, nie potrzeba wody. Doskonale sprawdzi się w utrzymaniu higieny we wszystkich ośrodkach opieki zdrowotnej i przemysłu - w szpitalach, w domach spokojnej starości, w domu. Chroni przed infekcjami w miejscach publicznych i w czasie podroży. SkładSkładniki aktywne: 45.0 g Propan-2-ol 30,0 g Propan-1-ol Spektrum działania: bakteriobójcze, grzybobójcze, przeciwgruźliczo, w ograniczonym stopniu przeciwwirusowo (w przypadku HBV, HIV, HCV) Skutecznie działa przeciw wirusom: Herpes simplex, wirus grypy typu A, wirus SARS,adenowirus, polyoma wirus i rotawirus.Środki ostrożnościNie stosować u dzieci i niemowląt. Trzymać z dala od otwartego ognia. Także nie używać w pobliżu źródeł zapłonu. Temperatura zapłonu 23 °C. Produkt łatwopalny. Czasami po zastosowaniu może wystąpić niewielka suchość lub podrażnienie skóry. Reakcje alergiczne są rzadkie.Sposób użyciaSterillium roztwór służy do dezynfekcji rąk i innych obszarów ciała. Stosować na suchą skórę. W zależności od czasu jaki preparat pozostanie na skórze osiąga się następującą ochronę: Higieniczna dezynfekcja rąk - 30 sekund By preparat działał preciwgruźliczo - aplikuj 2x 30 sekund Chirurgiczna dezynfekcja rąk - 1.5 min MRSA - 30 sekund Ochrona przed bakteriami (FDA*)- 30 sekund Listeria - 30 sekund Salmonella - 30 sekund Candida albicans - 30 sekund Ograniczona ochrona przeciwwirusowa(w tym HBV, HIV, HCV)- 30 sekund Wirus Herpes simplex 30 sekund Wirus grypy typu A - 15 sekund SARS (SARS związane koronawirusem) - 30 sekund Adenowirus - 1 min Poliomawirusy - 5 min Rotawirus - 30 sekund * - 59 istotnych klinicznie szczepów bakterii według FDA (U.S. Food and Drug Administration )Sterillium roztwór (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Waciki nasączone alkoholem 70% Isopropyl Alkohol (Opakowanie: 200 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Sterillium roztwór do dezynfekcji rąk

56,39 
Zastosowanie Sterillium roztwór do dezynfekcji rąk (Opakowanie: 1000 ml)Produkt Sterillium roztwór do dezynfekcji rąk (Opakowanie: 1000 ml) jest niezwykle skutecznym środkiem bakteriobójczym do dezynfekcji rąk. Roztwór pozwala zachować higienę oraz ochronić się przed infekcjami. Sterillium roztwór do dezynfekcji rąk (Opakowanie: 1000 ml) umożliwia obronę przed zagrożeniami w miejscach wyjątkowo newralgicznych, takich jak budynki związane ze służbą zdrowia czy przemysłem, ale również w domu, w pracy czy w podróży. Sterillium roztwór do dezynfekcji rąk (Opakowanie: 1000 ml) jest bakteriobójczy, grzybobójczy, a także chroni przed gruźlicą. Zabezpiecza organizm przed wirusami opryszczki, grypy czy w końcu SARS, HBV, HIV i HCV. Produkt izoluje również od adenowirusów oraz rotawirusów. Sterillium roztwór do dezynfekcji rąk (Opakowanie: 1000 ml) zapewnia higieniczną dezynfekcję rąk niezależnie od stosowanej do spłukania produktu wody.Efekt działania Sterillium roztwór do dezynfekcji rąk (Opakowanie: 1000 ml)Sterillium roztwór do dezynfekcji rąk (Opakowanie: 1000 ml) skutecznie dezynfekuje ręce w każdym miejscu. Pozwala odizolować organizm od zagrożeń takich jak wirusy, grzyby czy bakterie.Sposób użyciaanieść niewielką ilość produktu na zwilżone dłonie. Rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni skóry dłoni. Następnie spłukać dużą ilością wody. W razie potrzeby cały proces powtórzyć. Dodatkowe informacjeProdukt łatwopalny, unikać kontaktu z ogniem. Nie połykać. W przypadku dostania się do ust, przepłukać dużą ilością wody. Zaleca się szczegółowo przeczytać instrukcję przed rozpoczęciem stosowania produktu. Zakaz stosowania przez noworodki oraz wcześniaki. Nie stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na któryś w powyższych składników. W przypadku wystąpienia skutków ubocznych zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Sterillium roztwór do dezynfekcji rąk (Opakowanie: 1000 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Kodan forte płyn dezynfekujacy

34,99 
Zastosowanie Kodan forte płyn dezynfekujacy (Opakowanie: 250 ml)Przy wszelkiego rodzaju zranieniach warto zastosować lek skutecznie dezynfekujący, co do którego działania nie mamy żadnych wątpliwości. Z pewnością taki jest Kodan forte płyn dezynfekujacy (Opakowanie: 250 ml). Dzięki trzem czynnym substancjom możemy być pewni, że lek ten sprawnie oczyści skórę w danym miejscu naszego ciała. Polecany jest zarówno do użytku domowego jak i podczas operacji w specjalistycznych placówkach. Ma również działanie odtłuszczające, bakteriobójcze oraz przeciwgrzybiczne. Produkt ten jest produktem leczniczym, jednak dzięki temu, iż dostępny jest on bez recepty, można korzystać z niego również w warunkach domowych. Polecany do dezynfekcji rąk w celach higienicznych. Lek ten przy swoich działaniach skutecznie dezynfekujących nie wpływa negatywnie na gojenie się ran. Kodan forte płyn dezynfekujacy (Opakowanie: 250 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Kodan forte bezbarwna tynktura

8,59 
Kodan forte bezbarwna tynktura (Opakowanie: 6 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Cutasept f roztwór

55,09 
Zastosowanie Cutasept F roztwór (Opakowanie: 1000 ml)Haut-Antiseptikum für Stations- und Praxisbereichewirkt schnell (15 Sekunden Sofortwirkung)hautverträglich wirtschaftlich durch Applikationshilfen Wirkstoffe:2-Propanol (63,0 g), Benzalkoniumchlorid (0,025 g) Im stationären, ambulanten und niedergelassenen Bereich zur Haut-Desinfektion vor Injektionen und Blutentnahmen, vor Punktionen, kleinen medizinischen Eingriffen, Katheterisierungen, bei Unfall- und Bagatellverletzungen sowie ekzematösen Infektionen bakterieller und mykotischer Natur. Im OP-Bereich zur prä- und postoperativen Haut- und Wundbehandlung.Cutasept F roztwór (Opakowanie: 1000 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Woda utleniona roztwór 3%

31,59 
Zastosowanie Woda utleniona roztwór 3% (Opakowanie: 1000 ml)Najlepsze metody, to sprawdzone metody. Woda utleniona roztwór 3% (Opakowanie: 1000 ml) to sprawdzony środek do dezynfekcji ran, którego skuteczność potwierdzają pokolenia stosujących go pacjentów na całym świecie. Polecany dla zagwarantowania właściwego procesu gojenia się ran, oraz dla zapobiegnięcia występowaniu w ich obrębie infekcji i stanów zapalnych. Woda utleniona roztwór 3% (Opakowanie: 1000 ml) stanowi także środek do płukania jamy ustnej, w sytuacji wystąpienia w jej obrębie stanów zapalnych, bądź krwawienia dziąseł. Oprócz tego Woda utleniona roztwór 3% (Opakowanie: 1000 ml) przydaje się również w walce z nieprzyjemnym zapachem z ust. Efekt działania Woda utleniona roztwór 3% (Opakowanie: 1000 ml)Stosowana do płukania ran Woda utleniona roztwór 3% (Opakowanie: 1000 ml) przyśpiesza ich gojenie i wypłukuje z niej potencjalne zanieczyszczenia, które w przeciwnym razie mogłyby stać się zarzewiem infekcji albo stanów zapalnych. Używana do płukania ust Woda utleniona roztwór 3% (Opakowanie: 1000 ml) zwalcza infekcje jamy ustnej, powstrzymuje krwawienie dziąseł wywołane przez stany zapalne, a także zabija bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach z ust. O działaniu leku świadczy charakterystyczne, pobudzające uczucie pieczenia. Skład3% roztwór wodny nadtlenku wodoru. Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. W przypadku niedoboru katalazy w organizmie skuteczność działania produktu ulega osłabieniu. Sposób użyciaStosować w razie potrzeby, w charakterze środka do przemywania ran bądź płukania jamy ustnej. Woda utleniona roztwór 3% (Opakowanie: 1000 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Hetterich 70% roztwór alkoholowy

30,49 
Zastosowanie Hetterich 70% roztwór alkoholowy (Opakowanie: 100 ml)Musisz coś zdezynfekować? Zraniłeś się i musisz szybko oczyścić ranę? Szybko sięgnij po Hetterich 70% roztwór alkoholowy (Opakowanie: 100 ml), który ma właściwości dezynfekujące i w sposób natychmiastowy usunie wszelkie zanieczyszczenia z Twojej rany. Nie czekaj i szybko oczyść swoją ranę, gdyż w innym przypadku może skończyć się to zakażeniem. Hetterich 70% roztwór alkoholowy (Opakowanie: 100 ml) oprócz tego, że jest świetny w przypadku likwidacji zanieczyszczeń z Twojego skaleczenia, ale jest również świetny w każdego rodzaju dezynfekcji – niezbędny w salonie kosmetycznym czy fryzjerskim oraz w gabinecie lekarskim. Hetterich 70% roztwór alkoholowy (Opakowanie: 100 ml) szybko i skutecznie poradzi sobie z każdym zanieczyszczeniem, z każdą bakterią. Musisz mieć go w swoim domu, aby móc z niego skorzystać w nagłych przypadkach oraz w codziennych czynnościach. Roztwór do użytku zewnętrznego. Szybka i skuteczna dezynfekcja. Hetterich 70% roztwór alkoholowy (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Alkohol 70% v/v hetterich roztwór

60,49 
Alkohol 70% V/v Hetterich roztwór (Opakowanie: 200 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy