Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Ciśnieniomierze

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Boso Medicus Family ciśnieniomierz z uniwersalnym mankietem (Opakowanie: 1 szt.)Wysokiej klasy ciśnieniomierz elektroniczny do mierzenia ciśnienia dla całej rodziny z przyciskiem pomiarowym dla dwóch osób. Dłuższy mankiet. Lider wśród w pełni automatycznych ciśnieniomierzy cyfrowych. Przeznaczony do pomiaru za pomocą mankietu na ramię. Aparat posiada dwa przyciski (męski i żeński) dedykowane dla dwóch użytkowników i służące do zapamiętywania 30 ostatnich pomiarów. Aby dokonać pomiaru bez zapamiętywania (tryb gościa), wystarczy nacisnąć jednocześnie dwa przyciski. Niemiecka organizacja konsumencka, porównująca produkty poprzez testy użytkowe ("Stiftung Warentest"), testowała ciśnieniomierze (01/2008 "Test-Heft" Stiftung Warentest). Spośród 10 testowanych ciśnieniomierzy z mankietem na ramię " boso-Medicus Family" otrzymał najwyższą ilość punktów i wygrał swoją kategorię! Efekt działania Boso Medicus Family ciśnieniomierz z uniwersalnym mankietem (Opakowanie: 1 szt.)Cechy szczególne ciśnieniomierza boso Medicus Family: Automatyczny pomiar z optymalną inflacją mankietu i trybem szybkiej deflacji Skala oceny ciśnienia tętniczego w pełnej zgodności z zaleceniami WHO dla każdego użytkownika Większy rozmiar mankietu: 22-42 cm Dodatkowy wskaźnik średnich wartości pomiarów Pamięć na 2x30 ostatnich pomiarów i profil 14 dniowy Wskaźnik nieregularności bicia serca Bardzo duży trzyczęściowy wyświetlacz LCD Załączone baterie i karta pomiaru ciśnienia oraz etui Produkt wyróżniony świadectwem jakości Niemieckiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, najważniejszego gremium lekarskiego do walki z nadciśnieniem tętniczym. Odpowiednikiem z jednym przyciskiem aparatu Medicus Family jest model Medicus Control. Aparaty z serii boso medicus to w istocie komputery do mierzenia ciśnienia, produkty z najwyższej półki za rozsądną cenę. Wykorzystują oscylometryczną metodę pomiaru. Oscylacje tworzone przez tętno i przekazywane poprzez mankiet są zapisywane i analizowane przez mikroprocesor. W odróżnieniu od rozwiązania stosującego mikrofon (gdzie najwięcej problemów sprawia właściwe jego pozycjonowanie), oscylometryczna metoda pomiaru jest dużo pewniejsza i dokładniejsza. PatientenhinweiseProdukt firmy Boso Bosch+Sohn wyróżnia się nie tylko wyjątkowym design'em ale przede wszystkim trwałością i jakością wykonania oraz dokonywanych pomiarów. Zalecany szczególnie dla osób starszych, a także otyłych. Boso Medicus Family ciśnieniomierz z uniwersalnym mankietem (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Boso Medicus uno vollautomat.Blutdruckmessgeraet (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Boso profitest blutdruckmessgeraet schwarz

152,39 
Boso Profitest Blutdruckmessgeraet schwarz (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Boso varius privat blutdruckmessgeraet

191,09 
Boso Varius Privat Blutdruckmessgeraet (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Visomat comfort eco ciśnieniomierz naramienny

143,29 
Zastosowanie Visomat comfort eco Ciśnieniomierz naramienny (Opakowanie: 1 szt.)Visomat comfort eco Ciśnieniomierz naramienny (Opakowanie: 1 szt.) to wygodny i łatwy w obsłudze aparat do samodzielnych pomiarów ciśnienia. Polecany zwłaszcza osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z ciśnieniomierzami i wolałyby uniknąć bardziej skomplikowanych urządzeń. Dla pacjentów o obwodzie ramienia 23-43 cm.Efekt działania Visomat comfort eco Ciśnieniomierz naramienny (Opakowanie: 1 szt.)Visomat comfort eco Ciśnieniomierz naramienny (Opakowanie: 1 szt.) znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie osobom, które wiek bądź stan zdrowia zmusza do regularnych pomiarów ciśnienia krwi. Visomat comfort eco Ciśnieniomierz naramienny (Opakowanie: 1 szt.) daje pewność co do precyzyjności pomiarów, a czytelny wyświetlacz z dużymi cyframi czyni go funkcjonalnych również dla osób o słabym wzroku. Visomat comfort eco Ciśnieniomierz naramienny (Opakowanie: 1 szt.) pozwala zapisać do 60 ostatnich pomiarów, co pozwala prześledzić zmiany stanu zdrowia a w razie potrzeby ułatwia dobór odpowiedniego sposobu leczenia. Visomat comfort eco Ciśnieniomierz naramienny (Opakowanie: 1 szt.) wykrywa także nieregularność pulsu, co umożliwia odpowiednio szybkie podjęcie właściwych w danym przypadku działań. SkładZestaw zawiera: Aparat do mierzenia ciśnienia Uniwersalny makiet naramienny Instrukcję obsługi Torbę do przechowywania Notatnik do zapisywania pomiarów Baterie Środki ostrożnościUrządzenia używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Sposób użyciaPodczas stosowania urządzenia postępować zgodnie z instrukcją. Visomat comfort eco Ciśnieniomierz naramienny (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Aponorm Basis Control Urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi (Opakowanie: 1 szt.)Aponorm Basis Control Urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi (Opakowanie: 1 szt.) to jeden z najpopularniejszych modeli ciśnieniomierzy, który posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności. Ma niezwykle atrakcyjną cenę. Umożliwia precyzyjny pomiar w krótkim czasie. Jest odpowiedni do samodzielnego stosowania u pacjentów grup ryzyka, którzy muszą regularnie kontrolować swoje ciśnienie.Efekt działania Aponorm Basis Control Urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi (Opakowanie: 1 szt.)Aponorm Basis Control Urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi (Opakowanie: 1 szt.) oferuje szereg funkcjonalności, które sprawdzą się u pacjentów, którzy muszą regularnie kontrolować ciśnienie krwi. Jest polecany u osób z cukrzycą, chorobami nerek czy u kobiet w ciąży. Może wiarygodnie zmierzyć ciśnienie u dzieci od 12. roku życia. Aponorm Basis Control Urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi (Opakowanie: 1 szt.) zapisuje do 30 wartości ciśnienia krwi. Wszystkie pomiary są zapisywane wraz z datą i godziną. Ułatwia to ich śledzenie w późniejszym czasie. Urządzenie alarmuje, jeśli podczas pomiaru wykryte zostaną odchylenia rytmu serca. Pokazuje, jak należy klasyfikować wartości ciśnienia zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi w łatwy do zrozumienia sposób za pomocą kontrastowej skali oceny. Automatyczne obliczanie średniej wartości daje szybki przegląd długoterminowej wartości ciśnienia krwi. Urządzenie pomaga zapobiegać błędnym odczytom: na przykład ostrzega o zbyt dużym ruchu podczas pomiaru, co może spowodować błędy. Urządzenie może być zasilane z baterii, jak i z sieci. SkładOpakowanie zawiera: ciśnieniomierz naramienny, stożkowy uniwersalny miękki mankiet rozmiar M-L (22-42 cm. bez lateksu), instrukcja użytkowania, skrócona instrukcja obsługi, taśma do mierzenia mankietów, druczki pomiarów ciśnienia krwi, torba do przechowywania, 4 baterie rozmiaru AA. Środki ostrożnościStosować zgodnie z przeznaczeniem.Sposób użyciaUrządzenie złożyć według dołączonej instrukcji. Założyć mankiet na rękę. Rozpocząć pomiar, naciskając przycisk włącznika. Nie ruszać się i nie napinać mięśni w czasie napełniania mankietu. Stosować się do poleceń i kodów wskazanych na wyświetlaczu. Powietrze jest dopompowywane do momentu uzyskania prawidłowego pomiaru. Na wyświetlaczu zacznie migać symbol aktywnego pomiaru, a potem wynik. Zdjąć mankiet i wyłączyć urządzenie. W przeciwnym wypadku wyłączy się automatycznie po 1 minucie. Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Aponorm Basis Control Urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Visomat handy

120,59 
Visomat Handy (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Visomat double comfort ciśnieniomierz

259,39 
Zastosowanie Visomat double comfort ciśnieniomierz (Opakowanie: 1 szt.)Visomat double comfort ciśnieniomierz (Opakowanie: 1 szt.) to urządzenie ułatwiające pomiar i kontrolowanie ciśnienia krwi oraz tętnaEfekt działania Visomat double comfort ciśnieniomierz (Opakowanie: 1 szt.)Visomat double comfort ciśnieniomierz (Opakowanie: 1 szt.) to urządzenie ułatwiające pomiar i kontrolowanie ciśnienia krwi oraz tętna Uniwersalny materiał przyjazny dla skóryDoskonałe wykrywanie nieregularnościMożliwość zapisu 120 pomiarów z rozróżnieniem na 2 użytkownikówProsty w obsłudze Efekt działania Ciśnienie krwi to jeden z najbardziej podstawowych parametrów diagnostycznych właściwego funkcjonowania organizmu. Badanie ciśnienia jest zazwyczaj jedną z pierwszych czynności, które lekarz wykonuje podczas wizyty pacjenta w przychodni czy w szpitalu, jednak można je z powodzeniem kontrolować samodzielnie w domu. Visomat double comfort ciśnieniomierz (Opakowanie: 1 szt.) służy do pomiaru ciśnienia krwi oraz tętna. Dzięki wygodnej w użyciu opasce nakładanej na ramie i cyfrowemu wyświetlaczowi pomiar dokonywany jest szybko i bardzo dokładnie. Ciśnieniomierz jest niezwykle czuły, reaguje optycznym sygnałem na każdą zarejestrowaną arytmie serca. Aby wynik był bardziej czytelny do jego klasyfikacji zastosowano oznaczenia jak w przypadku sygnalizacji świetlnej. Duzy wyświetlacz ułatwia odczytanie dokładnego wyniku. Opaskę można wygodnie założyć na ramie o średnicy od 23 do 43 cm, a ilość pompowanego powietrza jest dostosowana automatycznie przez urządzenie. Wejście USB umożliwia przesłanie wyników do komputera, aby dzięki oprogramowaniu przedstawić je w czytelnej i przejrzystej formie wykresu. Możliwość ustawienia w urządzeniu daty i godziny pomiaru pozwala na bardzo dokładne zobrazowanie wyników. Doskonale sprawdza się w przypadku cukrzycy oraz u osób z tendencją do nadciśnienia tętniczego. SkładW skład zestawu wchodzi: ciśnieniomierz, uniwersalna opaska, płyta CD z oprogramowaniem, kabel USB, dokładna instrukcja, wygodna saszetka do przechowywania urządzenia, książeczka z tabelą do zapisywania pomiarów, baterie.Środki ostrożnościNie stosować ciśnieniomierza do pomiaru ciśnienia krwi u niemowląt, ani u kobiet w ciąży w stanie przed rzucawkowym. Zbyt częste pomiary mogą spowodować zaburzenie przepływu krwi. Założenie mankietu na ranę może spowodować pogorszenie jej stanu, ze względu na chwilowy ucisk. Zastosowanie zbyt małego lub zbyt dużego mankietu jest przyczyną błędu pomiaru.Sposób użyciaZaleca się dokonywanie pomiarów w spokojnych warunkach (wyłączony telewizor , radio oraz inne urządzenia emitujące dźwięki). Osoba, która ma mieć mierzone ciśnienie, powinna przynajmniej przez 10 minut odpocząć. Nie zaleca się w okresie pół godziny przed pomiarem picia mocnej kawy i herbaty, alkoholu oraz palenia papierosów. Pomiar powinien być dokonany w lewej ręce; jeżeli lekarz stwierdzi słabe krążenie w lewej ręce, to można zmierzyć ciśnienie na prawej. W zestawie znajdują się baterie zasilające ciśnieniomierz. Dokładny opis montażu baterii oraz szczegółowy opis funkcjonowania urządzenia znajdują się w instrukcji obsługi. Przed założeniem ciśnieniomierza zaleca się naciśnięcie tętnicy ręki dwoma palcami w odległości ok. 2,5 cm ponad łokciem, po wewnętrznej stronie ręki, aby określić, w którym miejscu tętno jest najsilniejsze. Opaska powinna być umieszczona ok. 1,5 cm od łokcia. Należy dokładnie przykleić rzep. Podczas pomiaru opaska powinna znajdować się na tym samym poziomie co serce. Najwygodniej jest ją podeprzeć. Podczas pomiaru nie wolno odchylać się, rozmawiać ani poruszać ręką. Przed kolejnym pomiarem trzeba odczekać około 5 minut. Samodzielny pomiar oznacza kontrolę, a nie diagnozę lub leczenie. Nietypowe wartości należy zawsze skonsultować z lekarzem. Wystąpienie arytmii należy zgłosić lekarzowi prowadzącemu. Dodatkowe informacjeNależy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Visomat double comfort ciśnieniomierz (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Boso medistar+ cisnieniomierz nadgarstkowy

115,99 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Promed blutdruckmessgerät pbw-3,5

125,09 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Boso medicus x ciśnieniomierz automatyczny

211,59 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Promed blutdruckmessgerät handgelenk hgp-50

104,69 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Promed blutdruckmessgerät oberarm bdp-200

168,39 
dostępny od ręki
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy