Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Brodawki

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Wartner preparat na kurzajki do dłoni

75,99 
Zastosowanie Wartner preparat na kurzajki do dłoni (Opakowanie: 50 ml)Wartner jest nowym lekiem na brodawki, opartym o sprawdzoną technologię. Wartner zamraża w ciekłym azocie brodawkę na poczekaniu, czego wynikiem jest powstanie (nie)widocznego pęcherza pod brodawką. Po około 10 dniach, zamrożona skóra z brodawką odpadnie. W tym czasie pod pęcherzem wytworzy się nowa skóra. W przypadku przewlekle utrzymujących się brodawek zaleca się powtórzenie zabiegu jednokrotnie lub dwukrotnie. Zabiegi należy przeprowadzić w odstępach 15-to dniowych. Sposób użycia Dodatkowe informacjePreparat Wartner przeznaczony jest do usuwania brodawek o pochodzeniu wirusowym.Wartner preparat na kurzajki do dłoni (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Wartner preparat na kurzajki do stóp

83,19 
Zastosowanie Wartner preparat na kurzajki do stóp (Opakowanie: 50 ml)Preparat Wartner pozwala na skuteczne, bezpieczne, szybkie samodzielne usunięcie kurzajek w dowolnie wybranym momencie z użyciem metody zamrażania.Efekt działania Wartner preparat na kurzajki do stóp (Opakowanie: 50 ml)Wartner zamraża kurzajkę do korzenia przy pierwszym użyciu, powodując jej odpadnięcie w ciągu od 10 do 14 dni. Do tego czasu pod spodem odtwarza się zdrowy naskórek. Jeśli kurzajka lub jakaś jej część nie odpadnie w ciągu dwóch tygodni po zastosowaniu preparatu, można bezpiecznie powtórzyć leczenie. SkładEter dimetylowy i propan.Środki ostrożnościProdukt nie powinien być stosowany w przypadku znanej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik. W przypadku wystąpienia reakcji nadwrażliwości lub alergii należy odstąpić od jego stosowania i skonsultować się z lekarzem. Produkt wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Produkt jest odpowiedni dla dzieci powyżej 4 roku życia, jednak powinien być aplikowany wyłącznie przez dorosłych. Produkt należy przechowywać poza zasięgiem dzieci. Produkt nie jest odpowiedni dla diabetyków. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią powinny bezwzględnie skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu.Sposób użyciaRozpylić produkt na brodawkę/kurzajkę, która ma być leczona. Pozostawić do wchłonięcia. Najczęściej wystarczy jedna aplikacja, aby pozbyć się zmiany skórnej.Dodatkowe informacjeOpakowanie preparatu Wartner wystarcza na usunięcie do 12 kurzajekWartner preparat na kurzajki do stóp (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Salicyl vaselin 10% maść

37,29 
Zastosowanie Salicyl Vaselin 10% maść (Opakowanie: 100 ml)- Bei vermehrter Bildung von Hornhaut z.B. bei Hühneraugen, Schwielen- Zur Ablösung von Hornhaut, z.B. bei Schuppenflechte und EkzemenSkład100 mg SalicylsäureParaffin, dünnflüssig Hilfstoff (+)Vaselin, weiß Hilfstoff (+)Środki ostrożnościGegen alle Arzneimittel können Überempfindlichkeitsreaktionen auftreten, dann müssen Sie das Medikament sofort absetzen. Wenn schon eine Allergie gegen den Wirkstoff oder einen der sonstigen Bestandteile des Arzneimittels bekannt ist, darf es nicht angewendet werden.Das Arzneimittel darf nicht angwendet werden bei:- Säuglingen Das Arzneimittel sollte bei eingeschränkter Nierenfunktion nur in Ausnahmefällen kleinflächig auf einer Körperfläche von maximal 10 Quadratzentimenter höchstens bis zu 3 Tagen angewendet werden.Sposób użycia- 1-2mal täglich auf die betroffenen Hautstellen auftragenErwachsene:- Höchstens 20 g Salbe täglichKinder:- Höchstens 2 g Salbe täglichPatientenhinweise- Die Anwendungsdauer beträgt etwa 3-4 Tage.- Bei Anwendung der täglich maximal zulässigen Menge von 20 g Salbe bei Erwachsenen und 2 g Salbe bei Kindern darf eine Anwendungsdauer von 1 Woche nicht überschritten werden.SchwangerschaftWährend Schwangerschaft und Stillzeit sollten Sie Medikamente möglichst nur nach Absprache mit Ihrem Arzt oder Apotheker einnehmen!- Das Arzneimittel sollte in der Schwangerschaft nicht angewendet werden, ausgenommen eine kleinflächige Anwendung (Fläche kleiner als 5 Quadratzentimeter) bei Hühneraugen und Hornschwielen. - Das Arzneimittel darf bei stillenden Müttern nicht im Brustbereich angewendet werden. Die zufällige Aufnahme von Salicylsäure durch den Säugling durch Kontakt mit der behandelten Körperstelle muss vermieden werden.Salicyl Vaselin 10% maść (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Maść salicylowa z wazeliną 5%

36,69 
Zastosowanie Maść salicylowa z wazeliną 5% (Opakowanie: 100 ml)Maść salicylowa z wazeliną 5% (Opakowanie: 100 ml) jest produktem aptecznym do stosowania zewnętrznego w przypadku: nadmiernego rogowacenia naskórka (powstawanie suchych, szorstkich i łuszczących się płatów obumarłego naskórka) odciski, które są nie tylko nieestetyczne, ale mogą powodować ból a nawet stan zapalny maść salicylowa jest zalecana także w przypadku leczenia zmian łuszczycowych Efekt działania Maść salicylowa z wazeliną 5% (Opakowanie: 100 ml)Poprzez składnik aktywny zawarty w Maść salicylowa z wazeliną 5% (Opakowanie: 100 ml) przywraca prawidłowe funkcjonowanie skóry oraz wspiera leczenie wszelkich zaburzeń: reguluje naturalną regenerację komórek naskórka i skóry usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka przyspiesza proces usunięcia odcisku ma właściwości przeciwzapalne SkładSubstancja czynna: 50 mg kwasu salicylowego Substancje pomocnicze: płynna parafina, wazelina białaŚrodki ostrożnościMaść salicylowa z wazeliną 5% (Opakowanie: 100 ml) nie powinien być stosowany: przez pacjentów, u których stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą zawartą w maści przez osoby cierpiące na zaburzenie czynności nerek przez kobiety w czasie ciąży u niemowląt Sposób użyciaJeżeli lekarz nie zalecił inaczej, Maść salicylowa z wazeliną 5% (Opakowanie: 100 ml) należy nakładać 1-2 razy dziennie ma wybrane obszary skórne: dorośli: maksymalna dawka dobowa - 40g maści dzieci do 12 lat: maksymalna dawka dobowa - 4g maści Bez nadzoru lekarza Maść salicylowa z wazeliną 5% (Opakowanie: 100 ml) nie powinna być stosowana dłużej niż 3 dni. Jeżeli po 3 dniach stosowania nie zaobserwowano poprawy lub wystąpiła reakcja uczuleniowa, należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Maść salicylowa z wazeliną 5% (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
W-tropfen roztwór przeciwko odcisk i naskórkowi (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Lebewohl plaster na odciski extra mocny

25,49 
Zastosowanie Lebewohl plaster na odciski extra mocny (Opakowanie: 8 szt.)Lebewohl plaster na odciski extra mocny (Opakowanie: 8 szt.) pomoże Ci szybko i skutecznie pozbyć się bolących odcisków. W przeciwieństwie do innych tego typu produktów, plastry Lebewohl zawierają bardzo skuteczne substancje czynne – kwas salicylowy i mlekowy, dzięki czemu odcisk jest skutecznie zmiękczany i następnie może być łatwo usunięty. Plaster może być również stosowany w celu pozbycia się zrogowaciałej skóry na palcach. Zawarta w nim lanolina uelastycznia skórę i wspomaga przenikanie kwasu salicylowego i mlekowego w głąb. Zawartość dużej ilości naturalnych składników wzmacnia i wspomaga odbudowę skóry oraz przyspiesza obumieranie niepożądanych, bolesnych warstw naskórka.Efekt działania Lebewohl plaster na odciski extra mocny (Opakowanie: 8 szt.)Plaster składa się z 3 podstawowych elementów, które umożliwiają mu pożądane działanie. Sam plaster zawiera przyjazny dla skóry klej poliakrylanowy zapobiegający poślizgowi i skutecznie utrzymujący plaster w pożądanym miejscu. Substancja czynna plastra powstała z naturalnego połączenia składników (kwasu salicylowego i mlekowego) oraz substancji pomocniczych (balsam z kopaiwy, saponina z fiołka oraz żywica jodłowa) łagodzi i eliminuje powstałe odciski, sprzyjając regeneracji skóry w miejscu odcisku. Podkład ochronny, na którym umieszczona jest substancja czynna łagodzi ucisk i tym samym zmniejsza odczuwalny ból odcisku.SkładKwas salicylowy (22,0mg), kwas mlekowy (0,671mg), lanolina, korzeń fiołka, chlorofil E 140, kauczuk, balsam z kobaiwy, żywica jodłowa, terpentyna, wosk żółty Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Sposób użyciaPrzyklej plaster w miejscu gdzie znajduje się odcisk i ściągnij po 24-36 godzinach. Odcisk stanie się miękki i łatwy do usunięcia. Lebewohl plaster na odciski extra mocny (Opakowanie: 8 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Verrukill ratiopharm spray na kurzajki

55,99 
Zastosowanie Verrukill ratiopharm spray na kurzajki (Opakowanie: 50 ml)Kurzajki (brodawki) tworzą się na skórze w okolicach dłoni lub stóp w wyniku infekcji wirusowej. Powstałe zmiany skórne stanowią uporczywy problem: wyglądają nieestetycznie, a nieleczone mogą prowadzić do stanów zapalnych i wywoływać ból. Efekt działania Verrukill ratiopharm spray na kurzajki (Opakowanie: 50 ml)Verrukill ratiopharm spray na kurzajki (Opakowanie: 50 ml) działa bezpośrednio na obszarze dotknięty problemem. W kilka sekund zamraża kurzajkę, aż do nasady. Po zastosowaniu kurzajka ciemnieje i zmienia się w strup, który po kilku dniach samoistnie odpada. leczenie kurzajek (brodawek) na rękach i stopach odpowiedni dla osób dorosłych i dzieci powyżej 4 lat zamraża brodawkę do samego korzenia wystarczy kilka sekund po około 10 dniach kurzajka odpada samoistnie (w przypadku uporczywych kurzajek zabieg można powtórzyć do 4 razy) Verrukill ratiopharm spray na kurzajki (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Carnation spray do usuwania brodawek

58,19 
Zastosowanie Carnation spray do usuwania brodawek (Opakowanie: 50 ml)Carnation spray do usuwania brodawek (Opakowanie: 50 ml) to spray do bezpiecznego i samodzielnego usuwania brodawek poprzez ich wymrożenie. Usuwa zmianę skórną już w ciągu 2 tygodni od użycia. Produkt może być stosowany u dorosłych oraz u dzieci od 4. roku życia.Efekt działania Carnation spray do usuwania brodawek (Opakowanie: 50 ml)Carnation spray do usuwania brodawek (Opakowanie: 50 ml) w bezpieczny, fizyczny sposób umożliwia pozbycie się kurzajek. Jego działanie polega na natychmiastowym poddaniu zmiany skórnej zimnem, przez co zostaje ona oblodzona i samoistnie odpada w ciągu kilku dni. Bardzo często wystarcza już jedna aplikacja, by skutecznie pozbyć się brodawki. Stosowanie produktu zmniejsza ryzyko ponownego zakażenia wirusem brodawczaka, tak jak w przypadku innych, samodzielnych metod likwidacji kurzajki.SkładEter dimetylowy, propan, izobutan, butan. Pojemność: 50 mlŚrodki ostrożnościStosować zgodnie z przeznaczeniem. Produkt nie do spożycia.Sposób użyciaNałożyć mocno aplikator na dyszę rozpylającą. Zdjąć nasadkę ochronną i nacisnąć przycisk spryskiwania przez 3 sekundy. Założyć nasadkę ochronną i docisnąć końcówkę aplikatora do brodawki na maksymalnie 30 sekund. W ciągu 10-14 dni kurzajka powinna samoistnie odpaść. Z reguły wystarcza jedno zastosowanie. Uporczywe brodawki mogą jednak wymagać 2-3 aplikacji.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. W opakowaniu znajduje się 12 aplikatorów na 12 zabiegów.Carnation spray do usuwania brodawek (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Allgaeuer latschenk. hornhaut schaelsalbe

58,19 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Acetocaustin preparat do likwidacji brodawek

59,59 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Scholl preparat do zamrażania brodawek

74,19 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Endwarts pen sztyft na brodawki

86,49 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Scholl anti-hühneraugen stift

34,59 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Wortie spezial preparat do usuwania brodawek

82,29 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Endwarts freeze spray

82,59 
dostępny od ręki
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy