Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

aminokwasy

Aminokwasy to składnik budulca mięśni – białka. Wpływają np. na produkcję hormonów

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Amino Complex
Rozdać
5 lat temu

Amino Complex – Aminokwasy z kilku źródeł

25,97 55,11 
Amino Complex to kompozycja aminokwasów najwyższej jakości pochodzących min. z hydrolizatu białka serwatkowego, hydrolizatu białka drobiowego, albuminy jaja i koncentratu białka serwatkowego. Optymalny stosunek aminokwasów BCAA i wysoka dawka glutaminy zapewnia szybką regenerację po wysiłku fizycznym i beztłuszczowy przyrost masy mięśniowej
0
Dodaj do porównania
Protein-Shake
Rozdać
TO część system ZEN Projekt Koktajle białkowe ZEN Fuze łączą w sobie opatentowaną mieszankę TruCELLE® i białka serwatkowe. Umożliwią ci realizację planu odchudzania i osiąganie wyznaczonych celów.
Obecnie brak na stanie
0 z 5
1
Dodaj do porównania
AminocareA10-forte
Rozdać
Produkt ten jest stosowany przez Dr S. Burzyńskiego w Texasie. Terapia u dr Burzyńskiego to koszt ponad 1 mln zł Aminocare A10 Forte zawiera podwójną ilość antyneoplastonu A10. Stosuje się go w zaawansowanych stanach nowotworowych – jest także skuteczny przy guzach mózgu. 
Forte w odpowiednim stężeniu skutecznie stopuje nowotworowy podział komórek i sprowadza je na podział prawidłowy.
 
A10 stosowany jest w terapiach wspomagających leczenie nowotworów – w szczególności przy powrocie do zdrowia guzów mózgu, poprzez aktywne składniki suplementu.Zawarte składniki mają bezpośredni wpływ na komórkę nowotworową, by zahamować jej nieprawidłowy podział. Działanie suplementu także wspiera aktywnie regenerację organów dotkniętych nowotworem.
0
Dodaj do porównania
Laminine
Rozdać
5 lat temu

Laminine – zawiera czynnik wzrostu fibroblastów FGF

170,00 1'600,00 
Produkt, który rewolucjonizuje rynek zdrowia w Polsce swoją skutecznością przeciąga nowe osoby z problemami zdrowotnymi. Kiedyś byłem sceptyczny co do działania jego. Ale rozmawiając z dziesiątkami osób i słysząc kolejne historie w których ludzie wychodzili z chorób, które były nieuleczalne niby dało mi do myślenia..
Obecnie brak na stanie
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Rozdać
4 lata temu

ZEN Fit Jeunesse – Aminowaksy

297,00 

ZEN BODI FIT

Utrzymuje beztłuszczową masę mięśniową i wspomaga regenerację po wysiłku fizycznym. Wysokiej wartości biologicznej Aminokwasy, które ładnie modelują nasze ciało uzupełniając te związki , które są zużywane podczas ćwiczeń fizycznych i aby odbudować mięśnie musimy dostarczyć aminokwasy i białka

Sklep:  FitProject 8
0 z 5
9 sztuk w magazynie
0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Prolab Amino 2000

132,00 220,00 
 

Każda tabletka Amino 2000 zawiera 2 gramy czystej, naturalnie występującej formy aminokwasów, pozyskiwanej z białka serwatki, które posiada optymalny profil aminokwasów niezbędny do budowy masy mięśniowej. Jest szczególnie bogate w aminokwasy rozgałęzione (BCAA) oraz L-glutaminę. Ma najwyższą wartość biologiczną, nawet wyższą od białka jaja, co sprawia, że ma większą zdolność do zapewnienia dodatniego bilansu azotowego. 

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Prolab Amino Gelcaps

  Każda kapsułka dostarcza pełne spektrum egzo- i endogennych aminokwasów, niezbędnych do powstania tzw. dodatniego bilansu azotowego (PNB). PNB stwarza optymalne warunki dla budowy i utrzymania beztłuszczowej masy mięśniowej. Amino Gelcaps nie zwiera substancji wypełniających czy wiążących.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Prolab PURE SOY

109,00 
  Wysokiej jakości izolat białka sojowego przeznaczony nie tylko dla wegetarian. Zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, które wspomagają przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Produkty typu instant o bardzo dobrej wchłanialności i rozpuszczalności. Nie zawiera cholesterolu, tłuszczu, aspartamu, posiada obniżoną zawartość węglowodanów.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
  Łatwoprzyswajalne tabletki Whey Amino, zawierają aż 2 gramy najwyższej jakości, niezdenaturowanych białek serwatkowych. Z powodu większej zawartości BCAA, łatwiejszej strawności, serwartka dostarczy szybciej aminokwasy włóknom mięśniowym w porównaniu do innych źródeł białka, przez co możesz osiągnąć szybszy przyrost siły i masy mięśniowej.
1
Dodaj do porównania
Oracol
Rozdać
2 lata temu

ORACol to istna bomba antyoksydacyjna

127,00 

Jeśli chcesz informacje jak mieć zniżki do 42 % dzwoń lub pisz na tel.  607706269

ORACol to istna bomba antyoksydacyjna. Oprócz suchych ekstraktów owoców, warzyw i przypraw o najwyższym indeksie ORAC, w skład suplementu wchodzi glutation i l-cysteina. Zadbano również o wspomaganie organizmu składnikami, które aktywują nasz naturalny mechanizm antyutleniania. Tak skomponowany produkt jest pierwszym na rynku KOMPLEKSOWYM suplementem antyoksydacyjnym, dającym ustrojowi ludzkiemu tak silne wsparcie w walce przeciw agresji wolnych rodników.

998 sztuk w magazynie
0
Dodaj do porównania
Colamina na odporność
Rozdać

Jeśli chcesz informacje jak mieć zniżki do 42 % dzwoń lub pisz na tel.  607706269

Colamina to multimineralny suplement diety, którego kapsułki wypełniają pierwiastki kopalne z dwóch unikalnych źródeł geologicznych. Głównym składnikiem Colaminy są wapienne algi z rodz. Lithothamnion – pozyskiwane ze złoża roślinnego, znajdującego się pod dnem Morza Północnego - wyjątkowy morski kompleks najbardziej przyswajalnych form wapnia: aragonitu i waterytu, a także bioaktywnego magnezu oraz aż 72 innych, potrzebnych naszemu organizmowi pierwiastków śladowych.

998 sztuk w magazynie
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy