Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Akcesoria

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Kapturki ochronne do termometrów braun

40,99 
Zastosowanie Kapturki ochronne do termometrów Braun (Opakowanie: 40 szt.)Stosowanie termometrów dousznych jest z roku na rok coraz bardziej popularne. Jednak wiele osób, po zachłyśnięciu się innowacyjnością tego sprzętu, zaczyna zastanawiać się nad higieną takiego sposobu pomiaru. Właśnie dlatego na rynku pojawiała się odpowiedź na tego typu zapotrzebowanie. W związku z tym proponujemy Kapturki ochronne do termometrów Braun (Opakowanie: 40 szt.), które, co niezwykle wygodne, pasują do wszystkich modeli termometrów tej firmy. Stosując je można używać jednego urządzenia do mierzenia wysokości temperatury u nieograniczonej liczby osób. Dzięki nim całkowicie wyeliminowane zostaje ryzyko przenoszenia bakterii, drobnoustrojów czy zarobków chorobowych z jednego użytkownika na drugiego. Prosty sposób dający doskonałe efekty. Używanie kapturków higienicznych eliminuje możliwość przenoszenia drobnoustrojów chorobotwórczych z jednego użytkownika na drugiego . Kapturki pasują do wszystkich modeli termometrów firmy Braun .Kapturki ochronne do termometrów Braun (Opakowanie: 40 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Lansinoh jednorazowe wkładki laktacyjne

25,49 
Zastosowanie Lansinoh jednorazowe wkładki laktacyjne (Opakowanie: 36 szt.)Lansinoh jednorazowe wkładki laktacyjne (Opakowanie: 36 szt.) to niezwykle chłonne a zarazem dyskretne i bezpieczne oraz przyjemne w dotyku wkładki! Mają ultra-cienki, dyskretnie wyprofilowany kształt, który jest praktycznie niewidoczny pod ubraniem. Są bardzo miękkie i jednocześnie przepuszczają powietrze pozwalając skórze na swobodne oddychanie. Dając Mamie poczucie bezpieczeństwa dodatkowo ochraniają przed podrażnieniami, otarciami czy przywieraniem materiału. Lansinoh jednorazowe wkładki laktacyjne (Opakowanie: 36 szt.) posiadają warstwę wodoodporną co zapobiega pojawianiu się mokrych śladów na ubraniu. Efekt działania Lansinoh jednorazowe wkładki laktacyjne (Opakowanie: 36 szt.)Lansinoh jednorazowe wkładki laktacyjne (Opakowanie: 36 szt.) są szczególnie chłonne dzięki swojej specjalnej budowie - kulkom polimerowym - które szczególnie szybko pochłaniają mleko i ze względu na swoje właściwości przekształcają je w żel.Sposób użyciaWkładki mają obszerną taśmę, dzięki której utrzymują się na właściwym miejscu gwarantując poczucie bezpieczeństwa. Dzięki niej nie zniekształcają piersi i są łatwe w zastosowaniu.Lansinoh jednorazowe wkładki laktacyjne (Opakowanie: 36 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Medela Nakładka na piersi Contact S z opakowaniem (Opakowanie: 2 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Strampelpeter pieluchy poziom chłonności 2

55,49 
Strampelpeter pieluchy poziom chłonności 2 (Opakowanie: 56 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Medela wkładka dla matek karmiących, jednorazowego użytku (Opakowanie: 30 szt.)Medela wkładka dla matek karmiących, jednorazowego użytku (Opakowanie: 30 szt.) to ultrachłonne, jednorazowe wkładki do karmienia. Sprawdzają się idealnie, gdy z piersi wyciekają duże ilości mleka matki. Ten problem jest szczególnie nieprzyjemny zaraz po urodzeniu dziecka. Wkładki zapewniają uczucie suchości, wygody i bezpieczeństwa zarówno w dzień, jak i w nocy. Efekt działania Medela wkładka dla matek karmiących, jednorazowego użytku (Opakowanie: 30 szt.)#p_name cechuje ekstremalna chłonność. Wkładki pomieszczą nawet dużą ilość wyciekającego mleka tuż po porodzie. Miękkie wnętrze wykonane jest z naturalnego włókna, które natychmiast wchłania wilgoć. Niezwykle chłonny wkład polimerowy bezpiecznie wiąże wilgoć wewnątrz i równomiernie ją rozprowadza. Wkładki są przyjemne dla wrażliwej i obolałej skóry. Oddychający i wodoodporny materiał chroni odzież przed plamami z mleka. Profilowana konstrukcja dopasowuje się do klatki piersiowej, sprawiając, że wkładki są niemal niewyczuwalne. Paski samoprzylepne gwarantują dodatkowy komfort i zapobiegają przed przypadkowym ześlizgnięciem się wkładek. Produkt zapewnia suchość i bezpieczeństwo – szczególnie w trakcie tych pierwszych, trudnych dni z maleństwem. Środki ostrożnościStosować zgodnie z przeznaczeniem. Produkt nie służy do zabawy. Sposób użyciaWkładki laktacyjne należy zmieniać tak często, jak zachodzi taka potrzeba. Starą należy wyjąć ze stanika i włożyć nową, dopasowując jej kształt do kształtu biustonosza i piersi. Medela wkładka dla matek karmiących, jednorazowego użytku (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Oral B Stages 1 szczoteczka do zębów dla dzieci od 4 do 24 miesi (Opakowanie: 1 szt.)Oral B Stages 1 szczoteczka do zębów dla dzieci od 4 do 24 miesi (Opakowanie: 1 szt.) służy utrzymaniu higieny jamy ustnej niemowląt do drugiego roku życia. Stosować zarówno do mycia pierwszych ząbków, jak i w pielęgnacji dziąseł. Efekt działania Oral B Stages 1 szczoteczka do zębów dla dzieci od 4 do 24 miesi (Opakowanie: 1 szt.)Oral B Stages 1 szczoteczka do zębów dla dzieci od 4 do 24 miesi (Opakowanie: 1 szt.) wspomaga ochronę wrażliwych dziąseł dziecka. Dla dziąseł to też przyjemny masaż, zaś dla ząbków gwarancja czystości i skuteczna ochrona przed próchnicą. Uchwyt szczoteczki został specjalnie zaprojektowany tak, aby umożliwić wygodne mycie zębów dziecka przez inną osobę – co jest przecież nieodzowne w okresie niemowlęcym. SkładDla zapewnienia dziecku przyjemności podczas mycia zębów i dziąseł Oral B Stages 1 szczoteczka do zębów dla dzieci od 4 do 24 miesi (Opakowanie: 1 szt.) wykonana została ze specjalnego, miękkiego włosia, które przyjemnie masuje dziąsła, nie powodując ich podrażnień. Główkę szczoteczki pokrywa specjalna miękka warstwa, która niweluje ryzyko podrażnień w przypadku bezpośredniego zetknięcia z dziąsłami. Sposób użyciaZaleca się stosowanie produktu Oral B Stages 1 szczoteczka do zębów dla dzieci od 4 do 24 miesi (Opakowanie: 1 szt.) tylko z żelami i pastami do zębów przeznaczonych dla małych dzieci i niemowląt. Do użytku rano i wieczorem. Po myciu dokładnie przepłukać. Dodatkowe informacjeWzór i kolor szczoteczki może odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciu.Oral B Stages 1 szczoteczka do zębów dla dzieci od 4 do 24 miesi (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Nuk gruszka do nosa biała

19,59 
Nuk gruszka do nosa biała (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Medela hydrogel pads wkładki żelowe

49,09 
Medela Hydrogel Pads wkładki żelowe (Opakowanie: 4 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Medela Brusthuetchen Contact M nakładka na piersi (Opakowanie: 2 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Medinaris przyrząd do oczyszczania nosa

93,29 
Zastosowanie Medinaris przyrząd do oczyszczania nosa (Opakowanie: 1 szt.)Medinaris przyrząd do oczyszczania nosa (Opakowanie: 1 szt.) jest produktem stanowiącym genialne, oparte na innowacyjnych rozwiązaniach w technologii i medycynie, połączenie rurki donosowej i odkurzacza. Głównym jego celem i działaniem jest usuwanie wydzieliny nosowej z nozdrzy dziecka w sposób perfekcyjny i nie powodujący większych dla dziecka nieprzyjemności. Jest to bardzo ważne, gdyż dzieci, zwłaszcza w wieku noworodkowym i niemowlęcym oddychają właściwie wyłącznie przez nos, stąd gromadzenie się wydzieliny w otworach nosowych przysparza bardzo wiele problemów i bólu zarówno dla samego dziecka, jaki i dla jego rodziców. Z drugiej strony, wszyscy świeżo upieczeni rodzice wiedzą, jak częstym problemem jest pojawianie się objawów skutkujących gromadzeniem się wydzieliny w nosie. Od teraz jednak nie będziecie się Państwo musieli przejmować tym problemem Medinaris przyrząd do oczyszczania nosa (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Mam care stilleinlagen

24,09 
Mam Care Stilleinlagen (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Medela softcup kubek do picia dla niemowląt

97,69 
Zastosowanie Medela Softcup Kubek do picia dla niemowląt (Opakowanie: 1 szt.)Medela Softcup Kubek do picia dla niemowląt (Opakowanie: 1 szt.) to dobre rozwiązanie dla matek, które nie mogą bądź nie chcą karmić piersią. Stosować do podawania pokarmu niemowlęciu, a przy tym dla zapewnienia mu komfortu i wygody podczas spożywania posiłku. Medela Softcup Kubek do picia dla niemowląt (Opakowanie: 1 szt.) przydaje się również dla zachowania kontroli nad ilością podawanego dziecku pokarmu. Efekt działania Medela Softcup Kubek do picia dla niemowląt (Opakowanie: 1 szt.)Medela Softcup Kubek do picia dla niemowląt (Opakowanie: 1 szt.) zakończony jest elastycznym i miękkim silikonowym ustnikiem, którego rozmiar dopasowano specjalnie do potrzeb niemowlęcia. Z perspektywy dziecka końcówka w zasadzie nie różni się od matczynego sutka – co dziecku zapewnia wygodę, a matce pewność co do tego, że dziecko otrzymuje pokarm dokładnie tak, jak powinno. Kontrolując ilość pokarmu wlewanego do kubka uzyskuje też większą niż w przypadku karmienia piersią pewność co do proporcji. W praktyce Medela Softcup Kubek do picia dla niemowląt (Opakowanie: 1 szt.) usuwa więc ryzyko przekarmienia. Dziecko nie tylko je tak jak trzeba – ale też dokładnie tyle, ile trzeba. SkładMedela Softcup Kubek do picia dla niemowląt (Opakowanie: 1 szt.) zakończony jest ustnikiem wykonanym z silikonu. Środki ostrożnościStosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Sposób użyciaPodczas stosowania produktu zaleca się postępowanie według instrukcji zawartych w opakowaniu. Medela Softcup Kubek do picia dla niemowląt (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Nuk saugtrainer gr.4

24,59 
Nuk Saugtrainer Gr.4 (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Strampelpeter flockenwindeln saugstaerke 1

31,89 
Strampelpeter Flockenwindeln Saugstaerke 1 (Opakowanie: 56 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Klugzeug urządzenie do czyszczenia nosa dla dzieci (Opakowanie: 1 szt.)Klugzeug urządzenie do czyszczenia nosa dla dzieci (Opakowanie: 1 szt.) to niewielkie urządzenie przeznaczone do usuwania wydzieliny z nosków małych dzieci. Cała procedura jest szybka i całkowicie bezbolesna i przynosi ulgę od razu. Stosować w przypadku przeziębień, kataru i reakcji alergicznych.Efekt działania Klugzeug urządzenie do czyszczenia nosa dla dzieci (Opakowanie: 1 szt.)Niemowlęta i małe dzieci przechodzą średnio sześć przeziębień rocznie, z których większość związana jest z katarem. Małe dzieci często nie są w stanie uwolnić nosa i zatok z zalegających wydzielin. Skutkiem tego są nocne problemy z oddychaniem, a także trudności w karmieniu (zwłaszcza dzieci karmione mlekiem matki i butelkowane). Klugzeug urządzenie do czyszczenia nosa dla dzieci (Opakowanie: 1 szt.) to małe urządzenie, które umożliwia rozwiązanie problemów z wydzielinami w małych noskach. Podłączone jest do odkurzacza przy znacznie zmniejszonej mocy ssania. W ten sposób unika się zbyt gwałtownego zasysania przez odkurzacz. Produkt pomaga zminimalizować ryzyko pojawienia się nieprzyjemnych następstw kataru – takich jak zapalenie ucha środkowego. Produkt jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat. W przypadku wątpliwości, należy zasięgnąć opinii pediatry. Środki ostrożnościStosować zgodnie z przeznaczeniem. Nie należy pozwalać dziecku samemu stosować produktu. Sposób użyciaPrzy objawach wskazujących na przeziębienie, należy „odkurzyć noc” przez 10 do 60 sekund w zależności od ilości i gęstości wydzieliny. Klugzeug urządzenie do czyszczenia nosa dla dzieci (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Mam anti colic 260 ml

33,19 
Mam Anti Colic 260 ml (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy