xiao ke

Sklep:  Baltic Business
0 z 5
0
Dodaj do porównania

Xiao ke wan Diabetes, regulator apetytu XIAO KE WAN odżywia nerki Yin i działa dobrze na Qi, reguluje tworzenie się płynów ustrojowych.

45,00 

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych

 Wskazany w cukrzycy II z powodu niedoboru Qi i Yin (cukrzyca nieinsulinowa) objawiający się nadmiernym apetytem, ​​apetytem, ​​wielomoczem, polioreksją, wychudzeniem, zmęczeniem, dusznością, trudnościami w mówieniu.

SKŁADNIKI: Radix Puerariae, Radix Rehmanniae, Radix Astragali, Radix Trichosanthis, Stylus Zeae Maydis, Fructus Schisandrae Sphennantherae, Rhizoma Dioscoreae i Glibenklamid.

UWAGA: Ten opatentowany preparat w Chinach zawiera glibenklamid.

Działania niepożądane, przeciwwskazania i interakcje między lekami jak w przypadku glibenklamidu.

Nieprawidłowe stosowanie preparatu może prowadzić do reakcji hipoglemicznych; w takim przypadku natychmiast przerwij przygotowanie i skonsultuj się z lekarzem.

Leki takie jak butazolina, tetracyklina, chloramfenikol lub inhibitor monoaminooksydazy mogą nasilać działanie obniżające poziom cukru we krwi. Podczas spożywania preparatu regularnie sprawdzaj czynność wątroby, nerek i hemogram.

Sporadycznie występowały objawy żołądkowo-jelitowe lub reakcje alergiczne. Zachowaj ostrożność w przypadku osłabienia, wysokiej gorączki, starości i dzieci.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania płatności

Polityka zwrotów

Zwroty są możliwe gdy produkt nie został naruszony

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie gdy złożymy zamówienie między 14:00 a 7:00 kolejnego dnia. Gdy zamówienie będzie w innych godzinach zamówienie może nie zostać anulowane z powodu wysyłki w międzyczasie. Po nieodebraniu paczki naliczane są koszty wysyłki i zwrotu towaru

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy