Organiczna Kawa do Terapii Gersona 1kg

100,00 

SKU: 47a9e5e19b6e Kategorie: ,
Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

Terapeutyczna, organiczna kawa do terapii Gersona.
Kawa jest swiezo wypalana oraz mielona. Ziarna pochodza wylacznie z upraw ekologicznych. Kawa do terapii Gersona nadaje sie tylko i wylacznie do celów wspomagający odpornośćch (lewatyw).

Kawa do terapii gersona w odróznienieu od kawy spozywczej jest wyplana przez krótki okres czasu w zwiazku z czym nie traci swoich wlasciowsci terapeutycznych. Coraz wiecej mówi sie o potrzebie dbania o zdrowie i zwiazku miedzy stylem zycia a forma organizmu i samopoczuciem. Wlasciwie czlowiek sam sobie jest winien, ze zapada na rózne choroby, poniewaz nie traktuje siebie i swojego zdrowia powaznie.
Na zmiany jednak nie jest nigdy za pózno, a wprowadzenie do zycia zdrowych nawyków zazwyczaj szybko przynosi pozytywne rezultaty. Warto na pewno zaczac kupowac ekologiczne produkty. Dobrym zakupem bedzie tez na pewno Organiczna Kawa do Terapii Gersona 1kg.
Produkt jest w pelni naturalny, ekologiczny, przeznaczony jest do wykonywania lewatyw. Warto zwrócic równiez uwage na posiadane przez niego certyfikaty fairtrade oraz Soil Association Ltd.
Dzieki nim mamy gwarancje, ze bierze sie do rak produkty zdrowe, bezpieczne, które w dodatku wspieraja rozwój krajów najbiedniejszych. Zgodnie z podstawowa zasada Fairtrade, to czlowiek jest zawsze wazniejszy od zysku.
Kraj producenta: Wielka Brytania

Wiecej informacji na temat terapii Gersona dowiesz sie z nastepujacych ksiazek:
Metoda Dr. Gersona – kurowanie raka i innych chorób przewleklych autorstwa Charlotte Gerson córki Dr Gersona oraz Cud terapii Gersona Dr.med. Morton Walker
Zachecamy tez do zapoznania sie z powiazanymi artykulami:
„TERAPIA DOKTORA GERSONA – LECZENIE RAKA I INNYCH CHORÓB PRZEWLEKLYCH”
LEWATYWA Z KAWY – SKUTECZNE OCZYSZCZANIE WATROBY
JAK OCZYSCIC WATROBE Z TOKSYN? KURACJA SOLA GORZKA

Kod produktu: KG01

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Organiczna Kawa do Terapii Gersona 1kg
Organiczna Kawa do Terapii Gersona 1kg
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy