Generator Ozonu do Żywności, Ozonator LY-101 800mg/h

0 z 5

801,90 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto
Kategoria: Etykietka:

Do warzyw, owoców, jajek, ryb, owoców morza, mięsa, płatków, ryżu, suchych roślin strączkowych i przedmiotów codziennego użytku, między innymi w kuchni.

Profesjonalny ultradźwiękowy generator ozonu do żywności o wydajności 800 mg / h LY-101

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

 

Gdy zainteresował Cię opis, kliknąłeś i wszedłeś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która prawdopodobnie chciałaby całkowicie pozbyć się pestycydów, wirusów, bakterii i grzybów z warzyw i owoców oraz skutecznie oczyścić je z chemii dodanej do ich produkcji (pestycydy, fosforany, azotany, hormony itp. )

Na tej stronie zapewniamy Ci rozwiązanie, które szybko i skutecznie usuwa wcześniej wspomniane związki chemiczne z warzyw, owoców i wielu innych świeżych produktów spożywczych. (ryby, mięso).

Warto przeczytać ten opis w całości, tym bardziej, że otrzymasz te rozwiązania w przystępnej cenie. Widzicie, z dziesiątek, a nawet setek pytań w e-mailach i telefonach, które otrzymujemy po każdej publikacji, takich jak powyższa, wydaje się, że największe wyzwania i problemy wśród ludzi takich jak Ty to: (sprawdź, który punkt jest najbardziej odpowiedni Tobie)

Wszechobecna chemia w żywności
Brak wiedzy i narzędzi do poprawy jakości zakupionych produktów
Zakupy w hipermarketach

Znaleźliśmy jednak rozwiązanie

 

co radykalnie zmieniło skuteczność walki z chemią i zanieczyszczeniami pochodzącymi z żywności, które wkrótce wam zapewnimy. OZON (O3) odpowiada za to, jak dokładnie usuwasz chemię z żywności, zgodzisz się z nami, że nawet najlepszy produkt wytwarzany obecnie w warunkach „BIO”, bez skutecznego usuwania pestycydów, z zalewem substancji dodawanych niezależnie od segmentu (warzywa, owoce, ryby, mięso), którymi codziennie jesteśmy bombardowani, po prostu nie da się skutecznie zwalczać.

Na pewno zgadniesz, co się stanie, gdy nie oczyścisz skutecznie jedzenia … powolna degradacja ciała … Możesz powiedzieć „mocne słowa”. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że większość dzisiejszej żywności jest uprawiana z dodatkiem pestycydów, trudno się z tym nie zgodzić. A jednak może wyglądać zupełnie inaczej.

Tak, to prawda, że ​​ozon usuwa większość zanieczyszczeń z wody

Dla porównania bakteriobójcze działanie ozonu jest około 50 razy bardziej skuteczne i 3000 razy szybsze niż chloru. Może to brzmi (szczególnie w Polsce) dość odważnie i możliwe, że błędnie postrzegasz to jako „chwalenie się”, ale z drugiej strony dlaczego miałbym to ukrywać, jeśli to prawdziwy rezultat.

Ozon jest jednym z najbardziej skutecznych znanych środków dezynfekujących. Wykazuje działanie bakteriobójcze w stężeniu ok. 13 μg / dm3.

Krótko mówiąc, ozonowanie to oczyszczanie za pomocą aktywnego tlenu. Możesz ozonować lub sterylizować prawie wszystko, ale dzisiaj skupimy się na jednym aspekcie – ozonowaniu żywności.

Wolny tlen występuje w postaci dwuatomowej cząsteczki O2 i triatomowej – O3. Ten ostatni to ozon, który jest alotropową formą tlenu. Mówiąc prościej, ozon jest tlenem z jednym dodatkowym atomem, który po uwolnieniu wpływa na ozonowaną substancję. Ozon to naturalny i skuteczny sterylizator, który doskonale rozpuszcza się w wodzie, natleniając ją i jednocześnie usuwając z niej zanieczyszczenia (chlor, żelazo, wapń itp.). Ma również silne właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze.

Czy ozonowanie żywności jest bezpieczne?

Tak. Ozon rozkłada się szybko (szczególnie w wodzie), a po utlenieniu zanieczyszczeń przekształca się w zwykły tlen okrzemkowy.

Żyjemy w epoce, w której jedzenie bez chemii coraz częściej myśli o oksymoronie. Jedno (jedzenie) wydaje się coraz bardziej wykluczać drugie (bez chemii). Dzisiaj liczy się wydajność w produkcji żywności. Ludzie chcą i muszą jeść, więc rynek i tak je wchłonie.

Kiedy możemy być pewni, że warzywa i owoce, które jemy, naprawdę wyrosły bez chemii?

W rzeczywistości tylko wtedy, gdy pochodzą z naszego własnego ogrodu lub działki, gdzie nikt nie może niczego spryskać. To samo dotyczy wszystkich innych produktów, ale bądźmy szczerzy: kto dziś ma ten luksus? Dokładnie. Prawie nikt. Ostatecznie większość jedzenia i tak trzeba kupić.

Z pewnością zgodzisz się z nami, że problem z „czystymi” produktami jest jak najbardziej realny i rozpowszechniony.

 

Właśnie dlatego mamy dla Ciebie świetne wieści.

Nowość na rynku, ozonator LY-101 to nowoczesne urządzenie, które pozwala pozbyć się większości problemów związanych z chemią i zanieczyszczeniem żywności.

Model LY-101 do produkcji ozonu wykorzystuje efekt wyładowania koronowego – tj. Wyładowania elektryczne. Zastosowana technologia oparta na metalowym cylindrze zapewnia doskonałą wydajność ozonową.

 

Generator ozonu LY-101 to wielofunkcyjne urządzenie służące do ozonowania: warzyw, owoców, mięsa, owoców morza (ryb), zbóż (zbóż, kukurydzy) oraz przyborów kuchennych. Wydajność 800 mg / L pobranego powietrza gwarantuje szeroki zakres zastosowań ozonatora, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa zdrowotnego. Pojemność 4,5 l zapewnia, że ​​wiele przedmiotów można czyścić jednocześnie.

W generatorze ozonu LY-101 możesz również skutecznie ozonować wszystkie przedmioty codziennego użytku, małe przedmioty codziennego użytku, np. dla dzieci, takich jak smoczki, gryzaki, butelki itp. Doskonale nadaje się również do dezynfekcji sztućców lub pojemników na lunch itp.,

Jakie produkty spożywcze można wyczyścić za pomocą ozonatora LY-101?

 

Prawie wszystkie z nich, od warzyw i owoców (w tym miękkich, takich jak truskawki, jagody, maliny, wiśnie), przez jajka (wszystkie jadalne – przepiórka, kurczak, perliczka, gęś itp.) Po ryby, owoce morza i mięso.

Warzywa i owoce

Ozon usuwa bakterie, wirusy, pleśnie, zarodniki grzybów, roztocza, pestycydy, fungicydy, azotany i konserwanty. Produkty oczyszczone ozonem można przechowywać w lodówce i zamrażać.

 

Jajka, ryby, owoce morza, mięso

Ozon usuwa zanieczyszczenia metaliczne, hormony, antybiotyki, azotyny, mikroorganizmy. Produkty oczyszczone ozonem można przechowywać w lodówce i zamrażać.

Kasze, ryż, suche rośliny strączkowe
Ozon usuwa bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby, pestycydy, azotany. Po ozonowaniu najlepiej gotować tego rodzaju produkty w wodzie, w której zostały ozonowane.

Jak korzystać z ozonatora LY-101?

Bardzo prosto: po prostu napełnij go wodą, włóż kosz z produktami ozonowymi do wody (można go napełnić po brzegi), wybierz odpowiedni program (mięso / ryby i owoce morza / owoce / warzywa / zboża i ziarna) i włącz urządzenie na właściwy czas.

W zależności od ozonowanych produktów / przedmiotów czas ozonowania powinien wynosić od 5 do 20 minut (szczegóły w instrukcji). Po ozonowaniu produkty są natychmiast gotowe do spożycia. Po zakończeniu pracy na kilka minut zauważysz charakterystyczny świeży zapach ozonu, który znika po kilku minutach.

Zawartość zestawu:

System ozonu LY-101
Ładowarka 12V
Oddzielny kosz do prania
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Nazwa produktu OZONATOR LY-101
HT-LY-101
Pojemność O3 800 mg / l
Technologia O3. Metalowy cylinder
Pojemność 4,5 l
Wydajność pompy 6 l / min
Czas pracy od 5 do 20 minut
Timer TAK
Certyfikat CE, RohS
Wymiary: 237 x 275 x 325 (mm)
Czarny kolor
Waga 2,6 kg
Moc 15 W.
Zasilanie AC 230 V / 12V DC IN

Ozonowanie warzyw i owoców - film


Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy