Żywe Mumijo – mumio prawdziwe i skuteczne.

Sklep:  GabinetyMumio
0 z 5

219,00 

999 w magazynie

OPAKOWANIE

12 g w szklanej szpatułce

PRODUCENT

Gorno-Altay-Farm

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1 dzień roboczy
SKU: 10456 Kategoria: Etykietka:

w przeciętnym produkcie wspomagający odpornośćm znajduje się zwykle 3-8 składników chemicznych, z czego przeważnie jeden lub dwa stanowią bazę leku, to Mumio może zawierać nawet do 65 komponentów, które zebrała sama przyroda, wspaniale zharmonizowanych w jedną substancję.

Złożony skład tego preparatu wpływa zbawiennie na przebieg czynności fizjologicznych organizmu. Mumio posiada obronne i adaptogenne właściwości, usuwa zmęczenie, działa ogólnie wzmacniająco, przywraca utracone siły i energię. Uczeni i lekarze wielu krajów (głównie rosyjscy) podają, że jest to silny biostymulator efektywniejszy od korzenia żeń-szenia i szerszym zakresie działania.

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

„Mumio” jest czarną substancją aromatyczną, oryginalnym produktem natury, wynikającym ze złożonych zmian zachodzących w mineralnej masie organicznej biosfery Ziemi. Gromadzi się w postaci formacji skalnych na ścianach jaskiń w górach, na wysokości 2500-5000 metrów nad poziomem morza, w kilku miejscach na kuli ziemskiej. Używany jako PANACEUM od tysięcy lat. Poszukiwanie balsamu górskiego zawsze było trudnym zadaniem, a efekty korzystania z MUMIO – po prostu niesamowite, więc były wysoko cenione – prawie na wagę złota. „Tylko mumia ratuje przed śmiercią” – mówi stare i nowoczesne powiedzenie wschodnie. Mumia – gorzka, smolista masa w kolorze ciemnobrązowym lub czarnym z błyszczącą powierzchnią. Składa się z substancji organicznych, różnych mikro i makroelementów (około 65) i wszystkich witamin z grupy B. Ta gruba, lepka masa charakteryzuje się specyficznym, smolistym zapachem. Rozpuszcza się w wodzie, może tworzyć mały osad.

NIE UZDRAWIAJ się  REKLAMĄ

UŻYJ NA ŻYWO (starożytne) MUMIJO!

Jak mumia była znana ludzkości już dawno temu, niech sam Szekspir zeznawał w swoim dramacie Makbet, wypowiada słowa jednej z postaci Falstaff:

„Powinien jeść mumijo górskie”

Swoją wiedzę czerpiemy z publikacji naukowej o mumijo opublikowanej w Kirgistanie we Frunze (dziś Biszkek) w 1989 r. ISBN 5-658-00631-7 zatytułowanej „Szkic o mumii” przez doktora nauk medycznych z Kirgistanu, profesora farmakologii, członka Kirgiska Akademia Nauk SSR – AA Ałtymyszew.

Altai Alive Mumijo, tak zwane pierwotne, oczyszczone tradycyjną metodą zimna, a nie przemysłowym ciepłem, jest od wieków naturalnym i skutecznym lekiem. Mumio leczy, ale nie suplementy mumio.

 

Czy istnieje “tajemnica” mumijo? Istnieje!

Czy żywe mumijo, posiada właściwości lecznicze? Posiada!

 Uzyskane,kliniczne efekty świadczą o tym, iż żywe mumijo(pierwotne),jako środek medycyny ludowej należy wprowadzić do praktyki medycyny naukowej.

A.A. Ałtymyszew

 
KAPSUŁA ZDROWIA

ŻyweMumijo a nie suplementy z mumio,przyspiesza procesy regeneracyjne w tkankach i organach.Wykazuje działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne,ogólnie wzmacnia organizm,ułatwia regenerację w przypadkach obniżonego funkcjonowania nerwów peryferyjnych i centrów analizy mózgu.

Aktywizuje biosyntezę kwasu dezoksyrybonukleinowego. Objawia się to w usunięciu uczucia zmęczenia,poprawie nastroju, przypływie sił fizycznych i umysłowych.

Żywe Mumijo,jest najbardziej aktywnym spośród znanych w przyrodzie biostymulatorów. Znacznie przyspiesza regenerację komórek w organiźmie. Co najważniejsze, Żywe Mumijo nie ma szkodliwego, ubocznego działania.Suplementy z mumio niosą ze sobą niekorzystne oddziaływanie.

Stary Kirgiz, Abdyłas mówi:

Żywe Mumijo najlepiej działa, kiedy człowiek leży. I to w czasie snu. Wtedy spokojny organizm ułatwia wędrowanie Żywego Mumijo po wnętrzach i znajdywanie miejsc, które są uszkodzone i które mumijo zalecza. Najlepiej mumijo pracuje w człowieku, jak ten śpi. Ono nie śpi. Ono pracuje na zdrowie człowieka.

Żywe Mumijo (asil), przyspiesza procesy regeneracyjne w tkankach i narządach. Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające, ogólnie wzmacnia organizm, ułatwia regenerację w przypadkach obniżonego funkcjonowania nerwów obwodowych i ośrodków analizy mózgu.

Aktywuje biosyntezę kwasu dezoksyrybonukleinowego. Przejawia się to w usuwaniu zmęczenia, poprawie nastroju oraz przypływu siły fizycznej i psychicznej. Żywe, pierwotne mumijo, jest najbardziej aktywne wśród biostymulatorów znanych w naturze. Nie ma szkodliwych skutków ubocznych. Źródło zdrowia można znaleźć tylko w żywej, prymitywnym mumio, a nie w suplemencie mumio, w którym zawiera różne dodatki, konserwanty i cukier, które  są tak szkodliwe dla organizmu.

Stosowanie

Do przesyłki z mumio dołączona jest szklana szpatułka na której łopatkę nabieramy porcję mumio. W powrocie do zdrowia klinicznym, gdzie skrzętnie zapisywane są ilości podawanego mumio oraz częstotliwość – tam odmierza się precyzyjnie 0,2 g dla dorosłego człowieka. W praktyce codziennego stosowania domowego nie ma specjalnego znaczenia, czy podamy troszkę mniej, czy więcej mumio. Mumio to nie lek farmaceutyczny to wytwór tylko i wyłącznie przyrody. Nie odnotowano skutków ubocznych z przedawkowania mumio a w przypadku podawania zbyt nikłych ilości, powrot do zdrowia po prostu się nie co przedłuża.

Skład

Mumio zawiera ok. 38 pierwiastków chemicznych, 40 makro i mikroelementów, 10 związków metali, 16 aminokwasów, kompleks witamin z grupy B,C,A i P, biologicznie aktywne substancje: kwas benzoesowy, sterydy, fosfolipidy, olejki eteryczne, jad pszczeli, smołopodobne węglowodory, auksyny, inhibitory, glikozydy i chlorofile.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności

Polityka zwrotów

Zwroty są możliwe gdy produkt nie został naruszony

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie gdy złożymy zamówienie między 14:00 a 7:00 kolejnego dnia. Gdy zamówienie będzie w innych godzinach zamówienie może nie zostać anulowane z powodu wysyłki w międzyczasie.

Po nieodebraniu paczki naliczane są koszty wysyłki i zwrotu towaru


Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Żywe Mumijo – mumio prawdziwe i skuteczne.
Żywe Mumijo – mumio prawdziwe i skuteczne.

219,00 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy