WUZI YANZONG WAN – Siła męskości

Sklep:  Nat
0 z 5

54,00 

80 w magazynie

Opakowanie

600 pigułek w plastikowej butelce.

Producent

BTRT since 1669r. Pharmaceutical Co., Ltd of China

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych

Formuła składa się z pięciu chińskich ziół  (nasion), które odżywiają Yang – funkcjonalny aspekt energii qi nerek, która  ogrzewa organizm korzystnie wpływa na funkcję seksualne i jest podstawą dla  spermy – esencji życia. Specyfik w formie pigułek, wytworzony dzięki  zastrzeżonej technologii, tworzące silny ekstrakt, który wyjątkowo skuteczne  wpływa na organizm.

Dodaj swoją opinię
1
Dodaj do porównania

WUZI YANZONG WAN – Siła męskości

Starożytny – pochodzi z dynastii Tang (618-907 r.) recepta słynnego medycznego  toniku na poprawę jakości nasienia. Mieszanka stworzona dla cesarza, aby  zapełnić więcej potomstwa, w dosłownym tłumaczeniu z chińskiego oznacza “pięć  ziaren przechodzących na pokolenia”. Formuła składa się z pięciu chińskich ziół  (nasion), które odżywiają Yang – funkcjonalny aspekt energii qi nerek, która  ogrzewa organizm korzystnie wpływa na funkcję seksualne i jest podstawą dla  spermy – esencji życia. Specyfik w formie pigułek, wytworzony dzięki  zastrzeżonej technologii, tworzące silny ekstrakt, który wyjątkowo skuteczne  wpływa na organizm.
 
WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE: wzmacniające, przeciwzapalne, bakteriobójcze, regenerujące, rozkurczowe i moczopędne. Preparat stymuluje pracę gonad, podwzgórza wraz z przysadką odpowiadających za czynność gruczołów wewnątrzwydzielniczych, produkcję testosteronu, popęd seksualny, wydzielanie hormonu antydiuretycznego i ACTH, który wzmaga wydzielanie hormonów przez korę nadnerczy.
Reguluje wydzielanie płynów ciała, nawilża suche i podrażnione tkanki, likwiduje stan zapalny cewki moczowej, prostaty, poprawia jej funkcję, polepsza krążenie w naczyniach włosowatych, zwiększa elastyczność ścianek gruczołowych, likwiduje napięcie mięśni gładkich dróg moczowych. Frakcja lipidowo – sterolowa wpływa regenerująco na komórki nabłonka gruczołu i gruczołów okołocewkowych, usuwa szkodliwe metabolity i substancje nowotworowe z układu oraz hamuje chorobowy rozrost prostaty. Poprzez całkowite opróżnienie pęcherza moczowego zmniejsza częstotliwość oddawania moczu, zwłaszcza w nocy.
Preparat stymuluje spermatogenezę (produkcję plemników), zwiększa ilość oraz podwyższa żywotność spermatozoidów; polepsza jakość (strukturę morfologiczną) i objętość ejakulatu. Wzmacnia centralny układ nerwowym nerki i serce, poprzez cykl mocznikowy przyczynia się do oczyszczenia organizmu i normalizuje ciśnienie krwi, zwiększa popęd seksualny i opóźnia proces starzenia.
 
 
WSKAZANIA DO STOSOWANIA: obniżony popęd seksualny, impotencja, przedwczesny wytrysk, spermatorrhoea – nieświadoma ejakulacja, andropauza i objawy z nią związane, zespół nerczycowy – białkomocz, stany zapalne gruczołu krokowego, hipertrofia, gruczołak (nowotwór łagodny, stadium I i II), bezpłodność, oligospermia (niska ilość plemników), obniżona żywotność plemników, częstomocz, trudność w oddawaniu moczu, infekcja układu moczowego, stany zapalne cewki moczowej, kuracja i profilaktyka przed i po zabiegach chirurgicznych.
 
 
PRZECIWWSKAZANIA: brak; preparat nie wchodzi w interakcję z lekami i może być stosowany u osób z nadciśnieniem tętniczym. Nie stosujemy podczas ostrej choroby infekcyjnej (np. grypa, przeziębienie).

DAWKOWANIE

DAWKOWANIE: 15-30 pigułek 2 razy dziennie, 30 min. przed posiłkiem, w pierwszej połowie dnia. Kuracja podstawowa: 30 dni – 2-3 opakowania. Nie przekraczać dawki zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
 
 
PRZECHOWYWANIE: w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Najlepiej spożyć przed datą (miesiąc/rok) podaną na opakowaniu.
 

Składniki

WUZI YANZONG WAN

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności.

Użytkownik NAT

Krzysztof

Wysyłka kurierem.
przedpłata, koszt 21 zł

Czas dostawy: Zazwyczaj 1-2 dni. do Max 5 dni roboczych.

Nie wystawiam faktury

Polityka zwrotów

Nie ma możliwości zwrotu, bo nie mogę zweryfikować, czy nie został podrobiony produkt oraz ze względów bezpieczeństwa też dla innych klientów.


Zwrot jest możliwy jedynie jeśli zaszła nasza pomyłka

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie nieopłacone pisząc wiadomość do nas.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

WUZI YANZONG WAN – Siła męskości
WUZI YANZONG WAN – Siła męskości

54,00 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy