PAU D’ARCO – medycyna indiańska

0 z 5
0
Dodaj do porównania

PAU D’ARCO zalecany jest przy stanach zapalnych jelita grubego, wątroby i nerek. Skuteczny jest przy chorobach skórnych (min. egzemie i opryszczce), hemoroidach i źle gojących się ranach.

112,20 

27 w magazynie (może być zamówiony)

SKU: 37474 Kategoria:

Uważana za jeden z najcenniejszych leków tradycyjnej medycyny indiańskiej. Wspomaga układ immunologiczny – zmuszając organizm do walki z chorobą.  Działa przeciwgrzybiczo ( grzyby, drożdżaki ) i przeciwpasożytniczo ( pasożyty przewodu pokarmowego, pasożyty jelitowe i in. ).

PAU D’ARCO
 
Firma NSP oferuje produkt uzyskany z kory drzewa taheebo ( Brazylia, Argentyna ), która jest uważana za jeden z najcenniejszych leków tradycyjnej medycyny indiańskiej

 

PAU D’ARCO

  1. Wspomaga układ immunologiczny
  2. Efektywnie zwalcza bakterie i wirusy
  3. Działa przeciwgrzybiczo i przeciwpasożytniczo
  4. Polepsza krążenie

 

 


 
PAU D’ARCO zawiera składnik o nazwie lapachol, który wzmacnia odporność, działa antyseptycznie i zmusza organizm do walki z chorobą. Kora taheebo jest wysoce skutecznym środkiem przy wszelkich infekcjach, przeziębieniach, alergiach, reumatyzmie oraz anemii.

PAU D’ARCO zalecany jest przy stanach zapalnych jelita grubego, wątroby i nerek. Skuteczny jest przy chorobach skórnych (min. egzemie i opryszczce), hemoroidach i źle gojących się ranach.

Jedną z najważniejszych właściwości PAU D’ARCO jest jego efekt przeciwgrzybiczny na wszelkie grzybice. Wskazany jest przy wszelkich zakażeniach grzybicznych (min. grzybicy narządów rodnych) i drożdżycach (Candida albicans). Skuteczność lapacholu przy tych schorzeniach jest równie wysoka jak Ketokonazolu – popularnego leku przeciwko grzybicy. Z tą różnicą, że PAU D’ARCO od Nature’s Sunshine jest preparatem całkowicie naturalnym.

PAU D’ARCO firmy Nature’s Sunshine jest produktem wolnym od zanieczyszczeń, pestycydów i metali ciężkich. Preparat zawiera czystą korę Tabebuia impestiginosa z Brazylii.

Przez wiele lat kora taheebo była uważana za lek przeciwko nowotworom. Istnieje wiele dowodów antynowotworowego działania PAU D’ARCO lecz środowisko lekarskie jest podzielone co do efektywności tego środka przeciwko rakowi. Jedno jest pewne: badania potwierdziły, że kora PAU D’ARCO przyspiesza wzrost ilości erytrocytów we krwi, dzięki czemu może być stosowany jako środek profilaktyczny przy leukemii (białaczce).

PAU D’ARCO oczyszcza krew i narządy wewnętrzne z zalegających toksyn, poprawia stan osób chorych na cukrzycę, zalecana jest przy niedokrwistości i stwardnieniu tętnic.

Od wieków stosuje się go w medycynie ludowej w powrocie do zdrowia dolegliwości żołądka, kolki, rozwolnień, dyzenterii, moczenia mimowolnego, zapaleń gardła, użądleń żmii, kiły, raka, zapaleń stawów, schorzeń gruczołu krokowego i innych chorób.
 

 

Efektywność kory tego drzewa w powrocie do zdrowia wymienionych chorób jest potwierdzona naukowo.

 

PAU D’ARCO pomocne jest w powrocie do zdrowia AIDS i sydnromie chronicznego zmęczenia.

 

PAU D’ARCO stosuje się szeroko w medycynie :

łagodzi bóle, zwiększa ilość erytrocytów we krwi, stosuje się przy infekcjach i alergiach ( również dla dzieci ), reumatyzmie, zapaleniu żołądka, anemii i innych

Specyfikacja: PAU D’ARCO – medycyna indiańska

Opakowanie

100 kapsułek

Producent

NSP

Składniki

Skład jednej kapsułki :

  1. Pau d’arco – 500 mg

Stosowanie

Brać w czasie posiłków po 2 kapsułki 2 razy dziennie
Przy grzybicach czy schorzeniach nowotworowych, w pierwszych dniach infekcji brać do 8-9 kapsułek dziennie

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy