Niuhang jiedu pian

Sklep:  Nat
0 z 5

13,00 

24 w magazynie

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych
Kategorie: , Etykietka:

NIUHUANG JIEDU PIAN NIUHUANG JIEDU PIAN-Niu Huang Jie Du Pian jest powszechnie stosowanym i niedrogim chińskim lekiem opatentowanym. Jego formuła pochodzi od Niu Huang Jie Du Wan, która różni się sposobem prezentacji. Jest to chiński patentowy lek od ponad 800 lat. Jest to stały lek chińskiej rodziny do usuwania ciepła i detoksykacji, zmniejszania obrzęków i łagodzenia bólu oraz kurowania chorób spowodowanych nadmiernym ciepłem wewnętrznym.

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

Główne korzystne składniki Niuhuang Jiedu Pian Niu Huang (Artificial Calculus Bovis) Xiong Huang (Realgar) Shi Gao (gips) Da Huang (korzeń rabarbaru) Huang Qin (korzeń Scutellaria Baicalensis) Jie Geng (Radix Platycodi) Bing Pian (Borneol) Gan Cao (korzeń lukrecji) Główny składnik Niu huang może łagodzić gorączkę i oczyszczać.

Xiong Huang może usuwać wilgotne ciepło, hamować S. pyogenes, ludzką bakterię okrężnicy, grzyby skórne i przeciwnowotworowe.

Shi Gao i Jie Geng mogą leczyć kaszel i astmę, flegmę, ból gardła wywołany gorącem płuc. Da Huang i Huang Qin mogą usuwać wilgotne ciepło, łagodzić zaparcia, pomagać organizmowi w eliminacji szkodliwych toksyn.

Bing Pian i Gan Cao mogą usuwać gorączkę, detoksykować, łagodzić ból i eliminować obrzęki.

Korzyści z Niuhuang Jiedu Pian

kurowanie zapalenia wywołanego infekcją bakteryjną. kurowanie nieświeżego oddechu, pragnienia, zaparć, żółtego moczu spowodowanego akumulacją ciepła w przewodzie pokarmowym. kurowanie suchego gardła, czerwonych oczu, gorącej jamy nosowej, zgniłych kącików ust, krwawienia z nosa, bólu zęba spowodowanego przez toksynę cieplną. kurowanie półpaśca, zapalenia sutka, prostego zapalenia mieszków włosowych, wady, zakażenia w miejscu wstrzyknięcia, ropnego zapalenia ucha środkowego.

Jak korzystać z Niuhuang Jiedu Pian ?

Można go przyjmować doustnie i stosować zewnętrznie. Podczas jego stosowania postępuj zgodnie z instrukcjami leku i kontroluj dawkowanie. Podawanie doustne: 3 sztuki za każdym razem (około 0,8 g), 2-3 razy dziennie. Przebieg kurowania nie powinien przekraczać 3 dni. Powinieneś przestać go przyjmować, gdy zdrowie się poprawi.

Opakowanie: jedna saszetka 24 tabletki.

Zastosowanie zewnętrzne: musisz zmielić na proszek, wymieszać z alkoholem lub innymi lekami i nałożyć na dotknięty obszar, 3-5 tabletek za każdym razem.

 

Jęczmień: wymieszaj z 50% alkoholem i używaj raz rano i wieczorem przez 5-6 dni. Półpasiec: wymieszaj z solą fizjologiczną i używaj 3 do 4 razy dziennie przez 3-6 dni.

Zapalenie sutka: wymieszaj z ziarnami gorzelni i używaj 2 razy dziennie przez 2-3 dni.

Proste zapalenie mieszków włosowych: wymieszaj z miodem i używaj raz rano i wieczorem przez 3-5 dni.

Zaawansowane stosowanie z innymi produktami: wymieszaj z maścią Jing Wan Hong i używaj 1 raz dziennie przez 3 do 5 dni.

Zakażenie w miejscu wstrzyknięcia: wymieszaj z 60% alkoholem i używaj co 2 godziny wlewu alkoholu do dotkniętego obszaru przez 3 dni. Ropne zapalenie ucha środkowego: ucho najpierw myje się nadtlenkiem wodoru, wdmuchuje do ucha i używa 1 raz dziennie przez 6-10 dni. Skutki uboczne Niuhuang Jiedu Pian Niewielka liczba osób przyjmujących pigułkę Niuhuang Jiedu przez długi czas może powodować objawy uzależniające. Po zaprzestaniu przyjmowania leku nastąpi ogólne złe samopoczucie, podniecenie i bezsenność, utrata apetytu i pieczenie górnej części brzucha.

Środki ostrożności dla Niuhuang Jiedu Pian

Kobiety w ciąży, noworodki nie mogą go przyjmować. Osoby z alergiami i niedoborem śledziony i żołądka nie powinny go przyjmować. Osoby z chorobami przewlekłymi, takimi jak wysokie ciśnienie krwi, choroby serca, choroby wątroby, cukrzyca i choroby nerek, muszą przyjmować je pod nadzorem lekarza.

 

Podczas przyjmowania nie należy palić, pić alkoholu ani jeść pikantnych, tłustych potraw. Nie należy go przyjmować z produktami mlecznymi zawierającymi wapń. Nie można go przyjmować z lekami przeciwzapalnymi (takimi jak aspiryna), mogą powodować wrzody dwunastnicy i krwawienie z żołądka. Podczas kurowania, jeśli częstotliwość stolca wzrośnie, konieczne jest zmniejszenie jego dawki. Jeśli używasz innych leków, lepiej skonsultować się z lekarzem przed użyciem.

Nie należy go przyjmować z lekami zawierającymi następujące składniki: hydrat chloralu, morfinę, fenobarbital, tetracykliny, fosforany, siarczany, azotany, izoniazyd, glikozydy nasercowe, alkaloidy, jony metali.VV Niu Huang Jie Du Pian jest powszechnie stosowanym i niedrogim chińskim lekiem patentowym. Jego formuła pochodzi od Niuhuang Jiedu Wan, która różni się sposobem prezentacji. Jest to chiński patentowy lek od ponad 800 lat.

Jest to stały lek chińskiej rodziny do usuwania ciepła i detoksykacji, zmniejszania obrzęków i łagodzenia bólu oraz kurowania chorób spowodowanych nadmiernym ciepłem wewnętrznym.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności.

Użytkownik NAT

Krzysztof

Wysyłka kurierem.
przedpłata, koszt 21 zł

Czas dostawy: Zazwyczaj 1-2 dni. do Max 5 dni roboczych.

Nie wystawiam faktury

Polityka zwrotów

Nie ma możliwości zwrotu, bo nie mogę zweryfikować, czy nie został podrobiony produkt oraz ze względów bezpieczeństwa też dla innych klientów.


Zwrot jest możliwy jedynie jeśli zaszła nasza pomyłka

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie nieopłacone pisząc wiadomość do nas.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Niuhang jiedu pian
Niuhang jiedu pian

13,00 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy