NEURO – PS® – Wsparcie pamięci i funkcji mózgu

Sklep:  Nat
0 z 5

126,00 

0
Dodaj do porównania
Producent

Puritans Pride

Opakowanie

30 kapsułek, 60 kapsułek

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych
SKU: 217|218 Kategoria: Etykietka:
Wsparcie pamięci i funkcji mózgu
Formuła dla wegetarian
KURACJA MIESIĘCZNA !
FOSFATYDYLOSERYNA
Polepsza pamięć, sprawność intelektualną,  psychiczną, zwiększa koncentrację i uwagę, likwiduje symptomy depresji, apatię i  niezadowolenie z życia, przywraca „młodzieńczą” wrażliwość komórek mózgu na  neurotransmitery, odradza wrażliwość receptorów na działania serotoniny i tym  samym spowalnia postępującą degenerację tkanki nerwowej.
Dodaj swoją opinię
FOSFATYDYLOSERYNA
 
    Fosfatydyloseryna należy do grupy fosfolipidów, znajduje się w membranach  komórkowych całego organizmu, a największe jego stężenie jest w komórkach  nerwowych. Jest substratem do syntezy neurotransmiterów – substancji  odpowiadających za przesyłanie impulsów w mózgu. Bierze udział w regulacji rytmu  serca, wydzielaniu hormonów przez nadnercza i usuwaniu przez system  odpornościowy martwych i umierających komórek. Stymulując wydzielanie wielu  neurotransmiterów przyczynia się do ich skoordynowanego działania w całym  obszarze mózgu. Pomaga w odbudowie tkanek i obwodów, przekazujących sygnały w  mózgu, poprawia stan błon komórkowych, komórek nerwowych oraz synaps,  normalizuje biochemię i fizjologię mózgu, stymuluje przemianę glukozy w mózgu,  jest najlepszym środkiem pobudzającym zanikającą pamięć, poprawia jakość życia  osób z chorobą Alzheimera.
 
Fosfotydyloseryna stymuluje syntezę acetylocholiny i opóźnia jej rozkład, tym  samym usprawnia przekazywanie sygnałów nerwowych; obniżenie tej funkcji jest  jedną z przyczyn powstania choroby Alzheimera i demencji starczej. Ponad 50%  ludzi w wieku ponad 60 lat odczuwa upośledzenie funkcji mózgowych, a więc  powinni zadbać o odpowiednią podaż fosfolipidów, które mogą cofnąć zegar  biologiczny starzejącego się mózgu nawet o 12 lat. Stwierdzono, że pogarszająca  się pamięć i zdolność uczenia się, jest bezpośrednio związana ze spadkiem ilości  fosfatydyloseryny w mózgu.
 
 
WSKAZANIA DO STOSOWANIA:  ADHD – zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi, drżenie rąk,  choroba Parkinsona, zapalenie nerwów obwodowych: rwa kulszowa, zapalenie  korzonków, nerwu trójdzielnego, półpasiec, neuralgia międzyżebrowa, nerw  wędrujący, bóle fantomowe; udar mózgu, zaflegmienie z nim związane, porażenie  połowiczne, niewydolność krążenia mózgowego, szumy, dzwonienie w uszach,  wsparcie funkcji kognitywnej mózgu, zaburzenie pamięci krótkotrwałej, obniżona  sprawność pamięci, niezdolność do ucznia się, opóźnienie funkcji motorycznych,  stany lękowe, rozdrażnienie, bezsenność, choroba Alzheimera, demencja starcza,  migrenowy ból głowy. Suplement szczególnie przydatny dla dzieci, studentów, osób  starszych i narażonych na zwiększony wysiłek umysłowy.
 
UWAGA: umieszczony  wewnątrz pakiecik służy utrzymaniu świeżości i jest niejadalny. Dla lepszego  efektu zaleca się stosowanie wraz z Dopa Mucuna lub Gingko Biloba.
 
 
PRZECHOWYWANIE:  przechowywać w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci,  w temperaturze pokojowej. Najlepiej zastosować przed (miesiąc/rok): na spodzie  opakowania.

DAWKOWANIE

DAWKOWANIE: doustnie 1  kapsułka 2 razy dziennie 30 min. przed/lub w trakcie posiłku.

Składniki

NEURO_PS_SKLAD

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności.

Użytkownik NAT

Krzysztof

Wysyłka kurierem.
przedpłata, koszt 21 zł

Czas dostawy: Zazwyczaj 1-2 dni. do Max 5 dni roboczych.

Nie wystawiam faktury

Polityka zwrotów

Nie ma możliwości zwrotu, bo nie mogę zweryfikować, czy nie został podrobiony produkt oraz ze względów bezpieczeństwa też dla innych klientów.


Zwrot jest możliwy jedynie jeśli zaszła nasza pomyłka

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie nieopłacone pisząc wiadomość do nas.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

NEURO – PS® – Wsparcie pamięci i funkcji mózgu
NEURO – PS® – Wsparcie pamięci i funkcji mózgu

126,00 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy