NANOWIR formuła ziołowa Eliminowanie Wirusów

0 z 5

277,09 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto
Kategoria:

Nanoliposomalne preparaty ziołowe.

Kompleksowa i zaawansowana formuła ziołowa polskiego eksperta fitoterapii Jana Oruby.

nanoprzewód

Formuła NANOWIR to innowacyjna kompozycja najlepiej przebadanych ziół i olejków eterycznych do wspomagania eliminacji wirusów z rodzin herpeswirusa, flawiwirusa, enterowirusa i retrowirusa.

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

Liposomalne kompleksy olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych są do 100 razy bardziej skuteczne niż ich nieliposomowe odpowiedniki.

Liposom / fosfolipid, jako nośnik aktywnych związków ziół i olejów, jest najbezpieczniejszą formą dostarczania tych substancji do organizmu i bardziej naturalną niż, na przykład, w postaci nalewek alkoholowych. Olejki eteryczne i zioła w formułach liposomalnych występują tam w znacznie niższym stężeniu niż te podane w klasycznej formule nieliposomalnej, dlatego stosujemy mniejsze dawki, dlatego jest bezpieczniejszy.

CO SPRAWIA, ŻE NASZE PRODUKTY SĄ UNIKALNE

BI biodostępność – nanoliposomy ze względu na bardzo mały rozmiar są natychmiast wchłaniane do jamy ustnej, omijając niekorzystne procesy zachodzące w układzie pokarmowym, które ograniczają ich biodostępność.
SYNERGIA I DYNAMIZM – liposomalne kompleksy olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych są do 100 razy bardziej skuteczne niż ich nieliposomowe odpowiedniki.

REGENERACJA – Liposomy składają się z fosfolipidów, podstawowych elementów budulcowych błony komórkowej. Fosfolipidy promują prawidłowe funkcjonowanie komórek oraz promują oddychanie mitochondrialne i komórkowe.
JAKOŚĆ – najwyższej jakości oleje i ekstrakty roślinne.
TECHNOLOGIA – innowacyjna technologia do produkcji nanoliposomów bez użycia związków uszkadzających ultradźwięki w ziołach.

Zawartość netto: 100 ml

Suplement diety Formuła liposomalna na bazie preparatów roślinnych.

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety osób dorosłych z wybranymi składnikami roślinnymi.

Sposób użycia: 3 razy dziennie przez maksymalnie 1 ml (20 kropli), spożywaj z niewielką ilością wody, co najmniej 15 minut przed posiłkiem. Wstrząśnij butelką przed odmierzeniem.

Przechowywanie: w szczelnie zamkniętym pojemniku, w chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

SKŁADNIKI FORMUŁY:

Wyciąg z ziela pospolitego (Prunella vulgaris).
wyciąg z kłącza tarczycy Bajkał (Scutellaria baicalensis)
Wyciąg z grzybni Cordyceps sinesis
wyciąg z korzenia pasieki (Isatis tinctoria)
Ekstrakt z liści Andrographis paniculata
Wyciąg z korzenia Sophora flavescens
ekstrakt z owoców wiszącej forsycji (Forsythia suspensa)
ekstrakt z ziela bielika (Artemisia annua)
Ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis)
Olejek eukaliptusowy (Eucalyptus globulus)
Olejek arcydzięgielowy (Angelica archangelica)
Olej z kurkumy (Curcuma longa)
Ważna informacja:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia oraz kobiet w ciąży i karmiących.

Preparaty liposomalne ze względu na strukturę cząsteczki i ich skład najlepiej spożywać w ciągu 3 miesięcy od daty produkcji.
Po tym okresie skład preparatu nie ulega pogorszeniu, ale jego biodostępność zaczyna się zmniejszać, co może powodować stopniowe zmniejszanie jego biodostępności.
Zioła liposomalne najlepiej stosować pod nadzorem specjalistów (lekarza, fitoterapeuty lub dietetyka).
Konieczne jest:

prawidłowo przeprowadzona dieta,
zdrowy tryb życia,
prawidłowo przeprowadzona detoksykacja organizmu.

Wirusy – naturalne leczenie

Przewlekłe infekcje wirusowe występują również u zdrowych osób. Te drobnoustroje są utrzymywane pod kontrolą u zdrowych ludzi i zwykle nie powodują żadnych problemów zdrowotnych. Jednak w przewlekłej boreliozie mogą stać się aktywne z powodu supresji immunologicznej i mogą prowadzić do ciągłego zmęczenia, bólu ciała i wielu innych objawów boreliozy (boreliozy). Jeśli dana osoba nie wyzdrowieje (pomimo kurowania), to po 6 do 9 miesiącach kurowania powinieneś przetestować na obecność wirusów. Znanymi wirusami wywołującymi przewlekłą chorobę są ludzki wirus opryszczki 6 (HHV-6), wirus Epsteina Barra (EBV), wirus cytomegalii (CMV) i parwowirus B19. Niektóre badania pokazują, że infekcje enterowirusem mogą również powodować problemy. Oprócz nich są prawdopodobnie inne wirusy, które powodują problemy zdrowotne w boreliozie.

Jak testować wirusy

Poniższe informacje pochodzą z kliniki Marty Rossy w USA

Istnieją dwa sposoby testowania pod kątem WIK. Jednym z nich jest pomiar poziomu przeciwciał IGG. Są dostępne dla HHV-6, EBV, CMV i parwowirusów. Przeciwciała IGG rozwijają się i pozostają w organizmie po ostrej fazie infekcji. Przeciwciała IGG są pamięcią układu odpornościowego, więc zawsze tak robię

 

Cechy dodatkowe:

bez cukru, chronić przed światłem, przechowywać w lodówce, bez GMO, bez jodu, bez kazeiny, bez konserwantów, bez laktozy, bezalkoholowy, bezglutenowy, wegański, wegetariański

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy