MENTAT – na układ nerwowy

Sklep:  Nat
0 z 5

60,00 

98 w magazynie

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych

Mentat – „ludzki komputer”, ucieleśnienie logiki i rozumu

OD 2 ROKU ŻYCIA !!! Ucieleśnienie logiki i rozumu. Wzmacnia i regeneruje cały układ nerwowy, aktywizuje umysł. Ma pozytywny wpływ na układ nerwowy i problemy z mózgiem.

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

Preparat zbiorowy, ajurwedyjski, skład oparty na najnowszych badaniach i nowoczesnej technologii produkcji. Wytwarzany z soków, proszków i ekstraktów roślinnych w postaci tabletek powlekanych. Badania laboratoryjne potwierdzają, że wyciąg z B. monnieri działa przeciwpadaczkowo, poprawia pamięć i aktywność intelektualną, pomaga pacjentom odstawić leki psychotropowe, przywraca uszkodzoną pamięć, obniża poziom beta-amyloidu u osób z chorobą Alzheimera, poprawiając tym samym ich kondycję. Zioło zwiększa produkcję ctokin Th1 i Th2, zwiększając odporność organizmu, wpływa pozytywnie na układ limbiczny – nadrzędny układ kontrolujący apetyt, spożycie wody i soli mineralnych, reakcje obronne, czynności seksualne i matczyne, reguluje bezsenność i sen , uczestniczy w mechanizmach uczenia się i zapamiętywania oraz zwiększa IQ u dzieci. Nasiona M. pruriens zawierają organiczny związek L-DOPA, który jest neuroprzekaźnikiem – łaciną. Levodopum – naturalny aminokwas, który jest prekursorem dopaminy, zwiększa stężenie tego neuroprzekaźnika w mózgu i jest jednym z najskuteczniejszych leków stosowanych w chorobie Parkinona.

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLGICZNE: wzmacnia i regeneruje cały układ nerwowy, działa neuroprotekcyjnie, aktywizuje umysł. Wpływa głównie na układ limbiczny (hipokamp), usprawnia procesy zapamiętywania, kojarzenia i odtwarzania informacji, wyostrza pamięć, zwiększa koncentrację i zdolność przyswajania wiedzy, pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji psychicznej w normalnym stanie iw szczególnych warunkach. Jest skuteczny dla dzieci, ponieważ pomaga im wytrzymać stan wyciszenia i wzmożonej uwagi, łagodzi zachowania dzieci upartych i nerwowych, czyni je bardziej podporządkowanymi i chętnymi do współpracy. Specyfika zmniejsza nerwowość i niepokój, poprawia wymowę, łagodzi złość, wybuchy agresji, wrogości i zachowań nadpobudliwych, zapewnia szybsze ustąpienie moczenia nocnego, łagodzi napady padaczki i wspomaga dzieci upośledzone. Mentat® pomaga stawić czoła stresom dorastania i skierować energię psychiczną na konstruktywne, wartościowe działania, chroni przed izolacją środowiska, daje pewność siebie oraz lepsze samopoczucie i nastawienie do życia.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA:

układ nerwowy: stan wyczerpania psychofizycznego, bezsenność, nerwica, neurastenia, ciężki stan depresyjny, zahamowanie rozwoju u dzieci, pobudzenie psychomotoryczne, zachowania antyspołeczne, nagłe wybuchy złości, trudności w koncentracji, zaburzenia mowy, moczenie nocne, choroba Parkinsona , padaczka; problemy mózgowe: niewydolność krążenia mózgowego, śmierć neuronów w obszarach hipokampu z powodu niedokrwienia mózgu, dzwonienie, szum w uszach, wstrząs mózgu, udar, porażenie, porażenie częściowe, uporczywa migrena, bóle głowy u dzieci, choroba Alzheimera, otępienie starcze, zaburzenia pamięci, obniżona koncentracja i sprawność intelektualna; intensywna praca umysłowa, drgawki, epilepsja, pocenie się, zaburzenia czucia.

Preparat jest szczególnie przydatny dla osób przeciążonych psychicznie: studentów, pracowników biurowych, osób starszych.

PRZECIWWSKAZANIA: indywidualna nietolerancja składników preparatu, nie stosujemy u dzieci poniżej 2 roku życia, kobiet w ciąży i matek karmiących.

UWAGA: magnez, witamina C oraz tryptofan z grupy B to podstawowe substancje odpowiedzialne za układ nerwowy i sen. Uzupełnienie diety w te substancje zwiększa efekt terapeutyczny: 5-HTP, Cal-Mag Formula, Neuro PS, Vit-Min 75+.

DAWKOWANIE: doustnie: dzieci 2-5 lat 1 tabletka 1 raz, 5-14 lat 1 tabletka 2 razy, dorośli 2 tabletki 2 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem, popijając szklanką ciepłej wody. Podstawowy zabieg składający się z 2 opakowań, w celu uzyskania trwałego efektu terapeutycznego stosujemy specyfik przez 12 tygodni – 6 opakowań. Preparat jest absolutnie nietoksyczny, może być używany przez długi czas, nie wchodzi w interakcje z lekami.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Termin ważności to 3 lata od daty (miesiąc / rok) na opakowaniu.

OPAKOWANIE: 60 tabletek powlekanych w plastikowej butelce.

PRODUCENT: Himalaya Drug Company

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności.

Użytkownik NAT

Krzysztof

Wysyłka kurierem.
przedpłata, koszt 21 zł

Czas dostawy: Zazwyczaj 1-2 dni. do Max 5 dni roboczych.

Nie wystawiam faktury

Polityka zwrotów

Nie ma możliwości zwrotu, bo nie mogę zweryfikować, czy nie został podrobiony produkt oraz ze względów bezpieczeństwa też dla innych klientów.


Zwrot jest możliwy jedynie jeśli zaszła nasza pomyłka

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie nieopłacone pisząc wiadomość do nas.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

MENTAT – na układ nerwowy
MENTAT – na układ nerwowy

60,00 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy