Magnical-D – Wapń, magnez, Witamina D3 i K2

0 z 5
0
Dodaj do porównania

Najbardziej przyswajalna forma wapnia. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, aby zapewnić, że nasz wapń jest wykorzystywany przez organizm

SKU: 10353 Kategoria:

Magnical-D

 

Wspiera kości i mięśnie poprzez synergiczną mieszankę wapnia, magnezu i witaminy D.

 

Magnical-D wspomaga zdrowe kości i mięśnie poprzez wysoce biodostępne formy wapnia, w tym cytrynian wapnia i jabłczan wapnia.

 

Łączy niezbędne witaminy i minerały, które muszą być obecne w celu zapewnienia maksymalnej absorpcji wapnia w organizmie, w tym magnezu, witaminy D3 i witaminy K2.


Ważna informacja


Magnez jest niezbędnym minerałem, który wraz z wapniem jest ważnym składnikiem silnych, zdrowych kości, ponieważ pomaga regulować transport wapnia i mineralizacji kości.
Witamina D zwiększa wchłanianie wapnia, dzięki czemu organizm otrzymuje maksymalne korzyści, podczas gdy witamina K pomaga zapewnić gromadzenie się wapnia w kościach, a nie tkankach miękkich, a także podtrzymuje pracę nerek i układu krążenia.

Liczne badania wykazały, że odpowiednie poziomy wapnia i witaminy D utrzymywane przez całe życie w ramach dobrze zbilansowanej diety mogą zmniejszyć ryzyko osteoporozy.


Witamina C zapewnia korzystne działanie wspomagające naczynia krwionośne i mięśnie, a także utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz poprawa gęstości kości.
Magnetyna-D może być stosowana wraz z preparatem Optimals w celu rozwiązania powszechnych niedoborów witamin i minerałów, przy jednoczesnym wspieraniu ciała w naturalnym, zrównoważonym stanie.

 

O producencie:

Nutrifii dostarcza optymalnej dawki zarówno niezbędnych witamin, jak i odpowiadających im koenzymów, zamiast zalecanej dziennej ilości (RDA), co jest minimalne w celu uniknięcia choroby. Aby zapobiec chorobie i chronić komórki przed mutacją genu wywołaną przez niedożywienie.

“Aż jedna trzecia mutacji w genie powoduje powstanie odpowiedniego enzymu o zwiększonej stałej Michaelis (zmniejszenie powinowactwa wiązania) dla koenzymu, co powoduje niższą szybkość reakcji. Około 50 ludzkich chorób genetycznych spowodowanych wadliwymi enzymami może być Usunięte lub polepszone przez podawanie dużych dawek składnika witaminowego odpowiadającego mu koenzymu “.

Dzięki dostarczaniu koenzymów i niezbędnych składników niezbędnych do maksymalnego wykorzystania, produkty Nutrifii są w czołówce zapobiegania i korygowania chorób. Najbardziej kompleksowe i biodostępne formy witamin, minerałów i przeciwutleniaczy dostępnych na rynku można znaleźć w Nutrifii.

Każdy produkt jest starannie sformułowany, aby obejmować odpowiednie proporcje i dzienne ilości obu witamin oraz wymagane kofaktory obowiązkowe do stosowania w organizmie. Na przykład, aby w pełni wykorzystać wapń, magnez musi być obecny w ciele. Magnical-D zawiera najbardziej użyteczne formy wapnia i magnezu oraz witaminy D i K w celu zapewnienia maksymalnej absorpcji. Każda formuła Nutrifii jest również wytwarzana z myślą o największych korzyściach żywieniowych.

Specyfikacja: Magnical-D – Wapń, magnez, Witamina D3 i K2

OPAKOWANIE

112 kapsułek

PRODUCENT

Nutrifii

DAWKOWANIE

Każdego dnia weź 4 kapsułki, najlepiej z posiłkami

Skład

Magnical-D skład· Wapń (jak: cytrynian wapnia i wapń)

 

· Witamina D3 (jak: Cholecalciferol)

 

· Witamina K2 (jak: Menaquinone MK-7)

 

· Magnez (jak: Chelat Magnezu Aminowego, Magnezu Glikonian i Taurynian Magnezu)

 

· Trace Mineral Complex

 

· Acerola Cherry Fruit

 

Wyciąg z grzybów z Shiitake

 

· Grzyb Reishi

 

· Olej ryżowy

 

· Krzemionka

 

· Żelatyna

Filmy

Omówienie produktu w języku angielskim. Napisy możemy przetłumaczyć na Polski

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy