KORZEŃ LUKRECJI

0 z 5
0
Dodaj do porównania

Lukrecja ma słaby efekt podobny do estrogenu, więc nie warto jej brać w czasie ciąży. Zasadniczo pozytywne właściwości preparatu są bardziej skuteczne, gdy leczenie nie trwa dłużej niż 2-3 tygodnie. Używanie lukrecji przez długi czas i w większych dawkach wymaga nadzoru lekarskiego.

88,00 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto
Kategoria:

KORZENIE LIKWORYNY (korzeń lukrecji)

 

50 kapsułek

Skład 1 kapsułki: koncentrat korzenia lukrecji (Glicyrrhiza glabra) -410 mg

Zastosowanie: 1 kapsułka dwa razy dziennie podczas posiłku.

 

Korzeń lukrecji ma właściwości przeciwzapalne, działa podobnie do kortykosteroidów, wspomaga normalne funkcjonowanie błon śluzowych przewodu pokarmowego, oskrzeli, zwiększa produkcję śluzu ochronnego, osłabia skurcze mięśni gładkich oskrzeli, ścian jelit i przewodów żółciowych.

Ma korzystny wpływ na układ hormonalny, ma silne właściwości detoksykacyjne. Leczy dolegliwości żołądkowe (wrzody żołądka i dwunastnicy), wzmacnia czynności trawienne i metaboliczne, wspomaga wchłanianie składników odżywczych i działa hematopoetycznie. Ma działanie przeciwzapalne …

Pierwsza wzmianka o Lukrecji (Glycyrrhiza glabra) pojawiła się 5000 lat temu w chińskiej książce Pen Tsao Ching. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych roślin w Chinach.

Przyrodnicy zalecają lukrecję jako naturalny produkt, który ma właściwości ochronne i pozytywnie wpływa na przewód pokarmowy.

Odwar, ekstrakt, ekstrakt lub proszek z korzeni lukrecji jest zalecany jako środek wykrztuśny w powrocie do zdrowia chorób płuc, którym towarzyszy kaszel; jako środek przeciwzapalny i przeciwskurczowy w nadczynnościowym zapaleniu żołądka, wrzodach żołądka i dwunastnicy.

Aktywne składniki zawarte w biologicznie aktywnym dodatku do korzenia lukrecji pomagają odżywić błonę śluzową przewodu pokarmowego, pobudzają wydzielanie śluzu i mają lekki efekt relaksujący. Zmniejszają gęstość i zwiększają płynność śluzu w płucach i oskrzelach.

Badania naukowe i przeciwwskazania

Badania naukowe wykazały, że korzeń lukrecji zawiera korzystne silne glikozydy, flawonoidy, saponiny i sigosteryny.

Najbardziej znanym jest glikozyd o nazwie glycyrrhizin, który ma właściwości kortykosteroidowe, z którymi wiąże się przeciwzapalne działanie lukrecji. Fitoterapeuci chętnie polecają go na bóle reumatyczne stawów.

Niestety, mając wiele zalet, roślina ta ma jedną właściwość, która jest bardzo poważnym przeciwwskazaniem dla niektórych pacjentów, a mianowicie podnosi ciśnienie krwi. Ponadto klinicyści powinni pamiętać, że działając jako kortykosteroid, usuwa potas z organizmu, dzięki czemu można rozpocząć przyjmowanie lukrecji dopiero po konsultacji z lekarzem, szczególnie u osób stosujących leki moczopędne.

Lukrecja ma słaby efekt podobny do estrogenu (np. Hamuje skurcze / zapobiega poronieniom), więc nie powinna być przyjmowana przez kobiety w ciąży bez konsultacji z lekarzem. Podsumowując, pozytywne cechy preparatu są najskuteczniejsze, gdy leczenie trwa nie dłużej niż 2-3 tygodnie. Stosowanie lukrecji przez długi czas iw większych dawkach wymaga nadzoru lekarskiego.

ATS to stara i tradycyjna metoda koncentracji ekstraktów roślinnych i wzmacniania ich działania. Korzeń lukrecji skoncentrowany na ATS zawiera w jednej kapsułce cztery razy więcej substancji aktywnych niż zwykły korzeń lukrecji.

Materiał producenta, Wikipedia

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy