GOLDENSEAL 100kaps.GORZKNIK KANADYJSKI

Sklep:  Potantila
0 z 5
0
Dodaj do porównania

Gorzknik kanadyjski pochodzi ze wschodnich rejonów Ameryki Północnej. Korzenie i kłącze od dawna wykorzystywane byłe przez Indian. Czirokezi rozgniatali korzenie z tluszczem niedżwiedzim na maść oraz robili wywary na stany zapalne oczu i problemy trawienne.

70,00 

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych
Kategoria:

GORZKNIK KANADYJSKI

 

 

GOLDENSEAL ROOT

100 kaps .po 470mg

Gorzknik kanadyjski pochodzi ze wschodnich rejonów Ameryki Północnej. Korzenie i kłącze od dawna wykorzystywane byłe przez Indian. Czirokezi rozgniatali korzenie z tluszczem niedżwiedzim na maść oraz robili wywary na stany zapalne oczu i problemy trawienne. Po wiekach eksploatacji dzikie populacje gorzknika zmalały i są zagrożone wyginięciem. W związku na rzadkość występowania i trudność uprawy, korzenie i ktałącza rosliny uzyskują wysokie ceny i podlegają, rygorystycznej kontroli administracyjnej.

SKŁAD : Hydrastis canadensis 470mg.

DAWKOWANIE: dzieciom od 4 lat 1 kapsulkę, dorosłym 2 kapsułki 2 razy dziennie, 30 min. przed lub w trakcie posilku. Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

WLASCIWOSCI FARMAKOLOGICZNE: gorzkie, antybiotyczne, aseptyczne, bakterio-, amebo-, wirusobójcze, przeciwpasożytnicze, zolciopędne, ograniczające stany zapałne zioło. Dzięki hydrastynie wyciągi z rosliny hamują. krwawienia z narządów rodnych, pobudzają skurcze macicy, usprawniają trawienie, dzialają leczniczo na wszystkie błony śluzowe. Jest to jeden z najlepszych naturalnych antybiotykow, likwiduje kolonie grzybów i patologiczną florę bakteryjną.. Ponieważ niszczy patogeny na rowni z pozyteczna floraą i fauną jelitową zaleca się stosowanie probiotyków.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: przerost patologicznej flory: Candida albicans, Staphylococcus, Escherichia coli, Klebsie’da, Clostridium, Enterococcus, Helicobacter pylori, ameboza – choroba inwazyjna przewodu pokarmowego wywoływana przez pierwotniaka z rodziny Entamoebidae – Entamoeba histolytica, biegunka na tle bakteryjnym lub pasożytniczym, zaburzenie trawienia, wrzody zołądka i dwunastnicy, zapalenie okrążnicy, hemoroidy, zapalenie gornych dróg oddechowych, kaszel, nieżyt, zapalenie zatok, katar, zapalenie migdałków, angina ropna, zapalenie płuc, zapalenie opłucnej, zapalenie spojówek, ucha srodkowego, nadmierna boleśna miesiączka, krwotoki poporodowe, nadżerka szyjki macicy, infekcja ukladu rozrodczego,łuszczyca, egzema, czyraki, trdizik dziecięcy, rozowaty, sterydowy, wypryski, świerzb, grzybica skóry.

PRZECIWWSKAZANIA: ciąża, okres laktacji, bardzo wysokie nadciśnienie tętnicze.

PRZECHOWYWANIE: przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, temperaturze pokojowej.

OPAKOWANIE: 100 kapsułek w plastykowej butelce.

Sprzedawca, koszt i czas dostawy

[button link=”https://tabelazdrowia.pl/potan/” type=”big” color=”orange” newwindow=”yes”] Informacje o sprzedawcy oraz koszcie i czasie dostawy[/button]

[button link=”https://tabelazdrowia.pl/?_sft_sprzedawca=oksana-h&_sfm__price=0+28000″ type=”big” color=”teal” newwindow=”yes”] Wszystkie produkty sprzedającego[/button]

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności

Polityka zwrotów

Zwroty są możliwe gdy produkt nie został naruszony

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie gdy złożymy zamówienie między 14:00 a 7:00 kolejnego dnia. Gdy zamówienie będzie w innych godzinach zamówienie może nie zostać anulowane z powodu wysyłki w międzyczasie. Po nieodebraniu paczki naliczane są koszty wysyłki i zwrotu towaru  

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy