CHUAN LIAN ZI – likwidator pasożytów

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania

Chuan Lian zi.

JEDYNY niszczyciel pasożytów od 1 roku życia!!!

Najlepszy naturalny preparat medycyny chińskiej w formie granulatu do zwalczania pasożytów.

Miodla rośnie dziko w środkowych Chinach, w Indiach, Wietnamie i Himalajach. Roślina od dawnych czasów wykorzystywana jest w Ajurwedzie do profilaktyki i kurowania całego rzędu chorób przewlekłych i ostrych stanów zapalnych. Jest to jedna z najważniejszych odtrutek medycyny hinduskiej i silny środek przeciwgorączkowy cieszy się wielką popularnością w Azji, zwłaszcza w Indiach i Birmie ze względu na powszechność występowania problemu zakażeń i rozmaitymi pasożytami. Obecnie stwierdzono, że zawiera składniki o działaniu przeciwmalarycznym.

75,00 95,00 

Wyczyść
Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych
SKU: 10158 Kategoria: Etykietka:

Zobacz pełny opis Chuan Lian zi

 

Fragment z Bensky: Chinse Herbal Medicine Materia Medica, wyd

 • Pogłębia qi wątroby, uwalnia ograniczenia, zatrzymuje ból i odprowadza ciepło od dołu: w przypadku różnych objawów związanych z uciskiem wątroby, w tym bólu w klatce piersiowej i żebrach, wzdęcia i bólu spowodowanego dysharmonią wątroby / żołądka oraz zaburzeniami wybrzuszenia. Jest najbardziej przydatny przy problemach z upałem, ale ponieważ jest bardzo skuteczny, można go również stosować w zimnych warunkach z odpowiednią kombinacją ziół.
 • Zabija pasożyty i zatrzymuje ból: dla obleńców i tasiemców. Chociaż zioło to nie jest szczególnie skuteczne w usuwaniu pasożytów, jest w stanie złagodzić ból i dlatego jest stosowane w bólach brzucha związanych z nagromadzeniem pasożytów. Stosowany również miejscowo w postaci proszku na dermatozę skóry głowy.

Oczyszczanie organizmu z pasożytów i innych związków szkodliwych

Specyfikacja: CHUAN LIAN ZI – likwidator pasożytów

Opakowanie

100g ziołowego proszku w plastikowej puszce, 100g ziołowego proszku – mniej gorzkie

Składniki

SKŁAD: Extractum 5:1 Fructus Meliae Toosendan – wysuszone owoce miodly obrane ze skórki, a następnie ekstrahowane w winie ryżowym.
 
SKŁAD CHEMICZNY: alkaloidy (m.in. specyficzny alkaloid margozyna), garbniki, flawonoidy, kwasy fenolowe i luszczowe, kwas izowalerianowy, duża zawartość miedzi i oleju, a w nim gorzka substancja glikozyd magrospikryna – silny, naturalny antybiotyk, karotenoidy oraz specyficzna substancja azadirachtyna i inne.
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

DAWKOWANIE

DAWKOWANIE: Dzieciom od 1 roku życia i dorosłym odmierzyć za pomocą dozownika (płaskiej łyżeczki) 5g proszku i rozmieszać w 100ml ciepłej, przegotowanej wody. Roztwór stosujemy doustnie 2 razy dziennie, rano tuż po obudzeniu i bezpośrednio przed snem. Podstawowa kuracja 1-2 opakowania. Równoległe dostarczanie organizmowi większych dawek naturalnej witaminy C: Alpha Sorb-C – 500, C-500, Super C-1000 complex, przyspieszy proces terapeutyczny.
 
PRZECHOWYWANIE: w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci w temperaturze pokojowej. Najlepiej zastosować przed datą (miesiąc/rok) podanej na opakowaniu.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności.

Użytkownik NAT

Krzysztof

Wysyłka kurierem.
przedpłata, koszt 21 zł

Czas dostawy: Zazwyczaj 1-2 dni. do Max 5 dni roboczych.

Nie wystawiam faktury

Polityka zwrotów

Nie ma możliwości zwrotu, bo nie mogę zweryfikować, czy nie został podrobiony produkt oraz ze względów bezpieczeństwa też dla innych klientów.


Zwrot jest możliwy jedynie jeśli zaszła nasza pomyłka

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie nieopłacone pisząc wiadomość do nas.

Pytania ogólne

1 Zapytania

 1. 04/02/2021

  Chuan lian zi ,jest foto różnych producentów czy macie ten z nr 034 , proszę o odpowiedź 602191177

  Polecamy też produkt ASEA z Molekułami SR. Bez tym molekuł organizm nie funkcjonuje prawidłowo. Ich produkcja spada po 12 roku życia o 1% rocznie. Funkcją ich jest komunikacja międzykomórkowa. Bez nich organizm nie wie co ma zrobić z danym składnikiem odżywczym, który dotarł do komórek a tym samym mamy coraz wiecej problemów zdrowotnych z czasem. 

  Asea to jedyne źródło tych molekuł poza organizmem. Organizm produkuje taką molekułę i żyje ona ok. 1 mikrosekundy.  W Butelce ASEA są Molekuły SR ponad roku czasu. Jest to jedno z większych odkryć medycznych. Więcej na www.tabelazdrowia.pl/asea

  Drugim źródłem  Molekuł SR jest Żel RENU28 od ASEA. Dzięki nim odmładzamy naszą skórę wizualnie. Zmarszczek jest coraz mniej. Produkt skuteczny też na łysienie. Zamówienie na https://tabelazdrowia.pl/produkt/renu-28-rewitalizujacy-zel-redox/

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
 • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy