BRESOL – Preparat alergiczny bronchit, katar, zapalenie zatok i astmę

Sklep:  Morgan
0 z 5
1
Dodaj do porównania
BRESOL
 
Preparat alergiczny bronchit, katar, zapalenie zatok i astmę. Preparat zbiorowy, ajurwedyjski, skład opracowany w oparciu o najnowsze  badania i nowoczesną technologię produkcji. Wytworzony z soków, proszków i  ekstraktów z roślin w formie tabletek niepowlekanych.

32,00 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto
SKU: 10026 Kategoria:
Preparat zbiorowy, ajurwedyjski, skład opracowany w oparciu o najnowsze  badania i nowoczesną technologię produkcji. Wytworzony z soków, proszków i  ekstraktów z roślin w formie tabletek niepowlekanych.
 
WŁAŚCIWOŚCI  FARMAKOLOGICZNE: ściągające, rozkurczowe, przeciwgorączkowe,  antyseptyczne, przeciwzapalne, antybiotyczne, zwalczające infekcje bakteryjne  oraz wzmacniające układ immunologiczny. Alkaloid wazycyna z A. vasica pobudza  cały układ oddechowy, zwłaszcza oskrzela, krążenie w przewodach nosowych,  rozszerza oskrzela i osk-rzeliki, naczynia oskrzelowe, nawilża suche tkanki,  pobudza wydzielanie płynów, łagodzi skurcze oskrzeli. Substancję z C. tamala i  C. zeylanacium wykazują silne właściwości bakterio- i grzybobójcze, aktywne  wobec: wirusa grypy typu A i B, wirusa RSV (przyczyny infekcji dróg oddechowych)  oraz Streptococcus Pneumoniae, Pyogenes, Staphylococcus aureus i innych  infekcji. Preparat wzmacnia i obkurcza naczynia krwionośne w przewodach  nosowych, udrażnia przegrody nosowe, rozrzedza gęstą wydzielinę, ułatwia jej  usunięcie, udrażnia nos i zatoki, łagodzi ból głowy. Bresol® wzmacnia i pobudza  pracę całego układu moczowego, co bardzo istotne gdyż nadmiar wody w organizmie  często manifestuje się przewlekłym katarem, zaleganiem flegmy w układzie  oddechowym i objawami astmatycznymi.
 
 
WSKAZANIA DO STOSOWANIA:  ostre i przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa, katara, utrata powonienia,  zapalenie zatok przynosowych, związany z nim ból głowy, ropne wysięki z nosa,  alergiczny, sezonowy, przewlekły nieżyt nosa, krwawienie; okres wiosenny podczas  wzmożonego występowania pyłków i alergenów w powietrzu; pulmonologia: astma,  gruźlica, ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli, płuc, ból w klatce piersiowej,  kaszel suchy, mokry, z obfitą flegmą, astmatyczny – duszący, przewlekłe  zaflegmienie, ciągłe odchrząkiwanie, akumulacja płynów w klatce piersiowej,  zalegająca, ciężka do wydalenia flegma, alergiczny bronchit; choroby, którym  towarzyszy gorączka: przeziębienie, grypa, powracająca gorączka; wtórne  wskazania: niewydolność nerek, nie trzymanie moczu, nocne moczenie się u  dzieci.
 
PRZECIWWSKAZANIA:  indywidualna nietolerancja na komponenty preparatu, nie stosujemy u kobiet w  ciąży, karmiących matek i u dzieci poniżej 5 roku życia.
 
PRZECHOWYWANIE:  przechowywać w suchym, ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Termin ważności  3 lata od daty (miesiąc/rok) na opakowaniu.

Specyfikacja: BRESOL – Preparat alergiczny bronchit, katar, zapalenie zatok i astmę

OPAKOWANIE

60 nie powlekanych tabletek w plastykowej butelce.

Producent

Himalaya Drug Company

DAWKOWANIE

Doustnie:  dzieciom 5-14 lat 1 tabletka, dorosłym 2 tabletki 2 razy dziennie 30 min. przed  posiłkiem, popijając szklanką ciepłej wody. Podstawowa kuracja 1 miesiąc -2-4  opakowania. Preparat absolutnie nietoksyczny, nadaje się do stosowania przez  dłuższy czas, nie wchodzi w interakcje z lekami. Stosowanie sprayu Bee Gun Nose  lub Haikui Bisunnig Penji przyspieszy kuracje kataru i zatok.

Składniki

BRESOL skład

Zapisz

Zapisz

Sprzedawca, koszt i czas dostawy

[button link=”https://tabelazdrowia.pl/piotr-morgan0/” type=”big” color=”orange” newwindow=”yes”] Informacje o sprzedawcy oraz koszcie i czasie dostawy[/button]

[button link=”https://tabelazdrowia.pl/?_sfm__price=0+28000&_sft_sprzedawca=piotr-morgan&orderby=date” type=”big” color=”teal” newwindow=”yes”] Wszystkie produkty sprzedającego[/button]

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy