Activize – więcej tlenu i energii. Zacznij żyć

Opakowanie

Activize – 175 g, 3 x Activize+ Proshape Amino

Producent

PM International

Kategoria: Etykietka:

Jeśli chcesz mieć max 30% taniej produkty proszę pisać na czacie lub zostawić kontakt

Dostarcza dokładnie tych substancji czynnych, których organizm potrzebuje do wytworzenia energii. Activize Oxyplus otwiera nawet najmniejsze naczynka włosowate w celu jak najszybszego dostarczenia substancji odżywczych oraz tlenu do miejsca ich działania, przyczyniając się w ten sposób do podwyższenia produkcji energii. Ze względu na te właściwości oraz zawartość witamin B2, B12 i kwasu foliowego sprzyja obniżaniu poziomu homocysteiny, co wedle najnowszych badań ma duży wpływ na przeciwdziałanie zmianom miażdżycowym oraz chorobom wieńcowym.

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

 

Energia i łatwiejsza pobudka każdego ranka…

 

 • Stres i pośpiech to dla Ciebie codzienność?
 • Czujesz się wiecznie zmęczony?
 • Często boli Cię głowa?
 • Ciężko Ci wstać z łóżka?
 • Prowadzisz siedzący tryb życia?
 • Mało przebywasz na świeżym powietrzu.
 • Masz kłopoty z krążeniem i sercem.

Te i inne problemy ma zdecydowana większość ludzi. Dlaczego niektórzy z nich znoszą to znacznie lepiej niż inni?

Jeśli pasuje do Ciebie kilka punktów powyższej listy, przetestuj FitLine Activize OXYPLUS i dowiedz się, o ile lepsze będzie Twoje samopoczucie już po kilku dniach regularnego picia tego napoju.

Najważniejsze korzyści

Pomaga przeciwdziałać stresowi

Stres, pośpiech, picie kawy, palenie papierosów, przeciążenie organizmu, wyczerpująca praca, brak tlenu, brak ruchu – wszystko to prowadzi do niszczenia składników odżywczych odpowiadających za nasz metabolizm, wytwarzanie energii, sprawność i samopoczucie.

Activize dostarcza do organizmu te składniki, których najszybciej zaczyna brakować, które stosunkowo trudno pozyskać ze zwykłym pożywieniem, i których organizm NIE magazynuje, nie można “najeść się” ich na zapas, tak jak nie można na zapas “naoddychać” się świeżym powietrzem.

Łatwiejsza pobudka każdego ranka

Przypływ energii, dotlenienie, rześkość, przyjemne mrowienie w ciele, wypieki na twarzy – jak po półgodzinnym joggingu w lesie o poranku. Czuje się to już kilka minut po wypiciu, i stan ten utrzymuje się nawet przez kilkanaście godzin.

Większa wydajność fizyczna i psychiczna

Activize® OXYPLUS zawiera kompleks witamin B, witaminę C, a więc wszystkie witaminy rozpuszczalne w wodzie. Witaminy te odpowiadają za zdolność do koncentracji, wspomagają metabolizm, spalanie tłuszczów i węglowodanów. Co więcej, witaminy B są potrzebne dla prawidłowego działania układu nerwowego.

Activize® OXYPLUS sprawia, że WIĘCEJ TLENU jest doprowadzane do poziomu komórkowego, przez co przyczynia się do większej wydolności komórek.

Niezależnie od rodzaju obciążeń psychicznych i fizycznych, Twoja wydolność będzie odczuwalnie lepsza. Zauważysz to zarówno w czasie aktywności fizycznej jak w codziennym życiu i pracy.

Naukowo udowodniono, że w wyniki picia Activize OXYPLUS absorpcja tlenu poprawia się średnio o około 10%. W grupie badanych sportowców i amatorów, gdzie mierzono prędkość jazdy na rowerze treningowym wzrosła ona o ok. 28% u osób pijących Activize OXYPLUS.Lepsze wyniki w sporcie

Więcej energii

Dzięki innowacyjnej kombinacji substancji aktywnych w Activize® OXYPLUS, ciało ma nie tylko więcej tlenu, ale też innych składników ważnych dla wytwarzania energii.

Komfort stosowania – smaczny napój zamiast tabletek

Preparat jest w formie proszku przeznaczonego do rozpuszczenia w wodzie. W efekcie otrzymujemy smaczny napój o naturalnym owocowym smaku, który wypijesz z przyjemnością. To znacznie lepsze niż tabletki!

Do tej pory miałam problem z poranną pobudką. Byłam wiecznie niewyspana. Activize zapewnia mi energię na normalne funkcjonowanie i stuprocentowe wykorzystanie dnia od wczesnego rana do późnego wieczora. Z Activize jestem w stanie pół dnia zarządzać firmą, pozostałe pół – zajmować się domem i dwójką małych dzieci a w weekendy starcza mi jeszcze sił na wymarzone studia. Polecam każdemu, kto żyje aktywnie i chce cieszyć się pełnią życia!

M. Rudzińska z Gdyni,
właścicielka agencji reklamowej

Dlaczego Activize działa tak wszechstronnie?

FitLine Activize OXYPLUS został w całości opatentowany jako unikalna w skali światowej mieszanka znanych wcześniej składników.

Właśnie to połączenie składników sprawia, że preparat ten działa tak kompleksowo. Po raz pierwszy połączono guaranę z niacyną, co powoduje lepsze ukrwienie i tym samym lepsze doprowadzenie wszystkich składników praktycznie do wszystkich komórek organizmu. Dodatek alg brunatnych. powoduje lepszą absorpcję tlenu (średnio ok. 10% więcej tlenu we krwi).

Skład produktu

 • Glukoza
 • Ekstrakt z Guarany
 • Kwas cytrynowy
 • Niacyna
 • Witamina B6
 • Witamina B2
 • Witamina B1
 • Kwas foliowy
 • Kwas pantotenowy
 • Biotyna
 • Ekstrakt z buraków
 • Witamina B12
 • Ekstrakt z alg morskich
Składniki Zawartość w dziennej porcji % RDA
Kofeina z guarany 30 mg 150%
Witamina C 90 mg 300%
Niacyna (witamina B3) 54 mg 150%
Kwas pantotenowy 9 mg 150%
Witamina B6 3 mg 150%
Witamina B2 2,4 mg 150%
Witamina B1 2,1 mg 150%
Kwas foliowy 300 µg 150%
Biotyna 225 µg 150%
Witamina B12 1,5 µg 150%

Wielkość opakowania

Opakowanie zawiera 175 gr. Jest to 30 porcji, wystarcza na około 1 miesiąc dla osoby o przeciętnym zapotrzebowaniu.

Stosowanie produktu

Opakowanie wystarcza na około 1 miesiąc dla jednej osoby o średnim zapotrzebowaniu. Zapotrzebowanie może być jednak mniejsze, lub większe, w zależności od trybu życia, poziomu obciążeń.

Dokładnie tak, jak w samochodzie – kiedy jedziesz z dużym obciążeniem, pod górę, zużycie paliwa i tlenu rośnie. Kiedy jedziesz z górki – maleje. Standardowa dawka to 1 płaska łyżeczka preparatu rozpuszczona w 2/3 szklanki wody. Opakowanie zawiera około 30 takich dawek.

Jeżeli Twój metabolizm przebiega w miarę prawidłowo, około 5 – 10 minut po wypiciu Activize możesz poczuć (choć niekoniecznie) poczuć objawy tzw. “efektu flesza” (ang. flushing effect) – mrowienie i zaczerwienienie skóry – efekt szybkiej poprawy ukrwienia.

Czujesz wtedy dokładnie to samo, co po półgodzinnym intensywnym biegu o poranku – ciepło, mrowienie. To efekt działania niacyny (witamina B3) w połączeniu z ekstraktem z alg. Twoje naczynia krwionośne rozszerzają się, poprawia się ukrwienie, więcej tlenu dochodzi do każdego zakamarka układu krwionośnego.

W miarę zapotrzebowania możesz wypić więcej dawek w ciągu dnia. Możesz również pić kilka mniejszych porcji. Dla zdrowia efekt będzie ten sam, tyle że nie będziesz czuć “efektu flesza”.

FAQ – pytania zadawane przez konsumentów

Jak długo należy pić Activize?

Optymalnie jest potraktować FitLine Activize OXYPLUS jako stały element życia, część zwykłego odżywiania, tak jak traktujemy sok pomarańczowy, czy herbatę. Dlaczego?

Część witamin niezbędnych do zdrowego życia ulega spalaniu na bieżąco. Nie można ich zmagazynować, ani najeść się na zapas. Na bieżąco musisz je spożywać i na bieżąco je spalasz.

Nawet jedna stresowa sytuacja w ciągu dnia wystarczy, aby cały zasób witamin B został natychmiast zużyty. Te właśnie witaminy ważne dla procesów metabolicznych i energetycznych znajdziesz w FitLine Activize OXYPLUS.

Kiedy przestać pić Activize? Wtedy, kiedy przestaniesz żyć w stresie, pod obciążeniem, a Twoja dieta stanie się idealnie zasobna w witaminy. Odpowiedz sobie na pytanie, czy to kiedykolwiek nastąpi.

Dla większości konsumentów napój ten staje się zdrową używką, jego picie jest trwałym nawykiem poprawiającym kondycję, dającym więcej energii i lepszą wydolność.

Piję dużo kawy, bo potrzebuję pobudzenia…

Jeśli tak, to podejmij jedno niewielkie wyzwanie: zdecyduj, że zamiast pierwszej, porannej kawy będziesz wypijać porcję Activize OXYPLUS.

Rób tak przez 30 dni i obserwuj jak zmienia się Twoje ogólne samopoczucie. Po skończeniu Twojego pierwszego opakowania Activize porównaj swoje samopoczucie z tym sprzed 30 dni.

Możesz nadal pić kawę. Nie odmawiaj sobie. Można pić kawę w rozsądnej ilości, ale lepiej jest robić do dla czystej przyjemności a nie z konieczności.

Co wyróżnia FitLine Activize spośród innych napojów energetycznych?

Większość napojów energetycznych, jakie znasz oparte jest głównie na działaniu kofeiny, ewentualnie innych substancji pobudzających sztucznie i na krótko – podobnie jak kawa. Dodatkowo – najczęściej są to substancje syntetyczne.

Działanie Activize wynika z faktu, iż dostarcza on naturalnych składników, które wraz ze zwiększoną absorpcją tlenu przyczyniają się do naturalnego wytwarzania energii. Dzieje się proces jak najbardziej naturalny, według mechanizmu wbudowanego w organizm.

Activize po prostu dostarcza PALIWO i TLEN dla naturalnego wytwarzania energii. To tak, jak podczas palenia w kominku, kiedy dorzucisz więcej dobrego drewna i wpuścisz więcej tlenu – uzyskasz więcej ciepła.

Regularne picie Fitline Activize daje:

 • Około 10% więcej tlenu we krwi
 • Poczujesz więcej energii
 • Będziesz mieć większą wydajność fizyczną i psychiczną
 • Będziesz lepiej znosić stres i pośpiech
 • Będziesz mieć lepszy metabolizm
 • Jeżeli palisz papierosy – będziesz mieć trwale więcej tlenu. Możesz częściowo złagodzić negatywny wpływ papierosów.

 

DAWKOWANIE

2 razy dziennie ½ łyżeczki (2,5 g) rozpuścić w 60 ml niegazowanej wody.
Najlepiej 30 minut przed treningiem, aktywnością fizyczną lub umysłową lub treningiem

Filmy


Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Activize – więcej tlenu i energii. Zacznij żyć
Activize – więcej tlenu i energii. Zacznij żyć
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
 • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy