Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suche

29,59 

0
Dodaj do porównania
SKU: ed6bfe868576 Kategorie: , , Etykietka:
Dodaj swoją opinię

Zastosowanie Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suche (Opakowanie: 30 g)Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suche (Opakowanie: 30 g) sluzy przyspieszeniu regeneracji bariery skórnej, uszkodzonej na skutek wysychania tkanki, oraz jej niedostatecznej pielegnacji. Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suche (Opakowanie: 30 g) to istotna pomoc w próbach przywrócenia skórze jej naturalnego i zdrowego wygladu, a takze sposób na to, aby zapobiec jej ponownej, przyszlej degradacji.

Efekt dzialania Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suche (Opakowanie: 30 g)Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suche (Opakowanie: 30 g) dziala natychmiast, nawilzajac skóre i stymulujac ja do szybszej regeneracji. Po kilku dniach stosowania produktu skóra odzyskuje naturalna zdolnosc do samodzielnego utrzymywania wlasciwego poziomu nawilzenia. W tym czasie Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suche (Opakowanie: 30 g) odbudowuje równiez naturalne zdolnosci obronne skóry, na powrót czyniac ja skuteczna bariera przed wplywem szkodliwych czynników zewnetrznych. W efekcie skóra staje sie mniej podatna na podraznienia i bardziej odporna na infekcje.

SkladCeramidy, cholesterol, kwasy tluszczowe.

Srodki ostroznosciOdradza sie stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii badz nadwrazliwosci na którykolwiek z jego skladników.

Nie stosowac w miejscu otwartych ran skórnych. Unikac kontaktu z oczami.

Sposób uzyciaStosowac 1 lub 2 razy dziennie, wmasowujac cienka warstwe kremu w obszar skóry przeznaczony do pielegnacji.

Dodatkowe informacjeSkóra sucha i bardzo suchaAlfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suche (Opakowanie: 30 g) mozecie kupic na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suche
Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suche

29,59 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy