Lampa ultrafioletowa lampa kwarcowa czarna żarówka lampa bakteriobójcza

0 z 5
0
Dodaj do porównania

Lampa ultrafioletowa lampa kwarcowa czarna żarówka lampa bakteriobójcza dezynfekcja bakteriobójcza lampa UV sterylizacja dezodoryzacja czyste powietrze

Kategoria:

Funkcje:

Zabij roztocza: roztocza to małe stworzenia, które są niewidoczne gołym okiem, na łóżku, poduszce, kanapie, dywanie, są wszędzie w domu i powodują wiele szkód: roztocza gryzą skórę ludzi, swędzącą i zaczerwienioną skórę, pozwól ludzie śpią i czują się niekomfortowo. Promień UV-C tej lampy jest setki razy silniejszy niż słońce, może natychmiast zabić roztocza.

Zabija bakterie: ta lampa może z łatwością zabijać bakterie: pleśń, Staphylococcus aureus, E. coli, parwowirus zwierząt domowych, wirus grypy itp. Światło ultrafioletowe rozbije je na wodę i tlen.

Usuwa zapach: ta lampa może usuwać zapach, np. Dymny zapach w kuchni, zapach stęchlizny w sypialni i nieprzyjemny zapach w toalecie, pudełku na buty, lodówce, koszu na śmieci itp. Promień UV-C może zabić bakterie wywołujące zapach , Ozon szybko zabija i utleniająco rozkłada zapachy organiczne lub nieorganiczne.

Czyste powietrze: może rozkładać małe substancje w powietrzu, redukować alergeny, które mogą powodować astmę i alergie, zabija zanieczyszczenia powodujące przeziębienie, grypę, alergie, infekcje zatok, czyni odświeżacz powietrza

Cechy:

Typ: żarówka bakteriobójcza UVC
Emitujący kolor: niebieskawo-fioletowy
Kształt materiału: szkło
Długość fali: 185 nm – 280 nm
Napięcie: 110 V / 220 V.
Moc: 15 W / 25 W.
Podstawa lampy: E27
Długość: ok. 235 (mm) / 310 (mm)
Obszar dezynfekcji: 15 W <= 20 m²; 25 W <= 35 m²
Proponowany okres: 1-3 razy w tygodniu
Proponowany czas sterylizacji: 30-60 minut raz

Uwaga:

Promień UVC jest szkodliwy dla oczu i skóry, nie patrz na lampę, gdy jest zapalona.
Ludzi / zwierząt / roślin nie wolno wystawiać na działanie światła.
Po użyciu, ponieważ lampa zabiła wiele bakterii w pomieszczeniu, otwórz okna i drzwi, pozwól pomieszczeniu przewietrzyć 15 minut, a następnie wejdź.

FAQ, 

 

P: Jaka jest specyfika żarówki?

Odp .: Dezodorant, sterylizacja, dezynfekcja, może również usuwać małe cząsteczki z powietrza i redukować alergie, zmniejszać opary, usuwać smak w pomieszczeniu: zapach papierosów, stęchły …

P: Ile watów potrzebuję?

Odp .: Żarówka UVC o mocy A jest nakładana na powierzchnię metra kwadratowego i utrzymuje 15 minut światła; a podczas rzeczywistego użytkowania możesz skrócić lub wydłużyć czas użytkowania w zależności od powierzchni pomieszczenia. Na przykład: jeśli pomieszczenie ma powierzchnię 30 metrów kwadratowych, możesz wybrać 25-watową żarówkę i wydłużyć czas sterylizacji o 2-5 minut.

P: Czy ludzie lub zwierzęta mogą być narażone na światło?

1: Promień UVC jest szkodliwy dla oczu i skóry, więc kiedy lampa jest włączona, nie patrz na nią. A kiedy lampa działa, ludzie / zwierzęta / roślina muszą wyjść z pokoju.

2: jeśli rośliny lub akwaria nie mogą się poruszać, przykryj je nieprzezroczystymi gazetami lub tkaninami, promień UVC nie przeniknie ani nie zrani.

P: Jaka jest różnica między „UVC + ozonem” a „UVC (bez ozonu)?

Odp .: 1. Przy tej samej mocy lampa ozonowa ma silniejszą funkcję bakteriobójczą. A ozon jest szczególnie dobry w usuwaniu zapachów.

Odp .: 2. Ale ozon ma ostry smak, powodując dyskomfort w układzie oddechowym, ludzie nie mogą pozostać w bardzo silnym ozonie. Tak więc, po użyciu lamp ozonowych w pokojach, należy jak najszybciej otworzyć wentylację drzwi i okien, aż nie będzie zapachu ozonu, a następnie wejść.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy