Aseptyczny PŁYN DO SOCZEWEK evO2lution 360 ml

0 z 5

18,10 

0
Dodaj do porównania

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto
Kategoria: Etykietka:

ASEPTYCZNA CIECZ DO SOCZEWEK KONTAKTOWYCH EVO2LUTION SOFT
POJEMNOŚĆ: 360 ML

Dodaj swoją opinię

 

Wielofunkcyjny płyn evo2lution soft to aseptyczny buforowany płyn używany do dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Kompozycje takie jak EDTA, PVP, poloksamer, poliheksanid 0,0002% skutecznie usuwają złogi białek i chronią szkło przed ponownym osadzaniem. Miękki płyn Evo2lution pomaga utrzymać odpowiedni poziom wilgoci w soczewkach.

Data ważności płynu: min. 12 miesięcy
Okres ważności po otwarciu: 90 dni
W zestawie pojemnik na soczewki antybakteryjne: TAK
Podczas wybuchu koronawirusa nasze magazyny działają bez opóźnień. Od teraz wszystkie zamówienia, które do Ciebie trafiają, są dodatkowo dezynfekowane ozonem. Ozonowanie jest bardzo skuteczną metodą stosowaną między innymi do dezynfekcji pomieszczeń narażonych na wirusy (mieszkania, szpitale, przychodnie, pokoje hotelowe itp.).
POLSKA DYSTRYBUCJA

100% ORYGINALNY, USZCZELNIONY OPAKOWANIE

Dlaczego warto stosować płyn do soczewek evo2lution?

Jeśli używamy soczewek kontaktowych jednodniowych, nie jest wymagana ostrożność, ponieważ zużyte kontakty są po prostu wyrzucane. Właściwe utrzymanie higieny i czystości okularów jest ważne, gdy ich używamy, np. przez miesiąc lub dwa tygodnie. Po całym dniu noszenia soczewek na powierzchni mogą pojawić się różnego rodzaju osady i mikroorganizmy. Gdybyśmy nie wyczyścili soczewek, wszystkie resztki z poprzedniego dnia spowodowałyby, że podrażnilibyśmy oczy i dostaliśmy niebezpieczną infekcję.

Miękki płyn Evo2lution skutecznie oczyszcza soczewki z bakterii, grzybów i innych zanieczyszczeń o ograniczonym (w tym mikrobiologicznym) i nieorganicznym pochodzeniu, ograniczając w ten sposób możliwość nieprzyjemnego podrażnienia oka i chroniąc go przed infekcjami. Zastosowanie składników, które zapobiegają gromadzeniu się zanieczyszczeń białkowych na soczewce, znacznie poprawia jakość widzenia i zapobiega stanom zapalnym.

Jak korzystać z płynu evo2lution?
Zastosowanie płynu zasadniczo nie różni się od innych dostępnych w handlu płynów do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Możesz go używać na dwa sposoby: w trybie nocnym lub przez kilka godzin. W pierwszym wariancie procedura rozpoczyna się od dokładnego umycia i wysuszenia rąk. Napełniamy czysty pojemnik na soczewki świeżym płynem pielęgnacyjnym. Usuwamy soczewki kontaktowe z oczu (zawsze zaczynamy od tego samego oka) i kładziemy je na otwartej dłoni. Następnie wlej kilka kropli płynu i zacznij delikatnie pocierać soczewkę palcem przez kilka sekund. Następnie opłucz szklanki nową porcją płynu, włóż pojemnik do odpowiednich komór, wyłącz i pozostaw na noc. Kiedy nie możemy zostawić soczewek płynnych przez noc, możemy pozostawić je w nim na kilka godzin. Następnie wykonujemy wszystkie czynności jak w pierwszym wariancie, ale myjemy soczewki mechanicznie dłużej.

100% ORYGINALNY PRODUKT!

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy