Oczyszczacz powietrza Xiaomi

0 z 5

462,00 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto
Kategoria:

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H w wersji EU / PL

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H to najnowsze urządzenie chińskiego producenta, stworzone w celu poprawy jakości powietrza w domu. Dzięki świetnemu projektowi i małym gabarytom oczyszczacz powietrza Xiaomi świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu!

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

 

ŚRODEK SPRZEDAWANY Z FILTREM!
Kupujesz urządzenie z oficjalnej polskiej dystrybucji w oficjalnym sklepie Xiaomi w Polsce w 100% oryginalne przeznaczone na rynek PL z pełnym wsparciem po zakupie!

Maksymalna wydajność 260 m3 / h

CZYSTE POWIETRZE W KAŻDYM DOMIE
Nowy oczyszczacz powietrza Xiaomi jest wyposażony w szereg czujników, które stale monitorują jakość powietrza w domu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym Mi Air Purifier 2H jest w stanie wykryć w czasie rzeczywistym cząsteczki zanieczyszczeń powietrza, których wielkość wynosi nawet 0,3 mikrona!
XIAOMI CLEANER ZMNIEJSZA ZANIECZYSZCZENIE I KURCZAK
Xiaomi Mi Air Purifier 2H dzięki wydajnemu, 3-warstwowemu filtrowi jest w stanie oczyścić domowe powietrze z pyłków i kurzu, co z pewnością ucieszy osoby cierpiące na różne alergie. Oczyszczacz powietrza usunie również cząsteczki brudu PM2,5 i inne zanieczyszczenia o wielkości do 0,3 mikrona. Zimowe wieczory w dużych miastach lub wiosenne popołudnia nie będą tak uciążliwe!
ZAKOŃCZENIE NIECIEKAWYCH ZAPACHÓW
Zaawansowana technologia oczyszczania Xiaomi pozwala również pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z domu. Dzięki filtrowi z włókna węglowego urządzenie pochłania formaldehydy, benzeny, amoniak i inne niebezpieczne substancje z powietrza, a także eliminuje nieprzyjemne zapachy ze środków czyszczących lub odpadów.

SKUTECZNE CZYSZCZENIE

Dzięki specjalnej konstrukcji oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H jest w stanie oczyścić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 38 m2 w 10 minut. Po prostu uruchom urządzenie, a po chwili będziesz cieszyć się świeżym i czystym powietrzem w domu!

Urządzenie Xiaomi zostało zaprojektowane w taki sposób, aby jak najmniej ingerowało w komfort mieszkańców. Dzięki odpowiedniej konstrukcji wentylatorów głośność robocza oczyszczacza w trybie standardowym wynosi tylko 33 dB, co jest nieco głośniejsze niż gdyby w pobliżu szeptali do siebie ludzie, co nie powinno zakłócać komfortowego spania lub oglądania telewizji. W trybie pracy maksymalnej głośność wynosi około 66 dB, co można porównać do odkurzacza.

MAŁE ZUŻYCIE MOCY
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H został przygotowany dla wydajnych, a jednocześnie budżetowych użytkowników pracy. W standardowym trybie oczyszczania Mi Air Purifier 2H zużywa zaledwie 4,8 W mocy, aby utrzymać czyste powietrze we wszystkich pokojach.
WYDAJNY SYSTEM FILTROWANIA POWIETRZA
Specjalnie zaprojektowany system filtracji powietrza zapewnia, że ​​czyszczenie pomieszczenia jest tak skuteczne, jak to możliwe. System podwójnych wentylatorów i nowoczesne 3-warstwowe filtry zapewniają, że użytkownicy oczyszczacza powietrza Xiaomi mogą jak najszybciej cieszyć się świeżym powietrzem.
KAŻDE INTELIGENTNE URZĄDZENIE
Xiaomi Mi Air Purifier 2H jest wyposażony w moduł Wi-Fi i inteligentne funkcje, dzięki czemu urządzenie można również obsługiwać ze smartfonów z Androidem i iOS za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej w języku polskim. Co więcej, urządzenie można zintegrować z innymi rozwiązaniami inteligentnego domu Xiaomi, aby w pełni zautomatyzować pracę oczyszczacza.

Filmy

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy