iRobot Roomba – odkurzacz sprzątający

0 z 5
0
Dodaj do porównania

Odkurzacz robota Roomba i7 + automatycznie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje czyszczenie aż do zakończenia. Wykorzystuje 3-stopniowy system czyszczenia z podwójnymi gumowymi szczotkami i 10-krotnie większą mocą ssania do czyszczenia różnych powierzchni podłogi w całym domu. Robot uczy się, mapuje i dostosowuje się do domu za pomocą technologii Imprint Smart Mapping.

1'000,00 5'300,00 

Wyczyść
SKU: Nie dotyczy Kategorie: ,

roomba porównanie

Tylko iRobot Roomba® ma 2 szczotki główne i opatentowany 3-stopniowy system sprzątania zapewniający wysoką moc ssania i czyste podłogi każdego dnia.

iRobot Roomba 605

A modele Roomba pozwalają Ci decydować, które pomieszczenia mają być sprzątane i kiedy.

Odkurzacz robota Roomba automatycznie opróżnia się, więc możesz zapomnieć o odkurzaniu nawet na kilka tygodni. Opatentowany 3-stopniowy system czyszczenia zapewnia wysoką siłę ssania i czyste podłogi każdego dnia.

Zapomnij o odkurzaniu na kilka tygodni.

Stacja ładująco-czyszcząca Clean Base przenosi wygodę użytkowania na wyższy poziom – automatycznie przenosi brud wprost do zamykanego worka w stacji, który może pomieścić zawartość nawet 30 pełnych pojemników na brud, więc możesz zapomnieć o odkurzaniu na kilka tygodni.

Czysty dom, Smart – zaawansowany dom

Z przełomową technologią Imprint ™ budujemy świat, w którym inteligentne roboty komunikują się ze sobą oraz z resztą Twojego inteligentnego domu. Naszym celem jest nie tylko tworzenie środowiska inteligentnego domu, ale przede wszystkim tworzenie domu, który będzie samodzielnie o siebie dbał.

Zaprojektowany z myślą o twoich zwierzakach.

Pies stracił futro. Kot rozprzestrzenia żwirek w całym domu. Nasze roboty mogą sobie z tym poradzić. Dwie specjalnie wyprofilowane główne gumowe szczotki rozluźniają, podnoszą i usuwają sierść zwierząt z podłogi. Zaawansowany system podwójnej filtracji wychwytuje 99% pleśni, pyłków, roztoczy kurzu domowego oraz alergenów psów i kotów.

irobot Roomba i pies

Dwie gumowe szczotki główne, które współpracują ze sobą

Tajemnicą gruntownego odkurzania są dwie gumowe szczotki główne przeznaczone do wszystkich powierzchni. Unikalny design z gumowym bieżnikiem sprawia, że ściśle przylegają do podłogi i dostosowują się do sprzątanej powierzchni, usuwając wszystko – od drobnego kurzu po większe zabrudzenia.

Wie, gdzie był i co jeszcze posprzątać.

Technologia VSLAM® wykorzystuje czujnik optyczny do przetwarzania ponad 230 400 punktów danych na sekundę, dzięki czemu robot tworzy dokładną mapę swojego otoczenia i wie, gdzie się znajduje, gdzie był i gdzie musi jeszcze posprzątać.

Specyfikacja: iRobot Roomba – odkurzacz sprzątający

Wersja

Roomba® 604/605, Roomba® 615/616, Roomba® 675/676, Roomba® 975/976, Roomba® 980, Roomba® e5, Roomba® i7, Roomba® s9+

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy