ARALII MANDŻURSKA nalewka 50ml

Sklep:  Potantila
0 z 5

25,00 

0
Dodaj do porównania

Brak w magazynie

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych
Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto
Kategoria:

Bardzo silny immunostymulator, niezbędny dla osób podatnych na przeziębienia i infekcje wirusowe. Ma wpływ na system przysadkowo-adrenalinowy, który aktywizuje szereg enzymów stymulujących odnowę sił organizmu i zwiększa energetyczny poziom i wydajność umysłową, fizyczną i psychiczną; polepsza pamięć i koncentrację (sportowcy, młodzież, maturzyści, osoby starsze).

Dodaj swoją opinię

   NALEWKA  ARALII MANDŻURSKIEJ

 

     Dzięgława, bluszczownik/ Tinctura aralia mandshurica

    50ml.

Aralia mandżurska jest niewysokim, liściastym drzewem; występuje na Dalekim Wschodzie – w Rosji, Sachalinie, Wyspach Kurylskich, Japonii i Południowych Chinach – Mandżurii.

SKŁAD: korzenie zawierają aralozydy A, B, C, oleanozydy B, D, F, G, H, kardenoloidy, alkaloidy, glikozydy A, B, C, D, E, kumaryny, węglowodany, oleje eteryczne, 3-terpenoi-dy, witaminy B, C, kwas oleanowy, sytosterynę, stygmasterynę, flawonoidy; w gałęziach i liściach zawarte są witaminy Bl, B2, kardenolipidy, węglowodany alifatyczne, ich etery, saponiny, kwas oktadecenowy i in. Jest to wyciąg spirytusowy z korzeni, gałęzi i liści Ara-lia mandshurica, płyn o ciemno brązowym kolorze i specyficznym zapachu.

Szybkie tępo życia „ciągłe bieganie”, ciężka długotrwała praca (fizyczna i umysłowa), długotrwałe przebywanie w samochodzie, szkodliwy wpływ radiacji, palenie, substancje chemiczne zawarte w wodzie i pożywieniu negatywnie wpływają na nasz stan psychofi¬zyczny. Właśnie dla tych osób przyroda stworzyła aralię, „naturalny doping”.

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE: bardzo silny immunostymulator, niezbędny dla osób podatnych na przeziębienia i infekcje wirusowe. Ma wpływ na system przysadkowo-adrenalinowy, który aktywizuje szereg enzymów stymulujących odnowę sił organizmu i zwiększa energetyczny poziom i wydajność umysłową, fizyczną i psychiczną; polepsza pamięć i koncentrację (sportowcy, młodzież, maturzyści, osoby starsze). Stosowanie wyciągu z aralii zwiększa odporność na intoksykację, a zarazem odtoksycznia, usuwa z organizmu wszelkie toksyny i radionuklidy. Regeneruje centralny układ nerwo¬wy: funkcjonalne zaburzenia układu nerwowego, długotrwale emocjonalne obciążenia; normalizuje i wzmacnia sen; zwiększa labilność i wydajność komórek nerwowych, odbu¬dowuje mielinowe osłony nerwów. Poprawia krążenie w całym organizmie, a zwłaszcza w mózgu i siatkówce oka (pamięć, wzrok, zimne ręce i nogi); wzmacnia bioelektrokine-tyczne możliwości i mięsień sercowy (niewydolność sercowa); likwiduje skrzepy (żylaki, hemoroidy, miażdżyca). Substancje zawarte w aralii korzystnie stymulują metabolizm w tkankach, poprawiają przemianę lipidów (tłuszczów), regulują poziom cholesterolu i trój glicerydów. Dzięki swoim energetycznym właściwościom stymulują pracę mięśni: ob¬niżona perystaltyka jelit, nie trzymanie moczu u kobiet, atonia dróg żółciowych i moczo¬wych. Kumaryny działają przeciwnowotworowo; najbardziej unikatową cechą tej rośliny jest zdolność regeneracji zdegradowanych tkanek układu płciowego oraz zwiększenie wi-talności macicy i prostaty; stosowanie preparatu polepsza doznania seksualne.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: nerwica, depresja, bezsenność, stany psychicznego i fizycznego wycieńczenia; choroby obwodowego układu nerwowego (rwa kulszowa, zapalenie korzonków, nerwu trójdzielnego); zaburzenie krążenia, niewydolność układu naczyniowego, niedociśnienie/nadciśnienie; niewydolność mięśni i poszczególnych organów; otyłość i zaburzenia przemiany materii; niedoczynność tarczycy, cukrzyca; przydatny w powrocie do zdrowia nadżerek macicy, opóźnieniach miesiączki, oziębłości u kobiet i impo¬tencji u mężczyzn. Dzięki szerokiemu spektrum oddziaływania powinien być stosowany w kompleksowych terapiach kurowania układu oddechowego, żółciowego, moczowego, kostno-mięśniowego, powrocie do zdrowia skóry i śluzówki.

PRZECIWWSKAZANIA: nie stosować po zawale serca, wylewach krwi, przy padaczce, nowotworach, przy ostrych chorobach psychicznych i infekcyjnych, nadciśnieniu powyżej 170/100, w czasie ciąży i laktacji. Nie podawać dzieciom poniżej 7 roku życia.

SPOSÓB UŻYCIA: stosować wewnętrznie 10-15 kropli (osoby z nadciśnieniem – 5 kropli i wzbogacać terapię wyciągiem z Sofory japońskiej- wzrasta skuteczność kurowania) na wodę (50-100 ml) lub cukier 30 min. przed lub 1 godzinę po posiłku, 2 razy dziennie rano i w południe. Podstawowa kuracja trwa przez okres 10-30 dni. W razie potrzeby kurację można powtórzyć po 10-15 dniach przerwy. Przed użyciem należy wstrząsnąć.

PRZECHOWYWANIE: przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.

Sprzedawca, koszt i czas dostawy

[button link=”https://tabelazdrowia.pl/potan/” type=”big” color=”orange” newwindow=”yes”] Informacje o sprzedawcy oraz koszcie i czasie dostawy[/button]

[button link=”https://tabelazdrowia.pl/?_sft_sprzedawca=oksana-h&_sfm__price=0+28000″ type=”big” color=”teal” newwindow=”yes”] Wszystkie produkty sprzedającego[/button]

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności

Polityka zwrotów

Zwroty są możliwe gdy produkt nie został naruszony

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie gdy złożymy zamówienie między 14:00 a 7:00 kolejnego dnia. Gdy zamówienie będzie w innych godzinach zamówienie może nie zostać anulowane z powodu wysyłki w międzyczasie. Po nieodebraniu paczki naliczane są koszty wysyłki i zwrotu towaru  

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy