NOSE Haiku – spray do nosa

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania

Haikui pai bisuning penji

C. minima to unikalne zioło o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwwirusowym stosowane w medycynie chińskiej. Roślina zawiera 23 aktywne składniki (laktony seskwiterpenowe i monoterpenowe, tymol itp.), Które są skuteczne przeciwko rino, corano, adenowirusom i enterowirusom, Bacillus, Staphylococcus, Streptococcus, Escherichia coli, Enterococcus, Enterobacter i Klebsiella oraz są silnie przeciwalergiczne i przeciwastmatyczne Posiadają właściwości. 

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE: bakteriobójcze, przeciwzapalne, przeciwalergiczne i nawilżające. Jego specyficzność obkurcza naczynia krwionośne w drogach nosowych, likwiduje bóle zatok przynosowych, rozrzedza gęstą wydzielinę, oczyszcza z alergenów i nawilża błonę śluzową nosa i zatok, zmniejsza obrzęki, łagodzi dolegliwości związane z alergicznym nieżytem nosa, skutecznie oczyszcza nos i zatoki oraz ułatwia to swobodny oddech.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: ostry i przewlekły nieżyt nosa i zatok, wirusowy lub bakteryjny, przewlekły nieżyt nosa, kichanie, przekrwienie błony śluzowej nosa przy przeziębieniu i grypie, zapalenie zatok, bóle głowy, ropna wydzielina z nosa, katar sienny, alergiczne zapalenie oskrzeli, sezonowy i alergiczny nieżyt nosa. Okres wiosenny, kiedy w powietrzu występuje zwiększona obecność pyłków i alergenów, okres letni podczas przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych, okres jesienno-zimowy, kiedy powietrze jest przesuszone w ogrzewanych pomieszczeniach.

PRZECIWWSKAZANIA: indywidualna nietolerancja składników preparatu, ciąża, laktacja. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia i dłużej niż 7 dni.

SPOSÓB UŻYCIA: Stosować do każdego nozdrza: dzieci w wieku od 6 do 12 lat stosują 1 dawkę aerozolu, dorośli 2-4 razy 2-3 razy dziennie. Równoległe stosowanie preparatów doustnych: Bresol® lub Qianbai Biyan Pian przyspieszają efekt terapeutyczny. Ze względów higienicznych opakowanie produktu powinno być używane tylko przez jednego pacjenta.

PRZECHOWYWANIE: w ciemnym, suchym miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Najlepiej użyć przed datą (miesiąc / rok) podaną na opakowaniu.

OPAKOWANIE: spray 20 ml w plastikowej butelce.
PRODUCENT: Shanxi Xueshanbaicao Pharmaceutical Co., Ltd z Chin.


Sprej na gardło

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności.

Użytkownik NAT

Krzysztof

Wysyłka kurierem.
przedpłata, koszt 21 zł

Czas dostawy: Zazwyczaj 1-2 dni. do Max 5 dni roboczych.

Nie wystawiam faktury

Polityka zwrotów

Nie ma możliwości zwrotu, bo nie mogę zweryfikować, czy nie został podrobiony produkt oraz ze względów bezpieczeństwa też dla innych klientów.


Zwrot jest możliwy jedynie jeśli zaszła nasza pomyłka

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie nieopłacone pisząc wiadomość do nas.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy