Narine Narimax Forte Probiotyk 100mg 30 kapsułek

0 z 5

0
Dodaj do porównania

Narine Narimax Forte 100 mg 30 kapsułek
Narimax Forte stosuje się w celu utrzymania składu i aktywności biologicznej mikroflory jelitowej zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

Dodaj swoją opinię

Składnikami wyrobu medycznego Narimax Forte są bakterie zamieszkujące naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego: bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus ER-2 zawierające opatentowany szczep 317/402 Narine, Bifidobacterium Bifidum i Escherichia coli M-17 zawierający szczep Nissle 1917.

Narimax Forte pomaga utrzymać stabilną barierę jelitową, zwiększając liczbę niezbędnych bakterii probiotycznych i regenerując naturalny biofilm bakteryjny w przewodzie pokarmowym.

Historia bakterii Narine sięga 1964 roku, kiedy to po narodzinach jego wnuczki Narine, twórcy Mikrobiologii Technicznej w Armenii Levon Akopovich Erzinkyan wyizolował go jako nieznany szczep bakterii. Już w 1966 r. Władze Armenii przyjęły bakterie Narine jako obowiązkowy dodatek do mleka w szpitalach dziecięcych.

Nagrodzony i rekomendowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) za najlepszy produkt, który oczyszcza ciało i przynosi zdrowie po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Ponadto szczep Narine jest częścią rosyjskiego programu „Zdrowe odżywianie” – lista produktów zalecanych dla każdego Rosjanina. Preparat był wielokrotnie uznawany za najlepszy produkt mleczny w Japonii, Korei i krajach byłego ZSRR.

Narimax Forte ma wysoką aktywność kolonii w przewodzie pokarmowym i złożone działanie przeciwzapalne, aktywując proces oczyszczania organizmu, neutralizując toksyny i skutki uboczne stosowania antybiotyków. Ten probiotyk stymuluje produkcję interferonu, który odgrywa decydującą rolę w ochronie przeciwwirusowej i przeciwnowotworowej, poprawiając układ odpornościowy organizmu.

Narimax Forte jest wysoce skuteczny w kompleksowym powrocie do zdrowia wątroby, nerek, trzustki, chorób krwiotwórczych, alergicznych zmian skórnych (skaza, zapalenie neurodermitów, łuszczyca, egzema), narządów oddechowych (astma, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc), układu moczowo-płciowego, narządów ENT (zapalenie zatok, zapalenie migdałków, zapalenie ucha środkowego), zapalenie sutka, cukrzyca.

Kompozycja
Jedna kapsułka 100 mg zawiera co najmniej:

5 x 107 CFU * / g Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine,

7,5 x 108 CFU * / g Bifidobacterium Bifidum,

2,5 x 108 CFU * / g Escherichia coli М-17 zawierający niepatogenny szczep Nissle 1917

Stosowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2 kapsułki 3 razy dziennie.

Zażyj 15-20 minut przed posiłkiem z ½ szklanki napoju o temperaturze pokojowej (najlepiej z mlekiem, z wyjątkiem przypadków nietolerancji na produkty mleczne). Możesz otworzyć kapsułkę i rozpuścić jej zawartość w napoju.

Opakowanie: 30 kapsułek

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy