MASECZKA DZIECIĘCA ALFABET ROZMIAR S (MDA-S)

0 z 5

25,12 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto
Kategoria:

producent: HAASTA »rodzina produktów: MDA-Rozmiar: uniwersalny

materiał: 100% bawełna

Maska wielokrotnego użytku, ochronna z grafiką na całej powierzchni. Maska dostosowuje się do kształtu twarzy, jest wygodna w noszeniu, nie powoduje otarć i, co najważniejsze, nie powoduje problemów z oddychaniem. Maska zapewnia swobodny przepływ powietrza, co ogranicza pocenie się i gromadzenie się wilgoci wewnątrz maski przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej izolacji przed czynnikami zewnętrznymi.

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

Cała konstrukcja maski dziecięcej jest wykonana z jednego kawałka tkaniny poprzez cięcie laserowe. Dzięki zastosowaniu takiej technologii ograniczyliśmy bezpośredni kontakt ludzi z produktem.

Wzór maski ochronnej dla niemowląt Alfabet jest produkowany w Polsce z wysokiej jakości materiałów, które są wykorzystywane do produkcji odzieży termoaktywnej. Dzięki temu ma te same właściwości.

Materiał to 100% poliester, który zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci, a jednocześnie ogranicza przenikanie szkodliwych czynników zewnętrznych.
Cała konstrukcja maski dziecięcej jest wykonana z jednego kawałka tkaniny poprzez cięcie laserowe.
Dzięki zastosowaniu takiej technologii ograniczyliśmy bezpośredni kontakt ludzi z produktem.
Maska zapewnia swobodny przepływ powietrza, co ogranicza pocenie się i gromadzenie się wilgoci wewnątrz maski przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej izolacji przed czynnikami zewnętrznymi.

Wzór maski ochronnej dla dziecka Alfabet dzięki zastosowanemu materiałowi jest przyjemny w dotyku i co najważniejsze wygodny w użyciu.

Materiał jest bardzo przyjazny dla skóry, ponieważ pomaga utrzymać suchość i pozwala oddychać.
Maska dostosowuje się do kształtu twarzy, jest wygodna w noszeniu, nie powoduje otarć i, co najważniejsze, nie powoduje problemów z oddychaniem.

Maska ma szeroki zakres zastosowań, np. do jazdy na rowerze, biegania, nordic walking lub jazdy na rolkach lub deskorolce. Zakrywa twarz przed wiatrem, zimnem lub mrozem.

Dzięki zastosowaniu przędzy poliestrowej, której włókna szybko wchłaniają i dalej przenoszą wilgoć, zapewniając szybkie usuwanie wilgoci z odzieży, mają bardzo krótki czas schnięcia po praniu.
Po umyciu i wysuszeniu można je ponownie wykorzystać.

Klient nie jest uprawniony do odstąpienia od umowy, jeżeli przedmiotem umowy sprzedaży jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy