Komin antysmogowy Czas ma Herbatkę :)

0 z 5
0
Dodaj do porównania

Maska antysmogowa nie zawsze musi Cię chronić przed smogiem, komin antysmogowy Czas ma herbatę 🙂 to świetna alternatywa! Filtr z węglem aktywnym i wysokiej klasy runo filtracyjne zapewniają ochronę przed szkodliwym pyłem PM2,5 i PM10, a dodatkowo oczyszczają wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych, takich jak tlenek azotu i dwutlenek siarki.

110,00 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto

Antysmogowe kominy Cooligans zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Oryginalny design pozwala nam wyróżniać się na tle naszych klientów. Kupując ten produkt wspierasz polską gospodarkę. Twoje pieniądze przełożą się na polskie pensje i emerytury, jakość edukacji, opiekę zdrowotną i wiele więcej!

Wykonany z tkaniny Coolmax®
Specjalne czterokanałowe włókno poliestrowe Coolmax® odprowadza pot z ciała z niewiarygodną wydajnością – nawet latem. Ponadto zapewnia uczucie chłodu i szybko schnie.

Do produkcji komina zastosowaliśmy płaski szew, który nie kompresuje się i nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia.

Sposoby instalowania kominów Cooligans

Antysmogowa wersja komina Cooligans zawiera kieszeń na filtr z węglem aktywnym, który pomoże Ci chronić się przed wieloma szkodliwymi czynnikami środowiskowymi odpowiedzialnymi za 20% wszystkich zgonów w Europie!

Jeśli zarówno styl, jak i zdrowie są dla Ciebie ważne, komin antysmogowy to produkt dla Ciebie. Jest również dostępny w polarowym rękawie, który utrzyma ciepło szyi.

Wymiana filtra smogu

Do komina przeciwsmogowego dołączamy jeden filtr z węglem aktywnym. W zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza i ilości czasu spędzonego na zewnątrz filtr działa od kilku do kilku dni. Używany filtr zmienia kolor. Same filtry są dostępne jako osobny produkt.

W wielu polskich miastach zanieczyszczenie powietrza osiągnęło poziomy, które stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Pamiętaj, aby zadbać o swoje zdrowie! przy okazji, możesz wyglądać modnie. Maska antysmogowa nie zawsze pasuje do stroju – nasze produkty to świetna alternatywa.

Produkty stanowią środek ochrony do użytku prywatnego, który chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi (zjawisko smogu) i nie ma zastosowania w przemyśle ani żadnych innych warunkach wymienionych w dyrektywie 89/686 / EWG. Do zastosowań, w których konieczne jest spełnienie dodatkowych wymagań przez osobiste wyposażenie ochronne.

Zastosowanie: codzienne użytkowanie

wymiary
Długość całkowita: 50 cm
Szerokość: 25 cm

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy