Maska na twarz Maseczka bawełniana

0 z 5
Wyróżnione!

17,05 

Kategorie: , Etykietka:
Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

Zobacz na Skąpiec

 

Maska na twarz bawełniana

 

MASKI SĄ W KOLORZE CZARNYM

Bawełna 180g, dwuwarstwowe, oddychające.

Super jakość. Prać w 40 stopniach.

Rozmiar uniwersalny, kolor obwódki mix (losowy)

Polska produkcja.

Kiedy maski są przydatne?

Jest to główny sprawdzian zdrowia w Polsce, gdy podejrzewamy, że nasze miejsce może zostać zarażone, gdy mamy łagodną chorobę koronawirusa lub gdy mamy do czynienia z chorobą / podejrzewaną infekcją i nie chcemy zarażać innych. Pacjenci powinni nosić maski, aby chronić swoich bliskich.

W odniesieniu do koronawirusów zalecenia epidemiologów są podobne do sezonowych (i śmiertelnych) epidemii grypy i przeziębienia.

Czy maski mogą zapobiegać koronawirusowi?

Należy jednak podkreślić, że maski nie są niezawodne, a noszenie masek nie oznacza, że ​​nie zachorują. – Różne maski są przydatne, ponieważ mogą zakrywać nos i usta, więc nie powinniśmy ich dotykać. Ekspert ds. Chorób zakaźnych, Michael Eisen z Northwest Medical University, powiedział:

Ważne parametry maski. FFP3 zapewnia „wysoki poziom ochrony”

Nie ma gwarancji, że ktoś nazwie program antywirusowy, kurz lub maskę gazową. Maski należy oznaczyć jako zgodne ze standardami UE. Kluczowymi tagami są FFP1, FFP2 i FFP3, które zapewniają najwyższy poziom ochrony. Jednak te maski są pyłoszczelne i działają dobrze, ale są dymoszczelne.
Maski ochronne – dowód ograniczonej skuteczności

Istnieją dowody, że prawidłowe użycie masek może spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa w powietrzu. Na przykład badanie z 2008 r. Wykazało, że 80% ludzi korzysta z tej ochrony. Mniejsze prawdopodobieństwo zarażenia się grypą. W innym raporcie z 2009 roku stwierdzono, że połączenie maski z częstym myciem rąk zmniejsza ryzyko grypy o około 70%.

Dr Agnieszka Chojecka z National Institutes of Health powiedziała, że ​​filtrowanie masek FFP3 zapewnia wysoki poziom ochrony koronawirusa. Jednak koronawirus jest znacznie mniejszy niż 0,6 mikrona (jego rozmiar to tylko dziesiątki tysięcy mikronów). Standard FFP3 gwarantuje minimalną wielkość cząstek 99% wynoszącą 0,6 mikrona. 

Rozmiar maski jest również ważny – musisz mocno zakrywać twarz, co może być trudne, szczególnie jeśli masz brodę.

Maski chronią innych przed infekcją

Naukowcy doszli do wniosku, że podczas epidemii SARS w 2003 r. I epidemii MERS w 2012 r. Maski odgrywały ważną rolę w ograniczaniu rozprzestrzeniania się zagrożenia, szczególnie w warunkach szpitalnych. Jest tak jednak głównie dlatego, że zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii przez wektor. W rzeczywistości większość ludzi w Azji nie nosi masek, aby chronić innych przed szkodliwymi bakteriami i wirusami, które już istnieją w ich ciałach. Pacjenci zwykle nie wiedzą, że są zarażeni. Zauważyli to dopiero wtedy, gdy zaczęli wykazywać poważne objawy.

Może jednak wcześniej rozprzestrzenić wirusa. Dlatego jedną z teorii jest to, że kiedy wszyscy noszą maskę, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo przeniesienia wirusa na zdrowych ludzi.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy