Maseczki ochronne OEKO-TEX 2x70g

0 z 5

7,69 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto

Maski ochronne OEKO-TEX 2×70

SPECYFIKACJA:

Materiał: dwuwarstwowa włóknina z certyfikatem OEKO-TEX standard 100, Produkt posiada certyfikat OEKO-TEX, certyfikat potwierdza bezpieczeństwo materiału w produktach mających kontakt ze skórą.
Włóknina o gramaturze 70 g / m2 na warstwę;

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

biały kolor
Wymiary 9,5 cm x 19,5 cm
Jeden rozmiar pasuje do wszystkich kobiet i mężczyzn, raczej za duży dla dzieci
Wyprodukowane w Polsce
Wysoki komfort użytkowania.
Wysoka przepuszczalność powietrza
Przystawka – guma lub elastyczny materiał do założenia za uszami.

Wielokrotnego użytku – można prać. Zalecane pranie w workach ochronnych w 60 stopniach i prasowanie w 120 stopniach, które zabija bakterie i wirusy.

Maska ochronna służy do ochrony górnych dróg oddechowych zarówno dla osób wykazujących oznaki infekcji (np. Przeziębienia lub kaszlu), jak i dla osób zdrowych, które chcą chronić się przed infekcją.

Maski ochronne stanowią barierę, która chroni przed przenoszeniem wirusów, a także przed szkodliwym działaniem cieczy, aerozoli, cząstek stałych i płynnych oraz bakterii chorobotwórczych.
Produkty opatrzone tym znakiem jakości są wolne od szkodliwych substancji w stężeniach, które mają negatywny wpływ na zdrowie ludzi i negatywny wpływ na środowisko, w tym pestycydy, chlorofenole, formaldehyd, barwniki alergizujące, zabronione barwniki azowe i wydobywalne metale ciężkie.

Materiały są testowane zarówno pod kątem braku związków toksycznych, jak i limitów obecności dozwolonych substancji. Ten znak kopie nasze maski, dzięki czemu można je bezpiecznie nosić na twarzy, a po kilku godzinach nie będzie swędzących wysypek, alergii i podobnych reakcji. Teraz wiele osób szyje „z tego, co mają”, co nie jest właściwe i może zaszkodzić użytkownikom.
Maska nie jest produktem medycznym.

Nasze maski uwzględniają wytyczne Ministerstwa Zdrowia dotyczące masek niemedycznych, tj. Przeznaczonych dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych i u których nie potwierdzono aktywnej infekcji COVID-19.
Maski niemedyczne mogą być wykonane z bawełny, bawełny z elastanem, bawełny z lnem, lnu, poliestru 100%, wiskozy z domieszką poliestru, poliamidu z poliestrem i włókniny. Materiały, z których wykonane są maski, powinny posiadać certyfikat STANDARD 100 OEKO-TEX ®.

Materiał musi być zmywalny w temperaturze co najmniej 60 stopni C.

Maska („płaska”) powinna mieć wymiary co najmniej 17,5 cm x 9 cm.

W przypadku materiałów o niskiej masie należy odpowiednio pomnożyć warstwy tkaniny.

Środkowa część maski powinna mieć fałdy (harmonijka), które pozwalają dopasować maskę do kształtu twarzy i zakryć nos, usta i podbródek.

Górna krawędź maski powinna zostać wzmocniona, aby umożliwić ścisłe dopasowanie maski nosowej w celu zapewnienia szczelności.

Maski powinny być wiązane z tyłu paskami lub mieć elastyczny pasek umożliwiający przymocowanie maski do uszu. (źródło: https://www.gov.pl/web/zdrowie/informacje-dotyczace-produktow-wy pyszne-podczas-zwalczania-covid-19)h.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy