SABIELNIK Z ŻYWOKOSTEM 75ml.Stawy,ból

Sklep:  Potantila
0 z 5

20,00 

0
Dodaj do porównania
Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych
Kategoria:

KREM-BALSAM „SABIELNIK -ŻYWOKOST” REGENERUJĄCY

Wskazany przy bólach stawów i zmianach artretycznych. Przeciwzapalny, zmniejsza obrzęk, koi ból.

Pięciornik Błotny( SABIELNIK ) – działa regenerująco na osłabione komórki, oczyszcza je i nie wpływa negatywnie na zdrowie. W medycynie ludowej od dawna wykorzystywany jest jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny, ściągający oraz odkażający rany i skalecze­nia.

Dodaj swoją opinię

KREM-BALSAM „SABIELNIK -ŻYWOKOST” REGENERUJĄCY

Wskazany przy bólach stawów i zmianach artretycznych. Przeciwzapalny, zmniejsza obrzęk, koi ból.

Pięciornik Błotny( SABIELNIK ) – działa regenerująco na osłabione komurki, oczyszcza je i nie wpływa negatywnie na zdrowie. W medycynie ludowej od dawna wykorzystywany jest jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny, ściągający oraz odkażający rany i skalecze­nia.

Żywokost ma właściwości przeciwzapalne, jest skuteczna w bólach stawów, zmia­nach artretycznych i zwichnięciach. Nadaje się do stosowania w czasie rehabilitacji po złamaniach kończyn.

Pieprz czerwony zawiera karoten, witaminy A, B, PP, mikro i makroelementy. Roz­rzedza krew, działa przeciwzakrzepowo.

Kasztanowiec pobudza krążenie, uszczelnia naczynia włosowate i żyły, działa prze-ciwwysiękowo na podskórne wylewy. Zapobiega tworzeniu się zakrzepów w naczyniach krwionośnych.

Olejek z jodły ma dziaіanie przeciwbólowe i łagodzące w dolegliwościach neural-gicznych.

SKŁAD: woda, stearyna, olej kukurydziany, gliceryna, wazelina, spirytus cetearylo-

wy, sadło borsucze, olejek jodłowy, wyciąg z ziół m.in.: pieprzu czerwonego, żywokostu(ostróżeczka), pokrzywy, kasztanowca, skrzypu polnego.

DZIAłANIE KREMU:

• likwiduje bóle związane ze schorzeniami aparatu ruchowego i bóle wynikające z

przeciążenia na skutek wysiіku fizycznego;

• normalizuje pracę stawów;

• usprawnia miejscowe krążenie i przeciwdziała stanom zakrzepowym;

• działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo na stany reumatyczne.

WSKAZANIA: stosować jako środek wspomagający w kompleksowym powrocie do zdrowia apa­ratu ruchowego i podczas wzmożonego wysiіku fizycznego, a także w powrocie do zdrowia zmian artretycznych, zapaleniach reumatoidalnych, bólach kręgosłupa; pomocniczo w okresach zwiększonych obciążeń fizycznych.

SPOSÓB UŻYCIA: smarować chore miejsca, nanosząc niewielką ilość maści. Roz-smarowywać starannie ok. 5 min., aż do pojawienia się uczucia ciepła. Aby posilić efekt, należy okrywać chore miejsca wełnianą tkaniną. Kurację stosować w sposób ciągły od kilku tygodni do 6 miesięcy. Poprawa następuje po pewnym czasie.

PRZECIWSKAZANIA: zmienione chorobowo odcinki skуry; nadwrażliwość na którykolwiek ze skіadników preparatu.

UWAGA: nie stosować preparatu na chorobowo zmienioną skórę, błonę śluzową. Nie wolno stosować na owrzodzone fragmenty skóry i przy uporczywych egzemach. Chronić oczy, przemyć dużą ilością wody jeśli preparat dostanie się do oczu.

PRZECHOWYWANIE: preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C,.

O żywokoście na Wikipedii:

Żywokost (Symphytum L.) – rodzaj roślin liczący około 35 gatunków[3][4]. Rośliny te występują w Europie (11 gatunków), w basenie Morza Śródziemnego, regionie Kaukazu i Azji zachodniej (w Turcji 20 gatunków)[3][4]. W Polsce dziko rosną cztery gatunki (żywokost bulwiasty S. tuberosumczeski S. bohemicumsercowaty S. cordatum i najbardziej rozpowszechniony – żywokost lekarski S. officinale)[5]. Poza tym niektóre inne gatunki są uprawiane i dziczejące[5][6]. W środowisku naturalnym rośliny te zasiedlają siedliska wilgotne i leśne, także łąki, murawy i tereny skaliste[4]. Niektóre gatunki stosowane są w ziołolecznictwie[3], a szereg jest uprawiany jako rośliny ozdobne. W wielu miejscach gatunki wprowadzone do upraw stały się gatunkami inwazyjnymi (np. w Wielkiej Brytanii S. caucasicum[4] i S. × uplandicum[3]).

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności

Polityka zwrotów

Zwroty są możliwe gdy produkt nie został naruszony

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie gdy złożymy zamówienie między 14:00 a 7:00 kolejnego dnia. Gdy zamówienie będzie w innych godzinach zamówienie może nie zostać anulowane z powodu wysyłki w międzyczasie. Po nieodebraniu paczki naliczane są koszty wysyłki i zwrotu towaru  

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

SABIELNIK Z ŻYWOKOSTEM 75ml.Stawy,ból
SABIELNIK Z ŻYWOKOSTEM 75ml.Stawy,ból

20,00 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy