SKIN79 Fresh Garden Mask Glacial Water Maska w Płacie Woda z Lodowca 23g

11,90 

SKU: 5f67437a9f87 Kategoria:
Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

SKIN79 Fresh Garden Mask Glacial Water Maska w Placie do Twarzy Woda z Lodowca
Maska woda z lodowca w placie z bawelny zawiera swieze i naturalne skladniki. Krystalicznie czysta woda z lodowca bogata jest w mineraly, które wzmacniaja, nawilzaja i orzezwiaja skóre. Zawarta w masce woda z lodowca ma taka sama strukture jak woda znajdujaca sie w naszym organizmie, w tkankach i komórkach, ta biozgodnosc zapewnia doglebne nawilzenie i przenikanie innych substancji aktywnych w glab skóry. Dzieki temu uzyskujemy poczucie komfortu, ujedrnienia i gladkosci skóry. Dodatkowo jej atutem jest detoks dla zmeczonej i zanieczyszczonej skóry.
Aplikowanie: Maske nalozyc na uprzednio oczyszczona tonerem twarz. Pozostawic ok. 20 minut, pozostalosc wklepac w skóre.
Pojemnosc: 23g
Produkt Koreanski
Skladniki: Water, Glycerin, ButylenelGlycol, Dipropylene Glycol,lCarbomer, Glacier Water(1i0, 000ppm), CamelliaiSinensis Leaf Extract,lHamamelis Virginiana (WitchiHazel) Extract, AloeiBarbadensis Leaf Extract,lMorus Alba BarkiExtract, Sodium Hyaluronate,lBetaine, Trehalose, Allantoin,iPhenoxyethanol, PEG-60 HydrogenatedlCastor Oil, 1,l2-Hexanediol, Propanediol, CaprylyliGlycol, Illicium Verumi(Anise) Fruit Extract,iBis-PEG-18 Methyl EtherlDimethyl Silane, Triethanolamine,lDisodium EDTA, SodiumiPolyacrylate, Ethylhexylglycerin, Fragrance.

Kod produktu: 8809393400198

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

SKIN79 Fresh Garden Mask Glacial Water Maska w Płacie Woda z Lodowca 23g
SKIN79 Fresh Garden Mask Glacial Water Maska w Płacie Woda z Lodowca 23g
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy