Komin antysmogowy – różne wzory

0 z 5

113,00 126,00 

0
Dodaj do porównania
Wyczyść
wzory

Meduzy, polarem Mam Cię, z polarem Mysia, z polarem Ważka, z polarem Kursor, z polarem szalona krowa, z polarem świnka, z polarem Klaun, z polarem Creepy Clown, z polarem Cool Skull, z polarem Octopus Silver

SKU: Nie dotyczy Kategoria:

Maska antysmogowa nie zawsze musi Cię chronić przed smogiem, komin przeciw smogowi Medusa to świetna alternatywa! Filtr z węglem aktywnym i wysokiej jakości runo filtrujące chronią przed szkodliwym pyłem PM2,5 i PM10, a także oczyszczają wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych, takich jak tlenek azotu i dwutlenek siarki.

Dodaj swoją opinię

Antysmogowe kominy Cooligan zostały opracowane i wyprodukowane w Polsce. Oryginalny design pozwala nam wyróżniać się na tle naszych klientów. Kupując ten produkt wspierasz polską gospodarkę. Twoje pieniądze zostaną przelane na polskie pensje i emerytury, jakość edukacji, opiekę zdrowotną i wiele więcej!

Wykonany z tkaniny Coolmax®
Specjalne czterokanałowe włókno poliestrowe Coolmax® odprowadza pot z ciała z niewiarygodną siłą – nawet w lecie. Daje również poczucie chłodu i szybko schnie.

Do produkcji kominka zastosowaliśmy płaski szew, który nie kompresuje się i nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia.

Możliwości zainstalowania kominków Cooligans

Antysmogowa wersja komina Cooligans zawiera worek na filtr z węglem aktywnym, którego można użyć do ochrony przed wieloma szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, które są odpowiedzialne za 20% wszystkich zgonów w Europie!

Jeśli zarówno styl, jak i zdrowie są dla Ciebie ważne, komin antysmogowy to produkt dla Ciebie. Jest również dostępny w polarowym rękawie, który utrzymuje ciepło szyi.

Wymiana filtra smogu

Dołączamy filtr z węglem aktywnym do komina przeciwsmogowego. W zależności od zanieczyszczenia powietrza i czasu na zewnątrz filtr działa przez kilka do kilku dni. Używany filtr zmienia kolor. Same filtry są dostępne jako osobny produkt.

W wielu polskich miastach zanieczyszczenie powietrza osiągnęło poziom, który stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Pamiętaj, aby zadbać o swoje zdrowie! Nawiasem mówiąc, mogą wyglądać modnie. Maska antysmogowa nie zawsze pasuje do stroju – nasze produkty są świetną alternatywą.

Produkty są środkiem ochrony do użytku prywatnego, który chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi (zjawiskiem smogu) i nie ma zastosowania w przemyśle i na innych warunkach wymienionych w dyrektywie 89/686 / EWG. Do zastosowań, w których muszą być spełnione dodatkowe wymagania dotyczące osobistego wyposażenia ochronnego.

Zastosowanie: codzienne użytkowanie

Rozmiar
Długość całkowita: 50 cm
Szerokość: 25 cm

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy