Komin antysmogowy Piesek

0 z 5
0
Dodaj do porównania

Komin smogowy to świetna alternatywa dla maski smogowej. Filtr z węglem aktywnym i wysokiej klasy runo filtracyjne zapewniają ochronę przed szkodliwym pyłem PM2,5 i PM10, a dodatkowo oczyszczają wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych, takich jak tlenek azotu i dwutlenek siarki.

110,00 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto
SKU: 545345 Kategoria:

 

Antysmogowe kominy Cooligans zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Oryginalny design pozwala nam wyróżniać się na tle naszych klientów. Kupując ten produkt wspierasz polską gospodarkę. Twoje pieniądze przełożą się na polskie pensje i emerytury, jakość edukacji, opiekę zdrowotną i wiele więcej!

Wykonany z tkaniny Coolmax®
Specjalne czterokanałowe włókno poliestrowe Coolmax® odprowadza pot z ciała z niewiarygodną wydajnością – nawet latem. Ponadto zapewnia uczucie chłodu i szybko schnie.

Do produkcji komina zastosowaliśmy płaski szew, który nie kompresuje się i nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia.

Sposoby instalowania kominów Cooligans

Antysmogowa wersja komina Cooligans zawiera kieszeń na filtr z węglem aktywnym, który pomoże Ci chronić się przed wieloma szkodliwymi czynnikami środowiskowymi odpowiedzialnymi za 20% wszystkich zgonów w Europie!

Jeśli zarówno styl, jak i zdrowie są dla Ciebie ważne, komin antysmogowy to produkt dla Ciebie. Jest również dostępny w polarowym rękawie, który utrzyma ciepło szyi.

Wymiana filtra smogu

 

Do komina przeciwsmogowego dołączamy jeden filtr z węglem aktywnym. W zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza i ilości czasu spędzonego na zewnątrz filtr działa od kilku do kilku dni. Używany filtr zmienia kolor. Same filtry są dostępne jako osobny produkt.

W wielu polskich miastach zanieczyszczenie powietrza osiągnęło poziomy, które stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Jeśli jednak ten problem nie wpłynie jeszcze na otoczenie, komin Cooligans bez filtra przeciwsmogowego będzie nadal służył jako oryginalna odzież na głowę z różnymi wyżej wymienionymi różnymi sposobami zakładania.

Komin jest dostępny z polarem, który zakrywa szyję, więc będziesz chłodny również zimą.

Produkty stanowią środek ochrony do użytku prywatnego, który chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi (zjawisko smogu) i nie ma zastosowania w przemyśle ani żadnych innych warunkach wymienionych w dyrektywie 89/686 / EWG. Do zastosowań, w których konieczne jest spełnienie dodatkowych wymagań przez osobiste wyposażenie ochronne.

Zastosowanie: codzienne użytkowanie

wymiary
Długość całkowita: 50 cm
Szerokość: 25 cm

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy