Samochodowy Jonizator Powietrza AIR CAR@HOME

0 z 5

649,00 

0
Dodaj do porównania

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto

Wersja oczyszczacza powietrza – przenośny jonizator o podwyższonej wydajności 230V z opcją 12V pozwala na korzystanie z urządzenia zarówno w domu, jak i samochodzie za pomocą dedykowanego złącza 12V.

Bezpieczna emisja jonów ujemnych za pomocą szczotki węglowej
emisja jonów ujemnych do 45 milionów / cm³ w warunkach samochodowych i mieszkalnych brak szkodliwego wytwarzania ozonu i tlenku azotu Przenośny jonizator o zwiększonej wydajności.

Dodaj swoją opinię

Wersja oczyszczacza powietrza – przenośny jonizator o podwyższonej wydajności 230V z opcją 12V pozwala na korzystanie z urządzenia zarówno w domu, jak i samochodzie za pomocą dedykowanego złącza 12V.

Unikalna opatentowana technologia okrągłych szczotek węglowych ION SYSTEM z ponad 17 000 pojedynczych nici pozwoli Tobie i Twojej rodzinie pozbyć się zakurzonego i zanieczyszczonego powietrza w samochodzie i domu. Pozbędzie się również wirusów, bakterii i niebezpiecznych związków formaldehydu.

Po podłączeniu urządzenia do gniazda w mniej niż 30 minut szczotka węglowa wyemituje wystarczającą ilość jonów, aby zneutralizować większość zanieczyszczeń. Oprócz czystego powietrza otrzymasz za darmo wyjątkowe właściwości lecznicze ujemnej jonizacji. Niewielki rozmiar urządzenia i opcja 12V pozwalają stworzyć i używać ION SYSTEM jako osobistego oczyszczacza powietrza dla osób często podróżujących, do samochodu, pociągu, autobusu, a nawet samolotu.

Czyste powietrze w samochodzie

Już teraz, dzięki zastosowaniu unikalnej opatentowanej technologii ION SYSTEM, raz na zawsze pozbędziesz się zanieczyszczonego powietrza w samochodzie lub domu. Po przekształceniu urządzenia w gniazdo zapalniczki lub gniazda 230 V w ciągu prawie 5 minut odpowiednia szczotka węglowa wyemituje wystarczającą ilość jonów, aby zneutralizować większość zanieczyszczeń w postaci smogu, bakterii, wirusów, roztoczy kurzu domowego i pyłku roślin.

Neutralizacja bakteryjna

Klimatyzacja jest bardzo przydatną rzeczą, ale w niektórych przypadkach „zabija” nas, ponieważ zawiera niebezpieczną bakterię Legionella, gdy nie jest odpowiednio czyszczona. W szpitalach jest coraz więcej osób z ciężkim zapaleniem płuc. Niektórzy pacjenci łapią chorobę we własnym samochodzie, inni przynoszą ją z hoteli wakacyjnych. Idą do szpitala prosto z wakacji. Winne są bakterie żyjące w klimatyzacji. Antidotum na powyższe może stać się twoim nowym systemem jonizującym.

Źródłem nieprzyjemnych zapachów są mikroorganizmy – głównie bakterie i grzyby – rozwijające się na parowniku, w kanałach wentylacyjnych i w samym filtrze kabinowym. Dzięki urządzeniu ION SYSTEM zapachy można usunąć raz na zawsze. Urządzenie ION SYSTYEM może skutecznie je zneutralizować, a Ty i Twoja rodzina możecie bezpiecznie podróżować.

Unikalne właściwości lecznicze ujemnej jonizacji
Używając AIR CAR @HOME zyskujesz unikalne właściwości lecznicze ujemnej jonizacji. Nazwaliśmy to witaminami jonizującymi. Po zainstalowaniu urządzenia ION SYSTEM w domu witaminy krążące w powietrzu stworzą małą komorę jonizacyjną. Dzięki swoim właściwościom powietrze zostanie oczyszczone, a witaminy w zdrowy sposób wpłyną na Twój organizm. Praktycznie za darmo i każdego dnia skorzystasz z wspomagający odpornośćch właściwości witamin z powietrza.

Witaminy z powietrza wytwarzane przez system jonowy to nic innego jak korzystne efekty ujemnej jonizacji powietrza. Jony sprzyjające zdrowiu docierają do komórek organizmu przez nos, gardło i pęcherzyki. Nasze ciało zaczyna je wchłaniać i rozpoczyna proces wzmacniania systemu obronnego organizmu oraz proces gojenia. Procesy zapalne zaczynają zanikać.

Zawartość zestawu:

Jonizator AIR CAR @HOM

Gwarancja: 24 miesiące od drzwi do drzwi

Filmy

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy