Jonizator powietrza iVentus210 Plasma+UV do 30m2

0 z 5

317,90 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto

Urządzenie jonizuje się za pomocą plazmowego systemu jonizacji elektronowej. Wymiary: 9 cm x 9,4 cm x 21 cm, zasilanie: 220–240 V AC, częstotliwość 50/60, zakres pracy: do 30 m2, pobór mocy: 8 W z wbudowaną lampą UV, która eliminuje wirusy, bakterie, zarazki itp.

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

iVENTUS 210®

Zapewnia zdrowe i świeże powietrze, ciche i skuteczne!

 

PLAZMA jest często nazywany „czwartym stanem”, pozostałe trzy to ciała stałe, ciecz i gaz. Gdy zjonizowana zostanie wystarczająca liczba atomów, aby znacząco zmienić właściwości elektryczne gazów, powstaje plazma. iVENTUS® wykorzystuje PLASMA do usuwania zapachu, kurzu, roztoczy, dymu papierosowego, bakteryjnych i chemicznych zanieczyszczeń w powietrzu.

iVENTUS® to innowacyjny jonowy oczyszczacz powietrza, który różni się od standardowych modeli. Nie ma wentylatora, ale urządzenie może wytworzyć świeży powiew. Jest to zjawisko polegające na tworzeniu przez PLASMA zjonizowanej bryzy. Nie ma potrzeby instalowania żadnych filtrów ze względu na wbudowany panel zbierający zanieczyszczenia.

Cząsteczki brudu w powietrzu są przyciągane i zatrzymywane wewnątrz wbudowanego panelu. Umiarkowana ilość ozonu eliminuje wiele typowych zapachów domowych i dymu papierosowego. Liczne jony ujemne wytwarzane przez urządzenie odświeżają powietrze w pomieszczeniu i przyciągają magnetycznie inne cząstki, powodując, że stają się one zbyt ciężkie, aby mogły być przenoszone przez powietrze.

Szczególnie zaleca się stosowanie iVENTUS®

w pokojach z komputerami, telewizorami itp., w których ciepło i pole magnetyczne wytwarzane przez te urządzenia wytwarzają pył i zanieczyszczenia przenoszone wraz z powietrzem.

iVENTUS® po cichu poprawi jakość powietrza i środowisko w pomieszczeniach do 30 m2. Podczas pracy iVENTUS® poczujesz świeży powiew wiatru z przodu urządzenia. To oczyszczone powietrze z jonami ujemnymi. Dodatkowa lampa UV usuwa mikroorganizmy, w tym wirusy, zarodniki grzybów, mykoplazmy itp. Ma szeroki zakres zastosowań

Stosowanie:

Stosuj w pokojach gościnnych, sypialniach, restauracjach, czytelniach, pokojach z komputerami, telewizorami i innymi pokojami do usuwania kurzu, roztoczy, bakterii, pyłków, dymu papierosowego, nieprzyjemnych zapachów itp.

Czyszczenie:

Unikalnie zaprojektowany ładunek zawiera panele zbierające pył i generator jonów ujemnych. Ładunek można łatwo wyciągnąć
i czysty. Wbudowane trwałe i nierdzewne panele mogą być ponownie użyte po czyszczeniu. Wbudowany generator jonów ujemnych można wyczyścić, aby zapewnić najwyższą wydajność jego działania. Częstotliwość czyszczenia wynosi 7-14 dni.

Specyfikacja:

Wymiary: 9 cm x 9,4 cm x 21 cm
Waga: 450 g (główne urządzenie)
Zasilanie: 220–240 V AC, częstotliwość 50/60
Zasięg działania: do 30 m2
Pobór mocy: 8 W.

Wbudowana lampa UV
Ilość jonów na cm3 – ok. 1 000 000
24msc gwarancja od do drzwi do drzwi

Certyfikaty:

CE, Rohs

Jony ujemne mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie: poprawiają krążenie krwi, oczyszczają kwasowość organizmu i regulują równowagę pH krwi, zabijają bakterie, wzmacniają układ odpornościowy, poprawiają równowagę ciała.

W przeszłości ludzie mieli bliższy kontakt z naturą. Częste przebywanie wśród drzew, chodzenie boso po łąkach, brak samochodów, wszystko to dawało możliwość naładowania ludzkiego ciała jonami ujemnymi.

Niestety obecnie podaż jonów ujemnych, tak bardzo potrzebnych naszemu ciału, jest bardzo ograniczona. Wszystkie urządzenia elektryczne (lodówki, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, suszarki, kuchenki elektryczne itp.) Niszczą jony ujemne. Drapacze chmur, drogi cementowe lub asfaltowe, samochody i gazy spalinowe nie pozwalają nam zapewnić odpowiedniej ilości anionów. Przepływ ujemnie naładowanych atomów został utracony w świecie technologii.

Stosunek jonów dodatnich do ujemnych powinien wynosić 1,2: 1,0. W zależności od tego związku mamy dobry lub zły nastrój. Niestety, w dzisiejszym szybkim tempie życia większość czasu spędzamy wśród urządzeń, takich jak komórki, komputery, kopiarki itp. Blokują one dopływ jonów ujemnych do naszego organizmu, przez co czujemy się ciągle zmęczeni, senni i często źle się czujemy. Nasza sprawność fizyczna i psychiczna jest również ograniczona.

Badania naukowe nad jonami ujemnymi przeprowadzono wiele razy.

Jedna grupa miała znajdować się w pomieszczeniu z tradycyjnie kontrolowanym powietrzem, druga grupa miała znajdować się w pomieszczeniu, w którym powietrze zostało zjonizowane do tego stopnia, że ​​osiągnęłoby taki sam stosunek jonów ujemnych do jonów dodatnich. Wyniki testu były niewiarygodne. Pierwsza grupa z tradycyjnym powietrzem osiem razy przechodziła przez drogi oddechowe. Badanie trwało 30 tygodni w szwajcarskim banku.

W Rosji próbowano hodować małe szczury, myszy, zające, w których powietrze było całkowicie pozbawione jonów. Niestety wszystkie zwierzęta padły w ciągu kilku dni.

Eksperyment przeprowadzony na University of Surry wykazał, że zjonizowane powietrze może zwiększyć zdolność umysłową zarówno u pacjentów ogólnych, jak i dokładnych nawet o 28%.

Dr Kornblueh z University of Pennsylvania

Filmy

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy