Rewitalizator Alkalizujący wodę MAGIC Water Classic

- 57%

2'200,00 

Kategorie: , Etykietka:

Parametry wody po zastosowaniu urządzenia:

woda bez osadów i rdzy

woda bez substancji gnilnych

woda bez związków chlorowych

woda bardziej delikatna

woda o podwyższonym pH (nawet do 10,5)

woda o niskim ORP (-350mV)

woda drobnocząsteczkowa

brak wirusów i bakterii chorobotwórczych

źródlany smak i świeżość wody.
Wydajność 1,3 L / min.

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

Rewitalizator Alkalizujący wodę Magic Water (Classic) uzdatnia wodę poprzez pozbawienie jej zanieczyszczeń mechanicznych, substancji gnilnych, części pestycydów oraz większości bakterii i wirusów chorobotwórczych. Przeprowadza proces jonizowania wody, dzięki czemu lepiej nawadnia ona organizm, pomaga go odkwaszać i spowalnia procesy starzenia.

Tylko teraz dostawa na terenie Polski GRATIS!

 

POZNAJ WŁAŚCIWOŚCI NAJLEPSZEJ WODY

Magic Water, jako wynik naszej pasji do czystej i zdrowej wody, jest najlepszym sposobem dostarczania naturalnie zdrowej wody do każdego domu i biura.

CZYSTA

Nasz system oczyszcza wodę płynącą rurami wodociągu ze wszelkich zebranych po drodze osadów, jak rdza czy piasek.

MIĘKKA

Woda dostarczana do domów często jest zbyt twarda i wysycona związkami żelaza. Magic Water zmiękcza wodę i obniża zawartość żelaza.

SMACZNA

Dzięki zastosowaniu naturalnych absorbentów, takich jak węgiel z łupin kokosa, Magic Water pochłania związki chloru i cząstki gnilne obecne w wodzie rurociągowej, poprawiając jej smak i zapach.

BEZ BAKTERII

Magic Water w naturalny sposób, nie pozbawiając wody jej minerałów,oczyszcza wodę z wirusów i bakterii chorobotwórczych.

ALKAICZNA

Bez użycia prądu, dokładnie jak w ujęciach źródlanej wody na całym świecie, Magic Water naturalnie obniża ORP i podnosi pH wody,pomagając w codziennej walce z zakwaszeniem organizmu i detoksykacją.

>

DROBNOCZĄSTECZKOWA

Magic Water jonizuje wodę rozbijając jej cząstki na mniejsze, dzięki czemu komórki ciała lepiej ją wchłaniają, poprawiając tym samym procesy metaboliczne i kondycję.

JEDNOSTKI CHOROBOWE

Przy których wskazane jest picie zasadowej wody

 • Nowotwory
 • Cukrzyca
 • Dna moczanowa
 • Nadciśnienie
 • Kamica nerkowa
 • Nadkwasota żołądkowa
 • Otyłość
 • Cholesterol
 • Chroniczne zmęczenie
 • Zaufało nam już ponad 52 000+ klientów w Polsce, od 2013 roku działamy pod marką Magic Water.
 • 20-letnie doświadczenie na rynku, dostarczamy wody ludziom w wieku od 0 do 100+ lat.
 • 24 godziny – tyle czasu zajmuje realizacja zamówienia od momentu opłacenia.
 • ŻYWA WODA

  Aby woda działała na naszą korzyść, powinna mieć trzy cechy, jakimi odznacza się woda żywa:

  • alkaliczność, czyli pH między 8,5 a 9,5 – woda o wysokim pH odkwasza organizm
  • ujemne ORP (REDOX) spowalnia proces starzenia, nasza woda ma -350mV
  • drobno-cząsteczkowa struktura (3-4 molekuły) – dobra wchłanialność

  Taka żywa woda, dzięki wysokiemu pH działa oczyszczająco, usuwając z komórek resztki metaboliczne (tzw. reszty kwasowe, powodujące zakwaszenie organizmu). Woda o ujemnym ORP, a tym samym o zwiększonej ilości wolnych elektronów wodoru, działa jak przeciwutleniacz, wymiatając wolne rodniki. Drobne molekuły wody, pozwalają jej wnikać do komórek naszych organizmów i tym samym lepiej go nawadniać, dostarczać substancji odżywczych i usuwać toksyny.
  Urządzenie nie zużywa prądu dlatego jest tańsze w eksploatacji.

 1. WODA USUWA TOKSYNY Z ORGANIZMU

Ciepła woda jest niezwykle przydatna do wykonania oczyszczania organizmu ponieważ usuwa odpady, których zimna woda nie jest w stanie rozpuścić. Poza tym pomaga usunąć zanieczyszczenia z nerek i innych organów, które pełnią bardzo ważną rolę w naszym organizmie.

Kolejna korzyść! Regularne picie ciepłej wody pomoże dokładnie oczyścić tkanki. Picie tylko raz dziennie ciepłej wody nie jest wystarczające, powinno się to robić regularnie.

 1. WODA ŁAGODZI DOLEGLIWOŚCI

Ciepła woda sprawdza się równie dobrze w powrocie do zdrowia i łagodzeniu niektórych chorób, takich jak reumatyzm, miażdżyca i nie tylko.

Ważne jest, aby wiedzieć, że ciepła woda jest bardzo dobra dla osób, które mają gorączkę, jeżeli wypijemy ją bardzo szybko, natychmiast zmniejszy ona temperaturę ciała, ponieważ rozszerzą się kanały przepływu krwi, to pozwoli na swobodne przepływanie krwi i eliminowanie ze swojej drogich wszystkich zanieczyszczeń.

 1. WODA POMAGA OBNIŻYĆ MASĘ CIAŁA

To działanie ciepłej wody będzie dla Ciebie interesujące! Czy wiesz, że ludzie którzy mają nadwagę mogą sobie pomóc piciem ciepłej wody? Aby efekty były widoczne, należy włączyć ciepłą wodę do codziennej, zdrowej diety i cały proces odchudzania wspierać regularnymi ćwiczeniami. Pomoże nam to stracić wagę bez uciekania się do drastycznych diet, które czasami mogą być szkodliwe dla zdrowia.

 1. WODA RÓWNOWAŻY PH

Regularne spożywanie ciepłej wody pozwoli zrównoważyć pH, ponieważ przyczynia się do zmniejszenia zakwaszenia organizmu. To pomaga poczuć się zdrowiej, piękniej i wydobędzie nasz naturalny blask.

JAKIE WNIOSKI?

Picie ciepłej wody wprowadza wiele pozytywnych zmian dla naszego zdrowia. Pewne jest jednak to, że aby się o tym przekonać, koniecznie trzeba wykorzystać ten zdrowy nawyk w praktyce.

brak grzybów i biobójczy wpływ na komórki chorobotwórcze

 woda oczyszczona z części pestycydów i herbicydów

 woda pozbawiona części hormonów i leków

 woda pozbawiona cyst lamblii i cryptosporadium

Pro-norma oczyści Twoją wodę ze wszelkich osadów, rdzy i innych zanieczyszczeń, bo tylko czysta woda może żyć.

Filtr Pro-norma

Filtr Pro-norma

Miękka woda jest lepiej przyswajalna i jest zdecydowanie lepszym nośnikiem. Hydrus zmiękczy ją, aby skuteczniej pozbywała się toksyn.

FIltr - hydrus

FIltr – hydrus

Tak jak zaprojektowała to natura, w której rośliny mają zdolność oczyszczania wody – w rewitalizatorze alkalizującym wodę to Mikro-UF pełni ich rolę. Dzięki ultrafiltracji, oczyści Twoją wodę z bakterii i wirusów chorobotwórczych, pozostawiając Ci jej minerały.

Korzystając z naturalnych minerałów, Joniduspomoże Twojej oczyszczonej wodzie ożyć. Alkalizacja przywróci jej wysokie pH i ujemne ORP, abyś czerpał z wody energię na cały dzień.

Twoja woda nie potrzebuje związków gnilnych, chloru ani metali ciężkich, dlatego Hydrus oczyści wodę także z nich, przywracając wodzie apetyczny smak i zapach.

Filtr Hydrus

Filtr Hydrus

Sprzedawca, koszt i czas dostawy

[button link=”https://tabelazdrowia.pl/kaminski-hurt-spolka-komandytow/” type=”big” color=”orange” newwindow=”yes”] Informacje o sprzedawcy oraz koszcie i czasie dostawy[/button]

[button link=”https://tabelazdrowia.pl/?_sfm__price=0+28000&_sft_sprzedawca=kaminski-hurt” type=”big” color=”teal” newwindow=”yes”] Wszystkie produkty sprzedającego[/button]

Eksploatacja, wymiana filtrów

Wymieniamy standardowo raz na rok. 
Koszt 300 zł netto a w tym koszt serwisu. 
Około 6000 litrów max przefiltrujemy na jednym filtrze
Wymiana – wysyłamy kuriera i 2 dni robocze wymiana i serwis plus transport w cenie.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Rewitalizator Alkalizujący wodę MAGIC Water Classic

2'200,00 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
 • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy