Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D60EUW

0 z 5

2'638,90 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto

Sharp KC-D60EUW jest najbardziej wydajnym środkiem czyszczącym z serii KC-D. Wysoki przepływ powietrza (396 m3 / h) i wydajność nawilżania (660 ml / h) czynią go bezkonkurencyjnym w swojej klasie. Praca tradycyjnego systemu filtracji wspierana jest przez opatentowaną technologię Plasmacluster, która pozwala uzyskać idealnie zjonizowane, nawilżone i czyste powietrze. Producent deklaruje maksymalną powierzchnię pomieszczenia, w którym urządzenie może efektywnie pracować na 48 m2.

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

Plasmacluster – doskonała jonizacja

 

Generator Plasmacluster nasyca powietrze jonami dodatnimi i ujemnymi. Przywraca naturalną równowagę w powietrzu i neutralizuje ładunki elektrostatyczne w pomieszczeniu. Ponadto jony Plasmacluster w stężeniu 5000 na cm3 neutralizują wirusy w powietrzu, alergeny i lotne związki organiczne. Dzięki temu powietrze staje się naprawdę zdrowe. Ta unikalna technologia jest rozwijana od lat, jest całkowicie bezpieczna i korzystna dla człowieka. Skuteczność przeciwko wirusom i zarodnikom grzybów została potwierdzona w licznych badaniach, w tym na Uniwersytecie w Tokio i Harvardzie.

Sharp KC-D60EUW wykorzystuje najbardziej wydajny generator Plasmacluster High Density 7000.

Zmiany na zewnątrz i wewnątrz

Nowe funkcje w Sharp KC-D60EUW

Wygląd Sharp KC-D60EU był bardziej atrakcyjny, ma z przodu trapezoidalny kształt. Ponadto dodano elementy chromowane i zmniejszono głębokość (tylko 242 mm). Oczyszczacz idealnie pasuje do każdego pomieszczenia.

Został rozszerzony o nowe funkcje: automatyczną żaluzję powietrza wywiewanego dla jeszcze lepszej cyrkulacji powietrza i ochrony wnętrza przed zanieczyszczeniem. Kolejnym jest zaawansowany tryb automatyczny, w którym czujniki zanieczyszczeń są bardziej czułe, a urządzenie pracuje intensywniej. W tym trybie, po przekroczeniu poziomu wilgotności 70%, jonizator Plasmacluster działa na pełnych obrotach, skutecznie zapobiegając rozwojowi grzybów.

Ulepszono również konstrukcję zbiornika na wodę. To sprawia, że ​​wygodniej jest uzupełniać wodą i kostkami lodu, jeśli chcesz korzystać z funkcji klimatyzatora wyparnego.

Pracując nad modelem, nie zapomnieliśmy wyposażyć go w zegar, którego niektórym użytkownikom brakowało w poprzedniku. Dzięki temu możemy ustawić czas pracy urządzenia, w którym możemy ustawić wyłącznik na maksymalnie 14 godzin (co 2 godziny), a automatyczne wyłączenie można ustawić na 1, 2, 4 lub 8 godzin.

Poprawiona wydajność w porównaniu do swojego poprzednika

Oczyszczacz Sharp KC-D60EUW wykorzystuje efekt Coandy. Zjawisko to polega na tym, że strumień gazu, w tym przypadku powietrze, ma tendencję do przywierania do najbliższej powierzchni. Nowością jest dodanie drugiego wylotu, który jest skierowany pod kątem 20 ° do pomieszczenia i stabilizuje główny przepływ powietrza. Dzięki temu cząsteczki brudu są bardziej skutecznie kierowane na ziemię, a następnie są wciągane przez oczyszczacz. Tak genialne zastosowanie tego zjawiska zwiększa wydajność urządzenia w rzeczywistych warunkach.

Wygoda i intuicyjna kontrola

Sharp KC-D60EUW ma funkcje, które ułatwiają obsługę. Posiada kółka z zamkiem, dzięki którym z łatwością możesz przenosić urządzenie między sypialnią a salonem. Czujniki kurzu, zapachów, temperatury i wilgotności umożliwiają precyzyjną pracę oczyszczacza w trybach AUTO. Wszystko można zaprogramować za pomocą intuicyjnego panelu sterowania. Urządzenie może pracować w wielu trybach: samo oczyszczanie, oczyszczanie z nawilżaniem, a także w obu trybach można włączać i wyłączać jonizację. Warto również wspomnieć o automatycznym ponownym uruchomieniu urządzenia w przypadku awarii zasilania i blokady rodzicielskiej.

Filmy
Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy