Antykontamin – na pasożyty

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania

Dla pasożytów zabijający. Środek dezynfekujący, silnie odrobaczający, antyseptyczny, ściągający, znieczulający, przeciwbiegunkowy. Preparat jest wysoce aktywny wobec grzybów: CADIDA ALBICANS, ASPARGILLUS TRICHOPHYTON, EPIDERMOPHYTON,

ameba: ENTAMOEBA HISTOIYTICA,

76,00 

90 w magazynie

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE

Przeciwdziałanie zanieczyszczeniu:
Środek oczyszczający
silnie odrobaczone,
Antyseptyczny,
wstrzymujący środek,
Środki znieczulające,
Przeciwbiegunkowe.
Preparat wykazuje wysoką aktywność przeciwko grzybom:
CADIDA ALBICANS,
ASPARGILLUS TRICHOPHYTON,
Epidermophyton,

Ameba:
ENTAMOEBA HISTOIYTICA,
Bakterie beztlenowe:
STAPHOLOCOCCUS AUREUS,
STAPHYLOCOCCUS EPIDERMALIS – GRONKOWCOM,
PYOGENY STREPOCOCCUS,
STREPOCOCCUS AGALACTIAE – PATIOROCOMS,
WYKAZ MONOCYTOGENÓW,
ENTEROCOCCUS FAECALIS – ENTEROKOKÓW,

Antykontamin – Pasożyty:

ENTEROBIUS VERMICULARIS – OWSIKÓW,
ASCARIS LUMBRICOIDES – GLOBALNY CZŁOWIEK,
TAENIA SAGINATA – NIEOGRANICZONA KASETA,
TAENIA SOLIUM – ULEPSZONY OBWÓD,
ASHELMINTHES,
NEMATHELMINTHES – OBIEKTY,
GARDIA LAMBLIA,
LAMBLIA INTESTINALIS – LAMBLIA,
DIGENEA
FASOLKI – ZWIERZĘTA,
ANCYLOSTOMA DUODENALE – PODWÓJNY DIAGRAMIDATOR
TRICHOCEPHALUS TRICHIURUS – WŁOCHY i inne organizmy patologiczne.

Anty-zakażenie stymuluje wydzielanie żółci, a zawarte w nim flawonoidy rozluźniają mięśnie gładkie dróg żółciowych, ułatwiając usuwanie glisty, lamblii i pochwy z pęcherza i dróg żółciowych.

Goryczka zwiększa wydzielanie soków żołądkowych i trzustkowych, rozszerza drobne naczynia błony śluzowej, co ułatwia trawienie i wchłanianie pokarmu.

Anty-zanieczyszczenie eliminuje niestrawność, gazy, bóle brzucha, biegunkę bakteryjną i pasożytniczą.

Nowe taniny katechinowe działają przeciwzapalnie i ściągająco na błonę śluzową przewodu pokarmowego, uszczelniają ściany naczyń włosowatych, a tym samym niwelują uszkodzenia powodowane przez pasożyty ASCARDOL, JUGLON, CUCURBITACINES, które układ nerwowy pasożytów jelitowych (tasiemce, glisty i Owsiki), dzięki czemu są usuwane z organizmu człowieka.

Substancje zawarte w CHENOPODIUM AMBROSIODIES eliminują dwunastnicę, nicienie, owsiki i glisty. Przeciwdziałanie zanieczyszczeniom przywraca prawidłową hemostazę (równowagę kwasowo-zasadową) w organizmie, poprawia ogólną kondycję i odporność organizmu, stwarza środowisko niekorzystne dla życia i rozwoju pasożytów, zapobiegając w ten sposób odradzaniu się i rozmnażaniu pasożytów.

Wszystkie składniki preparatu działają synergistycznie – uzupełniają się i wzmacniają swoje działanie.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA ANTYKONTAMINU:

Przerost patologicznej flory bakteryjnej,
Pasożyty żołądkowo-jelitowe,
Glisty jelitowe,
Owsiki,
Inwazja ameby,
Ameba czerwonki,
bolesny gaz
Wrzody żołądka,
przewlekłe zapalenie dwunastnicy i jelit,
Krwawienie z żołądka i jelit
Ból brzucha,
Zgaga,
Odbijanie,
Zatrucie pokarmowe,
Owrzodzenie okrężnicy
Zaparcie,
biegunka bakteryjna lub pasożytnicza,
Hemoroidy,
Niewydolność trzustki
Problemy z wątrobą
Zatkanie żółci w worku i drogach żółciowych.
UWAGI:

Na początku kurowania choroby przewlekłe mogą się pogorszyć i może dojść do REAKCJI NA HERXEIMER: jest to krótkotrwała reakcja organizmu na toksyczne substancje, które są usuwane z organizmu i wywoływane są śmiercią szkodliwych mikroorganizmów.

Typowe objawy obejmują ból stawów, reakcje układu pokarmowego, zmiany dermatologiczne, pocenie się i zapach ciała. Jest to normalna reakcja organizmu, wskazująca, że ​​oczyszczanie przebiega prawidłowo i stopniowo zanika.

biegunka

W przypadku biegunki, skoków ciśnienia i bólów brzucha dawkę należy odpowiednio zmniejszyć, aby zahamować niepokojącą reakcję. Niższą dawkę używamy w ciągu 1-2 tygodni, a następnie postępujemy zgodnie z zaleceniami.

Aby szybciej pozbyć się zabitych pasożytów i uniknąć reakcji Herxeimera, należy stosować antykontaminę razem z Enterosgelem, który wydziela toksyny. To jak gąbka z porami, które docierają do każdego zakamarka ciała.

ZALECENIA SZCZEGÓLNE:

Aby uniknąć REAKCJI na HERXEIMER i wtórnego zatrucia w wyniku śmierci szkodliwych mikroorganizmów w trakcie kurowania, należy zastosować ENTEROSŻEL.

Preparat wchłania wszystkie toksyny i martwe mikroorganizmy w świetle przewodu pokarmowego i usuwa je z organizmu.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża, karmienie piersią, indywidualna nietolerancja składników preparatu, dzieci do 12 lat.

Przechowywanie:

Przechowywać w ciemnym, suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Najlepiej przed datą podaną na opakowaniu.

Opakowanie:

150 kapsułek po 100 mg w plastikowym pudełku

Opis właściwości preparatu ma jedynie charakter informacyjny. Jeśli jesteś chory, skontaktuj się z lekarzem i postępuj zgodnie z jego instrukcjami. Zabieg w żadnym wypadku nie zastępuje kurowania przepisanego przez lekarza.

Dawkowanie

DAWKOWANIE: Preparat stosujemy 1 raz dziennie, bezpośrednio przed snem, popijając szklanką wody. Stosujemy 1 kapsułkę codziennie w ciągu 7 dni, co 7 dni dawkę zwiększamy o 1 kapsułkę, aż do 6 kapsułek dziennie. Kontynuując leczenie, utrzymujemy dawkę na maksymalnym poziomie. Kuracja trwa 6 tygodni, w razie potrzeby może być dłuższa, maksymalnie do 3 miesięcy. Po 3 miesiącach stosowania robimy 1-2 miesięczną przerwę, a następnie powtarzamy kurację, zaczynając od początkowej dawki.a

Skład

Helleborus caucasicuc – kaukaskie korzenie ciemiernika i kłącze 50 mg Herba Artemisia absinthim – ziele piołunu 5 mg Herba Hypericum perforatum – ziele dziurawca 5 mg Oleum Eugenia carophyllata – olej z pąków goździków 5 mg Cucurbitae pepo, cucurbitae pepo w sproszkowanych cebulach czosnku 5 mg 5 mg Cortex Fraxinus manschuricus – kora jesionu mandżurskiego 5 mg Herba Chenopodium ambrosiodies – ziele piżma 5 mg Herba stellaria chamaejasme – ziele skrobi karłowatej 5 mg Cortex ailanthus, mięsak 5 mg, flawonidy, kompleks składników lipoaktywnych, polisacharydy, oleje tłuszczowe, witaminy C, Kwas nikotynowy, glikozydy aplikacyjne, kaburbitocyjaniny, fitosterole, czerwony barwnik antranoidowy – hiperycyna, kasantony, seskwiterpeny, triterpeny, stigmasterol, askarydol, p-cymen, triterpenty – kaburbitacyny, kwas fenolowy, olejki eteryczne, biosol i karoten-ascarid Seskwiterpenole laktozowe, rodzaj (alfa- i beta-kariofilen ), Laktony typu Upeleolipes (w tym. Arabina, Arbin, Carfilin), terpeny (alfa i beta-pinen), garbniki, kriofilina, eugenina, pochodna nafty-juglonu, substancje śluzowe, żywice, limonen, inne.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności.

Użytkownik NAT

Krzysztof

Wysyłka kurierem.
przedpłata, koszt 21 zł

Czas dostawy: Zazwyczaj 1-2 dni. do Max 5 dni roboczych.

Nie wystawiam faktury

Polityka zwrotów

Nie ma możliwości zwrotu, bo nie mogę zweryfikować, czy nie został podrobiony produkt oraz ze względów bezpieczeństwa też dla innych klientów.


Zwrot jest możliwy jedynie jeśli zaszła nasza pomyłka

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie nieopłacone pisząc wiadomość do nas.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy